Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl w granicach 5-6k
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl w granicach 5-6k

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Pierwszy motocykl w granicach 5-6k

Postprzez vegas3 » 17/5/2012, 19:17

Witam
Na poczÄ…tek ankieta

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie) - tyle co wyjeździłem na prawku, ok 20h, w tym, wiadro 125, gs 500 i fazer fz6, mam zamiar zapisać się jeszcze na kurs doskonalenia jazdy
- Wiek, waga, wzrost - 20, 77, 185
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie) - jazda do pracy, po mieście, latanie z kumplami, sporadycznie dłuższe wypady (250-350km)
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? 20 km dziennie +/- (trudno powiedzieć)
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? ok 5-6k na motocykl, ciuchy osobna kasa
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? tyle ile będzie trzeba, w granicach zdrowego rozsądku
- Jakie motocykle Ci się podobają - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. - sportowe, ew. częściowo obudowany naked :wink:
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? - dotychczasowe rozeznanie podpowiada mi XJ 600, myślałem jeszcze nad cebrą 600 f

Czy znajdę sensowną cbrke w tych pieniądzach? Co powiecie o cbr na pierwszy motocykl? Nie ukrywam że zależy mi na chociaż trochę sportowym zacięciu, a to rzekomo jedyny sport który jest w zasięgu początkujących (z zasłyszanych opinii, jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu). A może zaproponujecie jakiś inny motocykl?
Zachęcam do pomocy i wezmę pod uwagę każdą propozycję.
Pozdrawiam
vegas3
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17/5/2012, 18:55


Postprzez pietrek7557 » 18/5/2012, 20:47

Za taka kase to raczej cbr F2. Kurs doskonalenia jazdy? Dobry pomysl, ale ja na Twoim miejscu bym najpierw wogole nauczyl sie jezdzic, a potem doszkalal. Cbr na pierwsze moto kontrowersyjna sprawa, rozmawialem z paroma ludzmi i zdania sa podzielone, jedni uwazaja ze absolutnie nie, inni ze da rade choc napewno sa lepsze pomysly na start.
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole


Postprzez Brekekeks » 19/5/2012, 09:12

Jeśli nie przeszkadza Ci trochę leciwa stylistyka to patrz GPZ500/550. Pierwszy to 2cylindry, drugi 4, moc praktycznie taka sama.
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
Brekekeks
Świeżak
 
Posty: 457
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:10
Lokalizacja: Kielce

Postprzez Kelhorn » 19/5/2012, 18:06

Jak ci tak bardzo zależy na "sportowym zacięciu" to poszukaj jakiejś 400 (kawy na przykład). Trochę się tego ostatnio pojawia. A tak szczerze, bierz Xj'ote i nie kombinuj, po kursie każdy moto będzie dla ciebie sportowy (tylko weź późniejszą wersję, z dwoma tarczami).
Kelhorn
Świeżak
 
Posty: 161
Dołączył(a): 8/4/2011, 17:42

Postprzez piotr_motoland » 20/5/2012, 07:54

Witam.jakbyś chcial xj z 2000r.ładny,to daj znać kolega chce 1000euro.
piotr_motoland
Świeżak
 
Posty: 245
Dołączył(a): 26/7/2011, 07:19
Lokalizacja: polska



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê