Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Boczo na temat: personalizacja motocykli
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Boczo na temat: personalizacja motocykli

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:38

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jaka będzie odpowiedź Bocza:
a) to Wiewiór mi ukradł artykuł;
b) napisałem pastisz, a wy się nie poznaliście;
c) na tamtym forum mam ksywę Wiewiór;
d) kasa rulez;
e) kombinacja powyższych plus sezon ogórkowy.
Najgorsze jest to, że tekst wysilony.<br><hr>Wojciech_Moto<br>
Porównując Bocza do jakiegoś Wióra: a) obrażasz Bocza, b) koszmarnie przeceniasz Wióra, c) demonstrujesz brak gustu, d) kombinacja wszystkich powyższych + niski poziom intelektualny. Najgorsze, że pewnie są jeszcze punkty e, f, g i wiele kolejnych<br><hr>Qba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:40

Ale plagiat z Motogenu, to aż boli!
A co do Suzuki Bocza, to śmiem twierdzić, że laska mająca pojęcie o Rizomie na uwalanego w gnoju sprzęta by nawet nie spojrzała, więc może tutaj boli? Całość tekstu tragiczna, a biorąc pod uwagę to co pisał Wiewiór, żenada.
I dlaczego ktoÅ› usunÄ…Å‚ fajny koment Kuby Å» (chyba Kuby). <br><hr>Ketotifen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:43

Wstyd się przyznać ale do tej pory nie wiedziałem co to dokładnie ta "Rizoma" :(
Ale dzięki Boczo obeznanemu w świecie tuningu już wiem :) Te lusterka z pierwszego zdjęcia są super i cena przystępna 149 euro za sztukę, chyba zamówię. Dzięki Boczo !<br><hr>Lamer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 19:44

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jaka będzie odpowiedź Bocza:
a) to Wiewiór mi ukradł artykuł;
b) napisałem pastisz, a wy się nie poznaliście;
c) na tamtym forum mam ksywę Wiewiór;
d) kasa rulez;
e) kombinacja powyższych plus sezon ogórkowy.
Najgorsze jest to, że tekst wysilony.<br><hr>Wojciech_Moto<br>
pkt. A odpada, data publikacji nie ta ;)<br><hr>Ketotifen
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 20:08

Komentatorzy napisał(a):Ale plagiat z Motogenu, to aż boli!
A co do Suzuki Bocza, to śmiem twierdzić, że laska mająca pojęcie o Rizomie na uwalanego w gnoju sprzęta by nawet nie spojrzała, więc może tutaj boli? Całość tekstu tragiczna, a biorąc pod uwagę to co pisał Wiewiór, żenada.
I dlaczego ktoÅ› usunÄ…Å‚ fajny koment Kuby Å» (chyba Kuby). <br><hr>Ketotifen<br>
ty pewnie odrazu wypinasz klate za kazdym razem jak jakiegos lachona na przystanku widzisz...<br><hr>zxer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 20:55

Są akcesoria - jak sety i klamki, manetki które są lepiej zrobione niż fabrycznie (czytaj nie są tak tandetne, praktycznie w każdej marce) co daję np. lepszą możliwość regulacji - wygody. Są akcesoria z karbonu - które odchudzają moto.
Następna sprawa gdyby nie świry które przerabiają czy dodają akcesoria - wszystkie moto były by praktycznie nudne fabryczne. A przecież wydech to też akcesoria - co daje, trochę inny dziwek. Na fabrycznym też można jeździć.
Ktoś napiszę że za sety wydatek kilku złotych to chore. A czy wydanie na moto kilkudziesięciu tysięcy na moto to nie jest chore. Przecież za te pieniądze można kupić małolitrażowego piżdzika którym też da się poruszać.
Każdy wydaje - na co chcę. Stara zasada jak dbasz tak masz. Jak się ma moto które wygląda jak po zderzeniu z pociągiem to trudno aby nas nie zawiódł w krytycznej sytuacji. Już nie piszę o kwestii estetycznej.
A że nie które osoby nie mają gustu i montują wszystko jak leci z allegro lub z katalogu znanej firmy. To już inna sprawa. Ale stara zasada o gustach się nie dyskutuje <br><hr>moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 21:16

O shit. Ale macie napinÄ™ dzieciaki...<br><hr>Simson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 21:20

Kto to jest ten Wiewiór? <br><hr>Boczo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 21:21

Faaaaaaaaak, co tu się dzieje? Widzę że cała ekipa motogeja siedzi na ścigaczu i komentuje skoro u siebie pod artykułami nie ma ruchu... Niezłe jaja;)<br><hr>Jaco
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 21:25

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jaka będzie odpowiedź Bocza:
a) to Wiewiór mi ukradł artykuł;
b) napisałem pastisz, a wy się nie poznaliście;
c) na tamtym forum mam ksywę Wiewiór;
d) kasa rulez;
e) kombinacja powyższych plus sezon ogórkowy.
Najgorsze jest to, że tekst wysilony.<br><hr>Wojciech_Moto<br>
Komentatorzy napisał(a):pkt. A odpada, data publikacji nie ta ;)<br><hr>Ketotifen<br>
Niekoniecznie, artykułów nie publikuje się w 10 sekund po napisaniu. Może leżeć tygodniami, bo jest wstawiony w plan edytorski.<br><hr>Wojciech_Moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 21:27

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jaka będzie odpowiedź Bocza:
a) to Wiewiór mi ukradł artykuł;
b) napisałem pastisz, a wy się nie poznaliście;
c) na tamtym forum mam ksywę Wiewiór;
d) kasa rulez;
e) kombinacja powyższych plus sezon ogórkowy.
Najgorsze jest to, że tekst wysilony.<br><hr>Wojciech_Moto<br>
Komentatorzy napisał(a):Porównując Bocza do jakiegoś Wióra: a) obrażasz Bocza, b) koszmarnie przeceniasz Wióra, c) demonstrujesz brak gustu, d) kombinacja wszystkich powyższych + niski poziom intelektualny. Najgorsze, że pewnie są jeszcze punkty e, f, g i wiele kolejnych<br><hr>Qba<br>
Qba, jesteś prawdziwym motocyklistą-Pola(cz)kiem. Na hasło "Biją naszych!" biegniesz na pomoc i w zapamiętaniu nie widzisz ironii.<br><hr>Wojciech_Moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 21:45

Komentatorzy napisał(a):Najgorsze w tym wszystkim jest to, że tekst o podobnym wydźwięku pojawił się jakiś czas temu na konkurencyjnym portalu, przy czym autor nie oszczędził nawet siebie. Boczowi tematy się skończyły, że musi zaglądać do "konkurencji" i papugować? A żeby było jeszcze bardziej niefajnie, to "ukradł" właściwie cały wstępniak felietonu "kolegi po piórze". Do tego tekst mocno naciągany i chyba zabrakło tego co mamy u konkurencji - celnych przykadów, a przede wszystkim dystansu do siebie. Gdyby ktoś chciał porównać sobie oba teksty, to zachęcam <a href="http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.motogen.pl/artykuly/na-kazdy-temat/swiat-wedlug-wiewiora-customizing,art86.html</a> Podsumowując: ŻAL.<br><hr>DragMan<br>
Komentatorzy napisał(a):Ciekawe jaka będzie odpowiedź Bocza:
a) to Wiewiór mi ukradł artykuł;
b) napisałem pastisz, a wy się nie poznaliście;
c) na tamtym forum mam ksywę Wiewiór;
d) kasa rulez;
e) kombinacja powyższych plus sezon ogórkowy.
Najgorsze jest to, że tekst wysilony.<br><hr>Wojciech_Moto<br>
Komentatorzy napisał(a):Porównując Bocza do jakiegoś Wióra: a) obrażasz Bocza, b) koszmarnie przeceniasz Wióra, c) demonstrujesz brak gustu, d) kombinacja wszystkich powyższych + niski poziom intelektualny. Najgorsze, że pewnie są jeszcze punkty e, f, g i wiele kolejnych<br><hr>Qba<br>
Komentatorzy napisał(a):Qba, jesteś prawdziwym motocyklistą-Pola(cz)kiem. Na hasło "Biją naszych!" biegniesz na pomoc i w zapamiętaniu nie widzisz ironii.<br><hr>Wojciech_Moto<br>
No ironii nie zobaczyłem tam za dużo, pewnie dlatego że skuteczne posługiwanie sie ironią wymaga inteligencji. Prostoty i głupoty natomiast zobaczyłem hurtowe ilości (choć jak mówiał Einstein ta druga, obok wszechświata jest niezmierzona:)) Polaczku.<br><hr>Qba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/7/2012, 22:16

a ja se przyczepie do eruana światła do jazdy dziennej z allegro,lusterka z chin(małe koniecznie),świecące wentyle,bak olepie karbonem i już wszystkie moje pod remizją koło paświska <br><hr>Lutek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 09:36

Obciachem jest obklejanie motocykla folia carbonową, Mysle ze każdy kto widział na zywo produkty rizomy doskonale wie za co się płaci i jak wykonanie tych czesci rozni sie od oemowych<br><hr>xxxxyyyy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 11:35

Komentatorzy napisał(a):Obciachem jest obklejanie motocykla folia carbonową, Mysle ze każdy kto widział na zywo produkty rizomy doskonale wie za co się płaci i jak wykonanie tych czesci rozni sie od oemowych<br><hr>xxxxyyyy<br>
Nawet jak widział tylko na zdjęciach to chyba wie że płaci się głównie za markę. Ja tuningu produktami Rizomy absolutnie nie krytykuję. Nie mam też kompleksów typu 'że mnie nie stać', tutaj mam trochę inaczej: na ogół nie kupuję produktów takich lansiarskich firm bo po prostu jeśli jest dostępna dobra i dużo tańsza alternatywa to jeśli kupię te 'lansiarskie' to czuję się jak idiota podatny na marketing, modę i owczy pęd. A swoją drogą jak na taką jak rozumiem ekskluzywną firmę prezentacja produktów na stronie jest raczej marna a na dodatek wybierając model motocykla wyskakują rzeczy z tych 'uniwersalnych' które raczej nie będą do niego pasować, jestem rozczarowany :)<br><hr>Lamer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 13:42

Komentatorzy napisał(a):Obciachem jest obklejanie motocykla folia carbonową, Mysle ze każdy kto widział na zywo produkty rizomy doskonale wie za co się płaci i jak wykonanie tych czesci rozni sie od oemowych<br><hr>xxxxyyyy<br>
Komentatorzy napisał(a):Nawet jak widział tylko na zdjęciach to chyba wie że płaci się głównie za markę. Ja tuningu produktami Rizomy absolutnie nie krytykuję. Nie mam też kompleksów typu 'że mnie nie stać', tutaj mam trochę inaczej: na ogół nie kupuję produktów takich lansiarskich firm bo po prostu jeśli jest dostępna dobra i dużo tańsza alternatywa to jeśli kupię te 'lansiarskie' to czuję się jak idiota podatny na marketing, modę i owczy pęd. A swoją drogą jak na taką jak rozumiem ekskluzywną firmę prezentacja produktów na stronie jest raczej marna a na dodatek wybierając model motocykla wyskakują rzeczy z tych 'uniwersalnych' które raczej nie będą do niego pasować, jestem rozczarowany :)<br><hr>Lamer<br>
Ok, tylko ceny podobnych produktów innych firm, wcale nie sa mniejsze niż rizoma, poza chinolami. <br><hr>xxyyyy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 15:19

Boczo, mistrzu barwnych metafor, rozumiem, że zamykacie w sklepie Ścigacza dział Tunning? Na szczęście nie każdy ma takie podejście jak Ty i widać na mieście zadbane motocykle, a nie ufajdane w gnoju. Myślisz, że jesteś lepszy od kolesia na nowym Panigale ubranym w akcesoria Rizomy? Chyba, że zostałeś hipsterem i uważasz, że czysty i zadbany motocykl jest zbyt mainstreamowy.<br><hr>Kuba Ż
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 15:48

Komentatorzy napisał(a):Boczo, mistrzu barwnych metafor, rozumiem, że zamykacie w sklepie Ścigacza dział Tunning? Na szczęście nie każdy ma takie podejście jak Ty i widać na mieście zadbane motocykle, a nie ufajdane w gnoju. Myślisz, że jesteś lepszy od kolesia na nowym Panigale ubranym w akcesoria Rizomy? Chyba, że zostałeś hipsterem i uważasz, że czysty i zadbany motocykl jest zbyt mainstreamowy.<br><hr>Kuba Ż<br>
Z doświadczenia wiem, że kolesie na "nowym Panigale" z niepotrzebnymi takim lamerom akesoriami jak nowe sety za 1200 euro, przejezdzaja rocznie 3000 km (albo 1000...). Motocykl ma zaś stac w garażu, pod knajpą lub kolumną zygmunta. Należy go często myć, rozmawiać o nim z podobnymi kolesiami i szukać w internecie kolejnych akcesoriów do kupienia. Silnika katować nie wolno a jazda podczas silnych opadów atmosferyczych jest zdecydowanie nie zalecana...<br><hr>txa
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 18:15

Jeden przerośnięty dzieciak z tytułem MEGA TROLL na forum ścigacza. Obecnie przeniósł się na Motogeja ;] postac wulgarna, chamska. Jednym słowem - hejter. Mi się art Bocza podobał :) Miałbym tylko jedno zastrzeżenie. Niektóre dodatki i "upiększacze" do motocykla naprawdę spisują się lepiej, niż seryjne. Świetny przykład - zamienniki klamek od CRG albo Titaxa. Mało kto chyba zaryzykuje stwierdzenie, że na dobrych klamkach od takich firm jeździ się lepiej, niż na seryjnych.<br><hr>PrimoGhost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/7/2012, 18:15

Jeden przerośnięty dzieciak z tytułem MEGA TROLL na forum ścigacza. Obecnie przeniósł się na Motogeja ;] postac wulgarna, chamska. Jednym słowem - hejter. Mi się art Bocza podobał :) Miałbym tylko jedno zastrzeżenie. Niektóre dodatki i "upiększacze" do motocykla naprawdę spisują się lepiej, niż seryjne. Świetny przykład - zamienniki klamek od CRG albo Titaxa. Mało kto chyba zaryzykuje stwierdzenie, że na dobrych klamkach od takich firm jeździ się lepiej, niż na seryjnych.<br><hr>PrimoGhost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê