Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Wyścigi na lotniskach - widziane z...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Wyścigi na lotniskach - widziane z...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Wyścigi na lotniskach - widziane z...

Postprzez Ścigacz » 24/5/2012, 07:52

Dyskusja na temat: Wyścigi na lotniskach - widziane z drugiej strony
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Wyścigi na lotniskach - widziane z drugiej strony
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 07:52

nooo teraz jest w tym sens, nie lepiej bylo tak od razu <br><hr>diabolo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:00

Zajebista odpowiedź na artykuł Lovtza. Mocne ale nieagresywne. Ciekawe czy Lovtza podejmnie "rekawica" XD<br><hr>ghostmce
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:06

Glupoty piszesz Tadziu, to myslenie zyczeniowe. <br><hr>SiSi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:16

Komentatorzy napisał(a):Glupoty piszesz Tadziu, to myslenie zyczeniowe. <br><hr>SiSi<br>
W którym to miejscu Autor głupoty pisze? Jak już zaczynamy wypowiadać się to przynajmniej musimy posiadać własne argumenty do swojej wypowiedzi... Ja chociaż się starałem jakoś ich nie zauważyłem.<br><hr>biegly
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:28

dobry tekst. zresztą sam byłem na lotnisku, więc wiem, że wcale nie jest tak źle jak napisano w poprzednim, burzliwym artykule. zaliczyłem szlifa, wstałem, otrzepałem się z błota i pojechałem na pomiar czasu.<br><hr>szlifiarz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:35

Ta dyskusja nie ma za bardzo sensu, w Polsce dopóki nie zaczną budować torów wyścigowych i inwestować w ten sport, to wszyscy będą się ścigać na lotniskach, niezależnie od tego czy będą to oficjalne zawody czy okazjonalne cięcie z kilkoma znajomymi. Jakoś osobiście wątpie, żeby w ciągu najbliższych 50 lat został w naszym kraju wybudowany następca obiektu w Przeźmierowie, więc zapewne tak czy owak jazda po nieczynnych lotniskach będzie tym o czym dosadnie mówi powiedzonko "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma".<br><hr>jack
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:35

Ta dyskusja nie ma za bardzo sensu, w Polsce dopóki nie zaczną budować torów wyścigowych i inwestować w ten sport, to wszyscy będą się ścigać na lotniskach, niezależnie od tego czy będą to oficjalne zawody czy okazjonalne cięcie z kilkoma znajomymi. Jakoś osobiście wątpie, żeby w ciągu najbliższych 50 lat został w naszym kraju wybudowany następca obiektu w Przeźmierowie, więc zapewne tak czy owak jazda po nieczynnych lotniskach będzie tym o czym dosadnie mówi powiedzonko "jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma".<br><hr>jack
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:51

Własnie sobie uswiadomiłem że Orlen robi nielegalną imprezę wyscigową i to w centrum stolicy!!!!!!.
Verva street racing nie spełnia warunków podanych w poprzednim art.W info prasowym używa słowa wśscig...<br><hr>kibic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 08:51

Własnie sobie uswiadomiłem że Orlen robi nielegalną imprezę wyscigową i to w centrum stolicy!!!!!!.
Verva street racing nie spełnia warunków podanych w poprzednim art.W info prasowym używa słowa wśscig...<br><hr>kibic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 10:09

Komentatorzy napisał(a):Glupoty piszesz Tadziu, to myslenie zyczeniowe. <br><hr>SiSi<br>
Życzeniowe w sensie przełożenia jazdy po takim obiekcie na umiejętności?<br><hr>Tadek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 10:27

Chlopaki, jezdzijcie. Przeciez nikt wam nie broni. Zobaczymy jaka bedzie rozmowa jak komus leb ukreci.<br><hr>Wiwi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 10:47

Zarówno Biała Podlaska jak i Nowodwór (Ułęż) to obecnie najlepsze rozwiązanie dla motocyklistów amatorów.Można się wiele nauczyć jeżdżąc tam.Byłem w tamtym roku w Nowodworze na dwóch treningach motocyklowych.Fajny klimat,hamownia podwoziowa dla motorów,i dużo jazdy.Jednak w tym roku w Nowodworze organizatorzy treningów (m in. Marcin Turski) podnieśli zdecydowanie poprzeczkę w porównaniu do zeszłorocznych treningów : organizator dba o bezpieczeństwo przede wszystkim,wszystko "płynie" zgodnie z harmonogramem czasowym, każdy uczestnik jest dokładnie badany przez lekarzy (wzrok,ciśnienia itd),każdy uczestnik dostaje pomiarowe kostki,trasy są dużo lepiej oznaczone i trochę bezpieczniejsze (najgroźniejsze zakręty są zwolnione wcześniejszymi,dodatkowymi szykanami),po każdej sesji są wywieszane czytelne wyniki a po każdym treningu 3 najlepszych z każdej grupy dostaje nagrody pieniężne i puchary.Warto dodać,że na pierwszym tegorocznym treningu nad wszystkimi uczestnikami czuwał nie kto inny jak Artur Wajda.Były też inne znane twarze,ze świata moto...W zeszłym roku pomiar był "na sztukę" - za pomocą dwóch stoperów,konfiguracja trasy była taka sama lecz obecnie jest mimo wszystko bezpieczniej,wyjazd na swoją sesję nie był tak czytelny dla uczestnika jak obecnie.Dobrze,że organizatorzy podnoszą sobie nawzajem poprzeczkę,bo wtedy treningi stają się coraz lepsze a ich profesjonalne podejście do tematu jest dla nas - trenujących tylko dodatkową zachętą do uczestniczenia w takim dobrze zorganizowanym treningu.Może prawnie nie jest to wszystko cacy,może z jakiegoś względu nie można się ścigać ale zdecydowanie lepiej jest poświęcić te parę stówek na jeden dzień nauki jazdy po Ułężu czy Białej niż te stówki zostawić w mieście na niebezpiecznych ulicach,pełnych dziur,pieszych i piasku.Kielce pozdrawiają i do zobaczenia na kolejnych treningach ;)<br><hr>waszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 10:53

Komentatorzy napisał(a):Zarówno Biała Podlaska jak i Nowodwór (Ułęż) to obecnie najlepsze rozwiązanie dla motocyklistów amatorów.Można się wiele nauczyć jeżdżąc tam.Byłem w tamtym roku w Nowodworze na dwóch treningach motocyklowych.Fajny klimat,hamownia podwoziowa dla motorów,i dużo jazdy.Jednak w tym roku w Nowodworze organizatorzy treningów (m in. Marcin Turski) podnieśli zdecydowanie poprzeczkę w porównaniu do zeszłorocznych treningów : organizator dba o bezpieczeństwo przede wszystkim,wszystko "płynie" zgodnie z harmonogramem czasowym, każdy uczestnik jest dokładnie badany przez lekarzy (wzrok,ciśnienia itd),każdy uczestnik dostaje pomiarowe kostki,trasy są dużo lepiej oznaczone i trochę bezpieczniejsze (najgroźniejsze zakręty są zwolnione wcześniejszymi,dodatkowymi szykanami),po każdej sesji są wywieszane czytelne wyniki a po każdym treningu 3 najlepszych z każdej grupy dostaje nagrody pieniężne i puchary.Warto dodać,że na pierwszym tegorocznym treningu nad wszystkimi uczestnikami czuwał nie kto inny jak Artur Wajda.Były też inne znane twarze,ze świata moto...W zeszłym roku pomiar był "na sztukę" - za pomocą dwóch stoperów,konfiguracja trasy była taka sama lecz obecnie jest mimo wszystko bezpieczniej,wyjazd na swoją sesję nie był tak czytelny dla uczestnika jak obecnie.Dobrze,że organizatorzy podnoszą sobie nawzajem poprzeczkę,bo wtedy treningi stają się coraz lepsze a ich profesjonalne podejście do tematu jest dla nas - trenujących tylko dodatkową zachętą do uczestniczenia w takim dobrze zorganizowanym treningu.Może prawnie nie jest to wszystko cacy,może z jakiegoś względu nie można się ścigać ale zdecydowanie lepiej jest poświęcić te parę stówek na jeden dzień nauki jazdy po Ułężu czy Białej niż te stówki zostawić w mieście na niebezpiecznych ulicach,pełnych dziur,pieszych i piasku.Kielce pozdrawiają i do zobaczenia na kolejnych treningach ;)<br><hr>waszka<br>
dla niedowiarków więcej info tutaj -> <a href="http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Trening_motocyklowy_w_Ulezu/Motopark_Ulez_Szkolenie_motocyklistow_Artur_Wajda.jpg.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Trening_motocyklowy_w_Ulezu/Motopark_Ulez_Szkolenie_motocyklistow_Artur_Wajda.jpg.html</a><br><hr>waszka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 11:24

Panie Tadku, jest Pan hipokrytą.<br><hr>Motocyklista
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 11:32

Komentatorzy napisał(a):Zarówno Biała Podlaska jak i Nowodwór (Ułęż) to obecnie najlepsze rozwiązanie dla motocyklistów amatorów.Można się wiele nauczyć jeżdżąc tam.Byłem w tamtym roku w Nowodworze na dwóch treningach motocyklowych.Fajny klimat,hamownia podwoziowa dla motorów,i dużo jazdy.Jednak w tym roku w Nowodworze organizatorzy treningów (m in. Marcin Turski) podnieśli zdecydowanie poprzeczkę w porównaniu do zeszłorocznych treningów : organizator dba o bezpieczeństwo przede wszystkim,wszystko "płynie" zgodnie z harmonogramem czasowym, każdy uczestnik jest dokładnie badany przez lekarzy (wzrok,ciśnienia itd),każdy uczestnik dostaje pomiarowe kostki,trasy są dużo lepiej oznaczone i trochę bezpieczniejsze (najgroźniejsze zakręty są zwolnione wcześniejszymi,dodatkowymi szykanami),po każdej sesji są wywieszane czytelne wyniki a po każdym treningu 3 najlepszych z każdej grupy dostaje nagrody pieniężne i puchary.Warto dodać,że na pierwszym tegorocznym treningu nad wszystkimi uczestnikami czuwał nie kto inny jak Artur Wajda.Były też inne znane twarze,ze świata moto...W zeszłym roku pomiar był "na sztukę" - za pomocą dwóch stoperów,konfiguracja trasy była taka sama lecz obecnie jest mimo wszystko bezpieczniej,wyjazd na swoją sesję nie był tak czytelny dla uczestnika jak obecnie.Dobrze,że organizatorzy podnoszą sobie nawzajem poprzeczkę,bo wtedy treningi stają się coraz lepsze a ich profesjonalne podejście do tematu jest dla nas - trenujących tylko dodatkową zachętą do uczestniczenia w takim dobrze zorganizowanym treningu.Może prawnie nie jest to wszystko cacy,może z jakiegoś względu nie można się ścigać ale zdecydowanie lepiej jest poświęcić te parę stówek na jeden dzień nauki jazdy po Ułężu czy Białej niż te stówki zostawić w mieście na niebezpiecznych ulicach,pełnych dziur,pieszych i piasku.Kielce pozdrawiają i do zobaczenia na kolejnych treningach ;)<br><hr>waszka<br>
Komentatorzy napisał(a):dla niedowiarków więcej info tutaj -> <a href="http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Trening_motocyklowy_w_Ulezu/Motopark_Ulez_Szkolenie_motocyklistow_Artur_Wajda.jpg.html" target="blank" class="link">http://www.scigacz.pl/zdjecia/gallery/relacje/Trening_motocyklowy_w_Ulezu/Motopark_Ulez_Szkolenie_motocyklistow_Artur_Wajda.jpg.html</a><br><hr>waszka<br>
ŁAŁ czy czujesz się podekscytowany ze był tam Artur Wajda?? moge Cię dotknąć??..... <br><hr>....
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 11:34

Komentatorzy napisał(a):Glupoty piszesz Tadziu, to myslenie zyczeniowe. <br><hr>SiSi<br>
Komentatorzy napisał(a):W którym to miejscu Autor głupoty pisze? Jak już zaczynamy wypowiadać się to przynajmniej musimy posiadać własne argumenty do swojej wypowiedzi... Ja chociaż się starałem jakoś ich nie zauważyłem.<br><hr>biegly<br>
Widocznie niektórzy nie wiedzą co to argumenty hehehe i nie wiedzą,ze trzeba się podpisać pod komentarzem zarzucając coś komuś....<br><hr>Bartosz Osiecki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 11:36

Komentatorzy napisał(a):Panie Tadku, jest Pan hipokrytą.<br><hr>Motocyklista<br>
hahahahahahahha następny który nie wie co to argumenty:) i nie wie,ze nalezy się podpisywać:) Napisz "MOTOCYKLISTO" dlaczego tak sądzisz??<br><hr>Bartosz O
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 12:40

Świetny tekst! Nie chodzi mi tylko o to, że "w opozycji" do artykułu Lovtzy (osobiście uważam, ze dobrze jest podejmować "trudne tematy" - a Lovtza to zrobił i za to też szacun) ale przede wszystkim o to, że to jest dyskusja z klasą. Na argumenty poparte zdobytą informacją, bez emocji i na poziomie.
Respect :)<br><hr>M
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 13:01

Komentatorzy napisał(a):Chlopaki, jezdzijcie. Przeciez nikt wam nie broni. Zobaczymy jaka bedzie rozmowa jak komus leb ukreci.<br><hr>Wiwi<br>
nie wiesz co mówisz...a jak ktoś wpadnie pod tira na ulicy to co będzie? jaka będzie rozmowa? cudownie zmartwychwstanie??<br><hr>Piter84
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr