Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Wyścigi na lotniskach - widziane z...
 
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Wyścigi na lotniskach - widziane z...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 13:12

Bardzo słaby tekst z którego na kilometr bije tym że autor nie ma pojęcia o wyścigach, o prawie i organizacji imprez dla ludzi. <br><hr>Organizator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 13:31

Komentatorzy napisał(a):Świetny tekst! Nie chodzi mi tylko o to, że "w opozycji" do artykułu Lovtzy (osobiście uważam, ze dobrze jest podejmować "trudne tematy" - a Lovtza to zrobił i za to też szacun) ale przede wszystkim o to, że to jest dyskusja z klasą. Na argumenty poparte zdobytą informacją, bez emocji i na poziomie.
Respect :)<br><hr>M<br>
Może w końcu nastąpi przeskok cywilizacyjny i z forum zniknie wiocha i bydło ,a zapanuje ogólnie oczekiwany ład i kultura wypowiedzi... <br><hr>Pan ktoś
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 13:32

Komentatorzy napisał(a):Bardzo słaby tekst z którego na kilometr bije tym że autor nie ma pojęcia o wyścigach, o prawie i organizacji imprez dla ludzi. <br><hr>Organizator<br>
O wyścigach mam pojęcie większe niż przeciętny zjadacz kilometrów, o prawie i organizacji imprez - owszem wiem niewiele, ot tyle co uczestnik takowych. Co do jakości tekstu nie wypada mi się wypowiadać jako autor tych wypocinek. Chętnie i z pokorą natomiast przyjmę konstruktywną i popartą argumentami krytykę.<br><hr>Tadek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 13:49

lotniska już też podnoszą ceny , dwa lata temu za caly dzien latania płaciłem w uleżu 60 zł, a teraz krzyczą az 250 zł !!!! kiedy wreszcie będzie można znów tanio gdzieś sie powściekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br><hr>diabolo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 14:13

Komentatorzy napisał(a):lotniska już też podnoszą ceny , dwa lata temu za caly dzien latania płaciłem w uleżu 60 zł, a teraz krzyczą az 250 zł !!!! kiedy wreszcie będzie można znów tanio gdzieś sie powściekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br><hr>diabolo <br>
Nie przesadzaj.Jak chcesz wyjść na imprezę zostawiasz podobną kwotę do tej na lotnisku.Życie to kwestia wyborów..<br><hr>Moto
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 14:39

Bardzo dobrze ujęte amen, na takim obiekcie wiele dobrego się nauczymy przy fajnym rodzinnym klimacie, więc Lewa w górę prawa w dół i jazda w kierunku Białej....wrrrrrrrrrr.......;)<br><hr>Szybki plastik...
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 15:44

Komentatorzy napisał(a):Bardzo słaby tekst z którego na kilometr bije tym że autor nie ma pojęcia o wyścigach, o prawie i organizacji imprez dla ludzi. <br><hr>Organizator<br>
Komentatorzy napisał(a):O wyścigach mam pojęcie większe niż przeciętny zjadacz kilometrów, o prawie i organizacji imprez - owszem wiem niewiele, ot tyle co uczestnik takowych. Co do jakości tekstu nie wypada mi się wypowiadać jako autor tych wypocinek. Chętnie i z pokorą natomiast przyjmę konstruktywną i popartą argumentami krytykę.<br><hr>Tadek<br>
Musialbym odeslac cie do wczesniejszego tekstu, bo podzielam wiekszosc zawartych tam arguementow. <br><hr>Organizator
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 15:48

Komentatorzy napisał(a):lotniska już też podnoszą ceny , dwa lata temu za caly dzien latania płaciłem w uleżu 60 zł, a teraz krzyczą az 250 zł !!!! kiedy wreszcie będzie można znów tanio gdzieś sie powściekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br><hr>diabolo <br>
Chyba coś pomyliłeś 60 zł było i jest od trzech lat za jedną sesje na treningach organizowanych przez Superbike i nigdy nie było takiej ceny którą sobie napisałeś za cały dzień... <br><hr>znawca
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 16:06

Komentatorzy napisał(a):Zarówno Biała Podlaska jak i Nowodwór (Ułęż) to obecnie najlepsze rozwiązanie dla motocyklistów amatorów.Można się wiele nauczyć jeżdżąc tam.Byłem w tamtym roku w Nowodworze na dwóch treningach motocyklowych.Fajny klimat,hamownia podwoziowa dla motorów,i dużo jazdy.Jednak w tym roku w Nowodworze organizatorzy treningów (m in. Marcin Turski) podnieśli zdecydowanie poprzeczkę w porównaniu do zeszłorocznych treningów : organizator dba o bezpieczeństwo przede wszystkim,wszystko "płynie" zgodnie z harmonogramem czasowym, każdy uczestnik jest dokładnie badany przez lekarzy (wzrok,ciśnienia itd),każdy uczestnik dostaje pomiarowe kostki,trasy są dużo lepiej oznaczone i trochę bezpieczniejsze (najgroźniejsze zakręty są zwolnione wcześniejszymi,dodatkowymi szykanami),po każdej sesji są wywieszane czytelne wyniki a po każdym treningu 3 najlepszych z każdej grupy dostaje nagrody pieniężne i puchary.Warto dodać,że na pierwszym tegorocznym treningu nad wszystkimi uczestnikami czuwał nie kto inny jak Artur Wajda.Były też inne znane twarze,ze świata moto...W zeszłym roku pomiar był "na sztukę" - za pomocą dwóch stoperów,konfiguracja trasy była taka sama lecz obecnie jest mimo wszystko bezpieczniej,wyjazd na swoją sesję nie był tak czytelny dla uczestnika jak obecnie.Dobrze,że organizatorzy podnoszą sobie nawzajem poprzeczkę,bo wtedy treningi stają się coraz lepsze a ich profesjonalne podejście do tematu jest dla nas - trenujących tylko dodatkową zachętą do uczestniczenia w takim dobrze zorganizowanym treningu.Może prawnie nie jest to wszystko cacy,może z jakiegoś względu nie można się ścigać ale zdecydowanie lepiej jest poświęcić te parę stówek na jeden dzień nauki jazdy po Ułężu czy Białej niż te stówki zostawić w mieście na niebezpiecznych ulicach,pełnych dziur,pieszych i piasku.Kielce pozdrawiają i do zobaczenia na kolejnych treningach ;)<br><hr>waszka<br>
Widzę że opisuje się imprezy które znam i napisze tak że trochę mija się z tym co jest na treningach u Turskiego płynie z czasem to gruba przesada a czekanie jak ktoś zgubił kostkę! i ilość jazdy zdecydowanie więcej było za poprzedników teraz jak liczyłem o połowę mniej. I najważniejsze nagrody pieniężne będą ale na koniec sezonu a nie po każdym treningu. Co do drugich treningów Superbike konfiguracja trasy zdecydowanie lepsza niż ta w ułężu lepiej tam się czułem, trasa poprowadzona jest bezpieczniej nie ma mijanek i winkle to co najważniejsze nie ma kaciaków typowych jakie były w ułężu tylko płynne i lepiej wyprofilowane ale tu organizatorzy mieli więcej pola do popisu obiekt olbrzymi w porównaniu z lotniskiem w ułężu, a i nagrody tak samo pod koniec sezonu tylko troszkę wyższe tak 4 razy. Pozdrawiam lewa w górę.<br><hr>Rafal
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 16:22

Komentatorzy napisał(a):Bardzo słaby tekst z którego na kilometr bije tym że autor nie ma pojęcia o wyścigach, o prawie i organizacji imprez dla ludzi. <br><hr>Organizator<br>
Nie zgodzę się znam Tadka i jedno wiem o wyścigach to pojęcia w porównaniu z Nim nie masz wcale (sądzę to po twoim wpisie) co do prawa i organizacji polecam lekturę ustaw, a potem zabieranie głosu.<br><hr>position
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 16:24

Ludzie, troche myślenia nie zaszkodzi. Poczytajcie zanim sie wypowiecie: <a href="http://www.konferencje.com/porady,49.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.konferencje.com/porady,49.html</a> <br><hr>IgoRR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 16:28

Tor nie jest zły jak było opisane we wcześniejszym artykule, lepiej ścigać się na zaadoptowanym do tego lotnisku niż na ulicy.
Tutaj nawet przy szlifie, nie ma barierek, aut, słupów itp...
Do zobaczenia na 2 rundzie ;)<br><hr>boguc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 17:50

Komentatorzy napisał(a):Glupoty piszesz Tadziu, to myslenie zyczeniowe. <br><hr>SiSi<br>
Komentatorzy napisał(a):W którym to miejscu Autor głupoty pisze? Jak już zaczynamy wypowiadać się to przynajmniej musimy posiadać własne argumenty do swojej wypowiedzi... Ja chociaż się starałem jakoś ich nie zauważyłem.<br><hr>biegly<br>
Komentatorzy napisał(a):Widocznie niektórzy nie wiedzą co to argumenty hehehe i nie wiedzą,ze trzeba się podpisać pod komentarzem zarzucając coś komuś....<br><hr>Bartosz Osiecki<br>
Bartek, pod oboma artykulami nie posluzyles sie ani jednym rzeczowym argumentem. Daj juz spokój.<br><hr>Wiwi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 18:56

Komentatorzy napisał(a):Zarówno Biała Podlaska jak i Nowodwór (Ułęż) to obecnie najlepsze rozwiązanie dla motocyklistów amatorów.Można się wiele nauczyć jeżdżąc tam.Byłem w tamtym roku w Nowodworze na dwóch treningach motocyklowych.Fajny klimat,hamownia podwoziowa dla motorów,i dużo jazdy.Jednak w tym roku w Nowodworze organizatorzy treningów (m in. Marcin Turski) podnieśli zdecydowanie poprzeczkę w porównaniu do zeszłorocznych treningów : organizator dba o bezpieczeństwo przede wszystkim,wszystko "płynie" zgodnie z harmonogramem czasowym, każdy uczestnik jest dokładnie badany przez lekarzy (wzrok,ciśnienia itd),każdy uczestnik dostaje pomiarowe kostki,trasy są dużo lepiej oznaczone i trochę bezpieczniejsze (najgroźniejsze zakręty są zwolnione wcześniejszymi,dodatkowymi szykanami),po każdej sesji są wywieszane czytelne wyniki a po każdym treningu 3 najlepszych z każdej grupy dostaje nagrody pieniężne i puchary.Warto dodać,że na pierwszym tegorocznym treningu nad wszystkimi uczestnikami czuwał nie kto inny jak Artur Wajda.Były też inne znane twarze,ze świata moto...W zeszłym roku pomiar był "na sztukę" - za pomocą dwóch stoperów,konfiguracja trasy była taka sama lecz obecnie jest mimo wszystko bezpieczniej,wyjazd na swoją sesję nie był tak czytelny dla uczestnika jak obecnie.Dobrze,że organizatorzy podnoszą sobie nawzajem poprzeczkę,bo wtedy treningi stają się coraz lepsze a ich profesjonalne podejście do tematu jest dla nas - trenujących tylko dodatkową zachętą do uczestniczenia w takim dobrze zorganizowanym treningu.Może prawnie nie jest to wszystko cacy,może z jakiegoś względu nie można się ścigać ale zdecydowanie lepiej jest poświęcić te parę stówek na jeden dzień nauki jazdy po Ułężu czy Białej niż te stówki zostawić w mieście na niebezpiecznych ulicach,pełnych dziur,pieszych i piasku.Kielce pozdrawiają i do zobaczenia na kolejnych treningach ;)<br><hr>waszka<br>
Komentatorzy napisał(a):Widzę że opisuje się imprezy które znam i napisze tak że trochę mija się z tym co jest na treningach u Turskiego płynie z czasem to gruba przesada a czekanie jak ktoś zgubił kostkę! i ilość jazdy zdecydowanie więcej było za poprzedników teraz jak liczyłem o połowę mniej. I najważniejsze nagrody pieniężne będą ale na koniec sezonu a nie po każdym treningu. Co do drugich treningów Superbike konfiguracja trasy zdecydowanie lepsza niż ta w ułężu lepiej tam się czułem, trasa poprowadzona jest bezpieczniej nie ma mijanek i winkle to co najważniejsze nie ma kaciaków typowych jakie były w ułężu tylko płynne i lepiej wyprofilowane ale tu organizatorzy mieli więcej pola do popisu obiekt olbrzymi w porównaniu z lotniskiem w ułężu, a i nagrody tak samo pod koniec sezonu tylko troszkę wyższe tak 4 razy. Pozdrawiam lewa w górę.<br><hr>Rafal<br>
Mylisz się do tego,bo chłopaki dostali gotówkę na miejscu podczas wręczania pucharów : 1 miejsce 600zł,2 - 400zł,3 - 200zł.Większe sumy na koniec sezonu.
Co do kostek to nikt takiej nie zgubił a gdyby nawet to normalne jest,że trzeba trening na chwilę przerwać,bo nikt nie będzie szukał między jeżdżącymi motorami.Jazdy było tyle,że odpuściłem ostatnie sesje z braku sił.Zapewne polecimy też nie raz do Białej,bo treningu nigdy nie za wiele i mam nadzieję,że też będzie podejście profi jak u M.Turskiego.<br><hr>waszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 18:58

Komentatorzy napisał(a):Zarówno Biała Podlaska jak i Nowodwór (Ułęż) to obecnie najlepsze rozwiązanie dla motocyklistów amatorów.Można się wiele nauczyć jeżdżąc tam.Byłem w tamtym roku w Nowodworze na dwóch treningach motocyklowych.Fajny klimat,hamownia podwoziowa dla motorów,i dużo jazdy.Jednak w tym roku w Nowodworze organizatorzy treningów (m in. Marcin Turski) podnieśli zdecydowanie poprzeczkę w porównaniu do zeszłorocznych treningów : organizator dba o bezpieczeństwo przede wszystkim,wszystko "płynie" zgodnie z harmonogramem czasowym, każdy uczestnik jest dokładnie badany przez lekarzy (wzrok,ciśnienia itd),każdy uczestnik dostaje pomiarowe kostki,trasy są dużo lepiej oznaczone i trochę bezpieczniejsze (najgroźniejsze zakręty są zwolnione wcześniejszymi,dodatkowymi szykanami),po każdej sesji są wywieszane czytelne wyniki a po każdym treningu 3 najlepszych z każdej grupy dostaje nagrody pieniężne i puchary.Warto dodać,że na pierwszym tegorocznym treningu nad wszystkimi uczestnikami czuwał nie kto inny jak Artur Wajda.Były też inne znane twarze,ze świata moto...W zeszłym roku pomiar był "na sztukę" - za pomocą dwóch stoperów,konfiguracja trasy była taka sama lecz obecnie jest mimo wszystko bezpieczniej,wyjazd na swoją sesję nie był tak czytelny dla uczestnika jak obecnie.Dobrze,że organizatorzy podnoszą sobie nawzajem poprzeczkę,bo wtedy treningi stają się coraz lepsze a ich profesjonalne podejście do tematu jest dla nas - trenujących tylko dodatkową zachętą do uczestniczenia w takim dobrze zorganizowanym treningu.Może prawnie nie jest to wszystko cacy,może z jakiegoś względu nie można się ścigać ale zdecydowanie lepiej jest poświęcić te parę stówek na jeden dzień nauki jazdy po Ułężu czy Białej niż te stówki zostawić w mieście na niebezpiecznych ulicach,pełnych dziur,pieszych i piasku.Kielce pozdrawiają i do zobaczenia na kolejnych treningach ;)<br><hr>waszka<br>
Komentatorzy napisał(a):dla niedowiarków więcej info tutaj -> <a href="http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Trening_motocyklowy_w_Ulezu/Motopark_Ulez_Szkolenie_motocyklistow_Artur_Wajda.jpg.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Trening_motocyklowy_w_Ulezu/Motopark_Ulez_Szkolenie_motocyklistow_Artur_Wajda.jpg.html</a><br><hr>waszka<br>
Komentatorzy napisał(a):ŁAŁ czy czujesz się podekscytowany ze był tam Artur Wajda?? moge Cię dotknąć??..... <br><hr>....<br>
A Ty gej jesteś czy jak ? Tak,czuję się podekscytowany,bo dzięki takim ludziom jak on można się wiele nauczyć.<br><hr>waszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 19:06

Komentatorzy napisał(a):lotniska już też podnoszą ceny , dwa lata temu za caly dzien latania płaciłem w uleżu 60 zł, a teraz krzyczą az 250 zł !!!! kiedy wreszcie będzie można znów tanio gdzieś sie powściekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <br><hr>diabolo <br>
Nigdy kolego,bo nikt nie będzie pracował charytatywnie a zorganizowanie takiego treningu to bardzo dużo pracy paru osób,stres i ryzyko finansowej wpadki.Prócz tego trzeba mieć słupki,kostki itd itd.Jeśli uważasz,że 250zł za cały dzień jazdy to dużo to wynajmij sam lotnisko,zorganizuj wszystko,ustaw próby a chętnie przyjedziemy squadem poupalać cały dzień za 60zł :)))<br><hr>waszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 19:08

Komentatorzy napisał(a):Glupoty piszesz Tadziu, to myslenie zyczeniowe. <br><hr>SiSi<br>
Komentatorzy napisał(a):W którym to miejscu Autor głupoty pisze? Jak już zaczynamy wypowiadać się to przynajmniej musimy posiadać własne argumenty do swojej wypowiedzi... Ja chociaż się starałem jakoś ich nie zauważyłem.<br><hr>biegly<br>
Komentatorzy napisał(a):Widocznie niektórzy nie wiedzą co to argumenty hehehe i nie wiedzą,ze trzeba się podpisać pod komentarzem zarzucając coś komuś....<br><hr>Bartosz Osiecki<br>
Komentatorzy napisał(a):Bartek, pod oboma artykulami nie posluzyles sie ani jednym rzeczowym argumentem. Daj juz spokój.<br><hr>Wiwi<br>
Nie moja wina,ze nie umiesz czytać i wywnioskować czegoś z moich argumentów.A jeżeli doszło do tego,ze juz zrozumiałeś to napisz mi który moj argument nie jest rzeczowy:) A spokoju nie dam i będę bronił swego do końca.


Pozdrawiam
Barek<br><hr>Bartosz O
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 20:07

Kolejna wojna polityczna... Skoro ludzie chcą jeździć to niech jeżdżą... mi żaden nadęty pajac nie będzie mówił ze będzie się troszczył o moje bezpieczeństwo za mnie i będę jeździł tam gdzie będę miał ochotę niezaleznie od tego czy jest to w smak czy nie PZMOTowi czy innemu podmiotowi który sobie umyślał że będzie dytkował warunki...<br><hr>Sympatyk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2012, 02:24

Komentatorzy napisał(a):Bardzo słaby tekst z którego na kilometr bije tym że autor nie ma pojęcia o wyścigach, o prawie i organizacji imprez dla ludzi. <br><hr>Organizator<br>
Komentatorzy napisał(a):O wyścigach mam pojęcie większe niż przeciętny zjadacz kilometrów, o prawie i organizacji imprez - owszem wiem niewiele, ot tyle co uczestnik takowych. Co do jakości tekstu nie wypada mi się wypowiadać jako autor tych wypocinek. Chętnie i z pokorą natomiast przyjmę konstruktywną i popartą argumentami krytykę.<br><hr>Tadek<br>
Komentatorzy napisał(a):Musialbym odeslac cie do wczesniejszego tekstu, bo podzielam wiekszosc zawartych tam arguementow. <br><hr>Organizator<br>
Czyżbym wyczuwał delikatną sugestię, iż tekstu Lovtz'y nie przeczytałem / zrozumiałem?<br><hr>Tadek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/5/2012, 12:30

Komentatorzy napisał(a):Panie Tadku, jest Pan hipokrytą.<br><hr>Motocyklista<br>
Komentatorzy napisał(a):hahahahahahahha następny który nie wie co to argumenty:) i nie wie,ze nalezy się podpisywać:) Napisz "MOTOCYKLISTO" dlaczego tak sądzisz??<br><hr>Bartosz O<br>
Obawiam się że sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem więc nie będe z Tobą dyskutował. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia :)<br><hr>Motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na gr