Zobacz wÄ…tek - Jaka szyba do Yamaha R6 05r ?
 
NAS Analytics TAG

Jaka szyba do Yamaha R6 05r ?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Jaka szyba do Yamaha R6 05r ?

Postprzez Marian_r6 » 4/6/2007, 13:24

Witam!
Posiadam R6 z 2005 r i używam jej do szybkiego przemieszczania w mieście i okolicach, mam oryginalną szybę i chciałbym ją wymienić na akcesoryjną z kilku powodów. W mieście jest ok, ale poza, przy większych prędkościach pęd powietrza jest uciążliwy, oczywiście można położyć się na baku (w końcu to moto sportowe), ale jeżdżę również z pasażerką. Drugi powód to owady pozabijane w okolicach klatki piersiowej, ramion i kasku. Chciałbym zamontować szybę aby strumień powietrza zaginać wyżej o ok 10-15cm i czyścić w większości motocykl a nie kurtkę (z robali ). Myślę, że problem dotyczy wielu motocyklistów jeżdżących na cbr gsx-r zx . Jeśli Ktoś posiada wiedzę w tym temacie to proszę o info, może po zmianie na inną szybę i eksploatacji jej Macie wiedzę porównawczą.Pozdrawiam
Marian_r6
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 26/4/2007, 11:51
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki


Postprzez R1 » 4/6/2007, 16:36

nie wiem jaka jest standardowa wielkość w R6, ale ta MRA jest chyba zdeczka wyższa. Większość moich znajomych wymieniło swoje szyby na te własnie:
Obrazek

Cena ok. 430 zł.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
R1
Bywalec
 
Posty: 940
Dołączył(a): 10/2/2007, 20:34
Lokalizacja: ja to wiem ?-z autopsji




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê