Zobacz wątek - <i>[turystyka]</i> Podróże motocyklem - lepiej bliżej...
 
NAS Analytics TAG

[turystyka] Podróże motocyklem - lepiej bliżej...

Komentarze użytkowników
_________

[turystyka] Podróże motocyklem - lepiej bliżej...

Postprzez Åšcigacz » 1/6/2012, 13:41

Dyskusja na temat: Podróże motocyklem - lepiej bliżej czy dalej?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Podróże motocyklem - lepiej bliżej czy dalej?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 1/6/2012, 13:41

Ta pani zarabia jeżdżąc na motorku po świecie? Bo skąd by miała kasę jak by sobie wycieczki robiła kilku miesięcznie cały czas. Fajna praca.<br><hr>lol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/6/2012, 14:33

Komentatorzy napisał(a):Ta pani zarabia jeżdżąc na motorku po świecie? Bo skąd by miała kasę jak by sobie wycieczki robiła kilku miesięcznie cały czas. Fajna praca.<br><hr>lol<br>
Mysle ze nie zarabia na tym, jedynie dostaje wsparcie. Fajnie ze ludziom chce sie realizować własne marzenia i wiedczą jak sie za to zabrać. <br><hr>Wiwi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2012, 07:43

I znowu BMW! Dżizas, widze że porobiło sie tak samo jak w kwestii aut. Nic tylko VW i najlepiej Passat i Golf od kobiety z niemiec co nim tylko do kościoła jeździła. Dajcie spokój z tą reklamą!<br><hr>_Anonim_
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2012, 09:41

Komentatorzy napisał(a):I znowu BMW! Dżizas, widze że porobiło sie tak samo jak w kwestii aut. Nic tylko VW i najlepiej Passat i Golf od kobiety z niemiec co nim tylko do kościoła jeździła. Dajcie spokój z tą reklamą!<br><hr>_Anonim_<br>
Śmieszny jesteś ;) Albo kup Ance Kawasaki, wtedy nie będzie BMW:)<br><hr>Erni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2012, 11:49

Trochę tekst pod publikę. Albo się kocha samotność i wtedy się nie marudzi o spotkaniu albo się ściemnia. Byłem na Gamviku i Varangerze gdzie nie ma motocyklistów. Jak chciałem ich spotkać to byłem na Stelvio. Strach o to że nie dojadę, jakaś bzdura. Oczywiście że awaria lub coś, ktoś może pokrzyżować plany. Ale żeby zaraz się bać. Ludzie wszędzie są OK jeżeli szanuje się ich obyczaje. Na początku podziwiałem, teraz widzę że następna martyna nam rośnie, szkoda że komercha wykańcza.<br><hr>Swavek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/6/2012, 20:47

Podziwiam ,gratuluje i zazdroszcze ,,,,nigdy nie będe miał tyle czasu na podróżowanie ,,a co do niektórych komentarzy ,,ludzie puknijcie się w te prawdziwiepolskie zawistne czachy<br><hr>Drwal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/6/2012, 14:39

Poznałem ją na jednym z jej odczytów. Bardzo mila i skromna dziewczyna. Ciesze sie, ze znowu jej sie udało spełnic kolejne marzenie i ma szanse realizowac sie. Zazdroszcze ale bez zawisci.
Serdecznie pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!<br><hr>Piotrek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2012, 07:17

Uff, na szczęście są jakieś normalne komentarze (Piotrek, Drwal) bo myślałem, że już wszystich pochłonęło polskie piekiełko. Jak zwykle pozdrawiam Anię i zazdroszę (pozytywnie) wspaniałych przeżyć. Czekamy na kolejną książkę :)<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2012, 07:22

Komentatorzy napisał(a):I znowu BMW! Dżizas, widze że porobiło sie tak samo jak w kwestii aut. Nic tylko VW i najlepiej Passat i Golf od kobiety z niemiec co nim tylko do kościoła jeździła. Dajcie spokój z tą reklamą!<br><hr>_Anonim_<br>
Z pewnością jest to forma reklamy dla BMW. Ja się tylko pytam, gdzie są: Kawaski, Suzuki, Yamaha i inni? Dlaczego oni nie zaproponują swoich sprzętów? A swoją drogą gdzie dzisiaj nie ma reklamy? W filmach? W produkcjach TV? Dla mnie super jest to, że Ania "dostaje" przygotowany motocykl, który świetnie się do takich wypraw nadaje. I za to szacun dla BMW. A inni niech się uczą. Ps. Nie jestem posiadaczem BMW.<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/6/2012, 09:25

Komentatorzy napisał(a):I znowu BMW! Dżizas, widze że porobiło sie tak samo jak w kwestii aut. Nic tylko VW i najlepiej Passat i Golf od kobiety z niemiec co nim tylko do kościoła jeździła. Dajcie spokój z tą reklamą!<br><hr>_Anonim_<br>
Tak się składa, że żadna inna firma nie robi sprzętów dla kobiet, niewysokich kobiet dodam którymi możesz skoczyć dalej niż po browar.
Ogarnij trochÄ™ temat a potem strzykaj jadem ignorancie.
I nie udowadniaj mi, że mogła pojechać na R1 z pierwszego wypustu w pożyczonych trampkach i kasku bez szybki jak robi to Twoja rodzina od pokoleń....<br><hr>Shot
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2012, 17:51

Komentatorzy napisał(a):Trochę tekst pod publikę. Albo się kocha samotność i wtedy się nie marudzi o spotkaniu albo się ściemnia. Byłem na Gamviku i Varangerze gdzie nie ma motocyklistów. Jak chciałem ich spotkać to byłem na Stelvio. Strach o to że nie dojadę, jakaś bzdura. Oczywiście że awaria lub coś, ktoś może pokrzyżować plany. Ale żeby zaraz się bać. Ludzie wszędzie są OK jeżeli szanuje się ich obyczaje. Na początku podziwiałem, teraz widzę że następna martyna nam rośnie, szkoda że komercha wykańcza.<br><hr>Swavek<br>
ze wszystkim się zgodzę, ale pod tym ze szkoda komercji się nie podpiszę. w komercji nie ma nic złego jeśli nie zmienia Cię w nadętego bubka.<br><hr>Maciek Grzelak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/6/2012, 17:51

Komentatorzy napisał(a):Trochę tekst pod publikę. Albo się kocha samotność i wtedy się nie marudzi o spotkaniu albo się ściemnia. Byłem na Gamviku i Varangerze gdzie nie ma motocyklistów. Jak chciałem ich spotkać to byłem na Stelvio. Strach o to że nie dojadę, jakaś bzdura. Oczywiście że awaria lub coś, ktoś może pokrzyżować plany. Ale żeby zaraz się bać. Ludzie wszędzie są OK jeżeli szanuje się ich obyczaje. Na początku podziwiałem, teraz widzę że następna martyna nam rośnie, szkoda że komercha wykańcza.<br><hr>Swavek<br>
ze wszystkim się zgodzę, ale pod tym ze szkoda komercji się nie podpiszę. w komercji nie ma nic złego jeśli nie zmienia Cię w nadętego bubka.<br><hr>Maciek Grzelak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 14/6/2012, 22:29

Komentatorzy napisał(a):Trochę tekst pod publikę. Albo się kocha samotność i wtedy się nie marudzi o spotkaniu albo się ściemnia. Byłem na Gamviku i Varangerze gdzie nie ma motocyklistów. Jak chciałem ich spotkać to byłem na Stelvio. Strach o to że nie dojadę, jakaś bzdura. Oczywiście że awaria lub coś, ktoś może pokrzyżować plany. Ale żeby zaraz się bać. Ludzie wszędzie są OK jeżeli szanuje się ich obyczaje. Na początku podziwiałem, teraz widzę że następna martyna nam rośnie, szkoda że komercha wykańcza.<br><hr>Swavek<br>
Myślę, że ciut nie w porządku jest określanie czyichś osobistych doświadczeń i przeżyć "bzdurą":) Dla mnie było to trudne, być może dla kogoś innego nie. Sprawa bardzo indywidulana. Pozdrawiam i życzę więcej zrozumienia dla różnic, nie tylko miedzy motocyklami, ale i ludźmi:)<br><hr>AJ
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê