Zobacz wątek - GSR 600 vs Z 750
NAS Analytics TAG

GSR 600 vs Z 750

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

GSR 600 vs Z 750

Postprzez mic » 29/5/2007, 07:47

GSR 600 vs Z 750 – zastanawiamy sie razem z bratem nad tymi dwoma modelami i prawdopodobnie 1 z nich kupimy. O GSR 600 jest sporo materialow i opinii w necie, natomiast o Z 750 bardzo malo. Dlatego, jesli ktos z was mial stycznosc z kawasaki to prosze o jego zdanie. Interesuje nas model z roku 2005,6,7.

Generalnie na temat kawasaki krazy dziwna opinia obiegowa, jakoby nie wszystkie modele sa „dopracowane”. Czy to mozliwe by firma bedaca w swiatowej czolowce sportu motocyklowego wypuszczala w dzisiejszych czasach na rynek „gnioty” ?

O GSR 600 wiadomo, ze jakosc wykonania bedzie na wysokim poziomie. Natomiast ciekawy jestem jak to wyglada w przypadku Z 750. Nigdy nie mialem stycznosci z ta firma i bylbym wdzieczny za wszelkie informacje.

I ostatnie pytanie, ktory motocykl polecalibyscie dla srednio doswiadczonego motocyklisty (2 sezony, na dzien dzisiejszy ca. 16000km przejechane na SV 650S) ?

pozdr
SV650 S / cbr 600 rr
Avatar użytkownika
mic
Świeżak
 
Posty: 64
Dołączył(a): 29/8/2006, 20:47
Lokalizacja: wawa


Re: GSR 600 vs Z 750

Postprzez łysy_głupek » 29/5/2007, 08:06

mic napisał(a):O GSR 600 wiadomo, ze jakosc wykonania bedzie na wysokim poziomie.pozdr


Skorzystaj z "Szukaj"-a tutaj na forum. Jak wpiszesz "GSR" i "rama", możesz się zdziwić ;-) Był tu link do ciekawych zdjęć z jakiegoś włoskiego forum. Generalnie bardzo podoba mi się GSR i wydaje mi się, że Suzi to bardzo dobry producent, ale w tym przypadku istnieje szansa, że niestety zaliczyli wpadkę. Obym się mylił, szkoda by było. W każdym razie polecam obadać gruntownie temat przed zakupem.

... a mówią, że to w Kawach ramy pękają :twisted:

Pozdrowionka.
będzie co ma być... nie ma się co spinać...
łysy_głupek
Świeżak
 
Posty: 97
Dołączył(a): 28/9/2006, 15:45
Lokalizacja: Zielona Góra


Postprzez lukas00 » 29/5/2007, 10:17

ja mam fazera ale jezdze z kumplem ktory ma gsr kupil nowke rok temu bo mu sie spieszylo a teraz bardzo zaluje ze na kawasaki nie poczekal to najnowsze bo nie dosc ze cena bardzo atrakcyjna to zawsze 150 cm wiecej
gsr wykonaniem cudem techniki nie jest duzo rzeczy mam fajniej w fazerze rozwiazanych a z750 ten z najnowszy (hmm zreszta nie wiem czy jakis wczesniej byl) ma naprawde swietny silnik a wykonaniem nie ustepuje gsr wiec smialo mozesz brac kawe zreszta wyglad kawy o wiele bardziej agresywny :)
Proces ewolucji by lukas... najpierw rowerek z kolkami bocznymi pozniej normalny rowerek a dalej fz6 fazerek
Avatar użytkownika
lukas00
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23/5/2006, 00:32
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Śliwek » 15/9/2007, 14:05

Ja mam trochę styczności z Z750. Jak dla mnie te wszystkie mity o Kawasaki odchodzą w niepamięć. Wykonanie na wysokim poziomie. Silnik świetny. Mocny i do tego ekonomiczny. Prowadzi się super. Na GSR nie jeździłem więc nic powiedzieć nie mogę.
Śliwek
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 28/2/2007, 21:38
Lokalizacja: Wrocław

Re: GSR 600 vs Z 750

Postprzez OUTLAW. » 15/9/2007, 14:38

łysy_głupek napisał(a):
mic napisał(a):O GSR 600 wiadomo, ze jakosc wykonania bedzie na wysokim poziomie.pozdr


Skorzystaj z "Szukaj"-a tutaj na forum. Jak wpiszesz "GSR" i "rama", możesz się zdziwić ;-) Był tu link do ciekawych zdjęć z jakiegoś włoskiego forum. Generalnie bardzo podoba mi się GSR i wydaje mi się, że Suzi to bardzo dobry producent, ale w tym przypadku istnieje szansa, że niestety zaliczyli wpadkę. Obym się mylił, szkoda by było. W każdym razie polecam obadać gruntownie temat przed zakupem.

... a mówią, że to w Kawach ramy pękają :twisted:

Pozdrowionka.


głupi jak but jestes rama w z750 peka? chyba na głowe upadleś tam jest stalowa rama a nie aluminiowe gówno
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Re: GSR 600 vs Z 750

Postprzez mar111cin » 15/9/2007, 15:37

OUTLAW. napisał(a):
łysy_głupek napisał(a):
mic napisał(a):O GSR 600 wiadomo, ze jakosc wykonania bedzie na wysokim poziomie.pozdr


Skorzystaj z "Szukaj"-a tutaj na forum. Jak wpiszesz "GSR" i "rama", możesz się zdziwić ;-) Był tu link do ciekawych zdjęć z jakiegoś włoskiego forum. Generalnie bardzo podoba mi się GSR i wydaje mi się, że Suzi to bardzo dobry producent, ale w tym przypadku istnieje szansa, że niestety zaliczyli wpadkę. Obym się mylił, szkoda by było. W każdym razie polecam obadać gruntownie temat przed zakupem.

... a mówią, że to w Kawach ramy pękają :twisted:

Pozdrowionka.


głupi jak but jestes rama w z750 peka? chyba na głowe upadleś tam jest stalowa rama a nie aluminiowe gówno


Outlaw a gdzie on napisał że w Z750 pękają? przeczytaj jeszcze raz co napisał, w gsr wpadli i pękają ramy, sam też widziałem te fotki. A to o kawach to było dodane w celu porównania że jednak nie zawsze taka kawa zła jak ją malują.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Postprzez OUTLAW. » 15/9/2007, 18:38

mialeś gsr albo ktoś z twoich znajomych miał ze wysówasz take wnioski ze pekają ramy?
Avatar użytkownika
OUTLAW.
Świeżak
 
Posty: 451
Dołączył(a): 13/7/2007, 02:15

Postprzez mar111cin » 15/9/2007, 20:39

Outlaw uwsteczniasz się.... mówię że też widziałem te linki co Łysy, na których pokazywali jak pękają ramy w gsr. Poszukaj dobrze na forum a to znajdziesz.
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)



Powrót do Motocykle



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na gr