Zobacz wÄ…tek - System roll offs - problem.
NAS Analytics TAG

System roll offs - problem.

Enduro, Cross
_________

System roll offs - problem.

Postprzez bartek_moto » 17/5/2012, 19:06

Siema wszystkim! ;)

Jestem nowy na forum ale korzystałem z wyszukiwarki oraz wujka i nic na ten temat nie znalazłem. Filmików na YT także szukałem. ;)
Ale przejdÄ™ do rzeczy. ;)
Zakupiłem gogle Smith Optics Fuel v.1 i dostałem w zestawie wymieniony w nazwie tematu System Roll Offs. Mam tylko problem. Doszedłem jak załozyc owe pojemniczki na film, jednak nie wiem jak poradzić sobie z tymi bolcami na zrywki. Jak je ściągnąc? Od środka - wydaje mi się - że trzeba jakby ścisnąć środkową wypustkę, która przechodzi przez szybkę ażeby można było wyciągnąć ten bolec na zewnątrz. Nie chce od razu nic porysować ani żeby coś popękało, dlatego proszę o wypowiedź jak owe bolce ściągnąć i czy jest możliwość ponownego ich założenia. ;) z góry dzięki.

PS. Mam nadzieję że w miarę jasno opisałem o co mi chodzi. ;d A poniżej link do zdjęcia

http://www.przedrajdem.pl/images/smith- ... uel-v1.jpg
bartek_moto
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17/5/2012, 18:46


Postprzez barek253 » 17/5/2012, 19:09

mi sie wydaje że na roll off musi byc inna szybka
barek253
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1999
Dołączył(a): 28/5/2010, 16:39


Postprzez henio12323 » 17/5/2012, 19:19

tez mi sie tak wydaje :) tez mam smitha z roll offem ale nieco inny model, i jak dokupowałem szybki to własnie mnie pytali czy chce do roll offa czy do zrywek. czyli są rózne. przynajmniej do mojego modelu wiec podejrzewam że do twojego równiez inna szybka idzie
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN

Postprzez bartek_moto » 17/5/2012, 19:21

Aha no to raczej problem rozwiązany. ;) z Drugiej strony troche źle, mogliby juz dac w zestawie.:x no nic, chyba problem rozwiązany, dzieki. ;)
bartek_moto
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17/5/2012, 18:46



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê