Zobacz wÄ…tek - Czy nie za tani ten motorek ??????
NAS Analytics TAG

Czy nie za tani ten motorek ??????

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Kupować?

TAK (dobre moto i dobra cena)
1
8%
NIE (moto jest niepewne)
6
50%
NIE WIADOMO
5
42%
 
Liczba głosów : 12

Czy nie za tani ten motorek ??????

Postprzez wrathchild » 29/5/2006, 08:50

Przesylam link do ogloszenia z motocyklem Suzuki Bandit z 2005 roku.
Z tego co się dowiedzialem to moto jest sprowadzone z franji i mialo przejechany prawy bok. Jest zrobiony i wyglada bardzo atrakcyjnie ale cena jest podejrzana. Co Wy na to? Czy nie jest za tani? Na co zwracać uwagę? Czy może dopatrzyliście się czegoś nie tak ze zdjęć?
Dzieki z góry za odp. Pozdrawiam!

To jest ten link:
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M210191

Wojtek
Składam EMW R35 z 1952r, szukam części i papierów, kupie tez czesci do Junaka M10. Szukam goscia ktory pochromuje mi kilka części (za rozsądną kase)
Avatar użytkownika
wrathchild
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7/5/2006, 09:55
Lokalizacja: Olkusz


Postprzez sopel » 29/5/2006, 09:57

najlepiej było by abys pojechal i go odejrzał centymetr po centymetrze... wg spisu ktory jest gdzies tu w serwisie. zdjecia nigdy nie oddadza stanu faktycznego, moge zostac tak zrobione foto ze np jakiejs syski nie widac, bo promienie sloneczne moga padac ze nie zoabcyzsz tego na fotce, a w realu nic sie nie ukryje (no chyba ze nie zauwazysz;p) ;) powodzenia
Avatar użytkownika
sopel
Świeżak
 
Posty: 413
Dołączył(a): 15/5/2006, 22:50
Lokalizacja: Legnica / Wrocław


Postprzez wrathchild » 29/5/2006, 11:06

wszystko racja ale zadalem to pytanie glownie dlatego ze cena jest PODEJRZANIE NISKA i jak sie okazuje to moto moze być ciepły. Sądziłem że do dla was ta cena też bedzie podejrzana. Żeby obejrzeć ten motocykl musze przejechac w jedna strone ok 500km więc najpierw was pytam. A co do skladania skrzyni to nie pytam bo sam bym sobie poradzil hehe :P
Składam EMW R35 z 1952r, szukam części i papierów, kupie tez czesci do Junaka M10. Szukam goscia ktory pochromuje mi kilka części (za rozsądną kase)
Avatar użytkownika
wrathchild
Świeżak
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7/5/2006, 09:55
Lokalizacja: Olkusz

Postprzez lukas00 » 29/5/2006, 11:26

cena bedzie na pewno mniej podejrzana jesli doliczysz do tego ze musisz go zarejstrowac w polsce te wszytkie oplaty .... zreszta zajmowalem sie jakis czas sprowadzaniem samochodow i w sumie motorkow tez sie naogladalem i czasem mozna byllo kupic auto za 2/3 ceny roczne tylko dlatego ze mialo porysowany bok a ktos juz nie chcial auta lakierowac tylko woli je sprzedac dolozyc o nowe kupic w polsce cos takiego moze nam sie wydawac smieszne ale na zachodzie czesto maja ludzie taki poglad i zakladajac ze ktos kupil ten motorek dla szpanu i teraz po wypadku nie chce takiego sprzeta miec co to z ryskkami i po lakierowaniu ...to mogl go puscic tak tanio....a czy kradziony to mozna przeciez sprawdzic chocby na komisariacie ...
Avatar użytkownika
lukas00
Świeżak
 
Posty: 156
Dołączył(a): 23/5/2006, 00:32
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez motoman » 29/5/2006, 11:45

taaaa pier***isz... numery zmieniaja i zaden problem z tym a na komisariacie G Ci powiedzą... koles ma takie papiery że ja bym lepsze zrobił... niestety... gdyby nie to motocykl byłby moj... a tak to pasuje... no ale jeżeli ktoś chce to niech próbuje moze akurat sie uda... ja wole nie ryzykować... to nie jest 5 złotych
lubie sobie zjechać z gixera^^.
Avatar użytkownika
motoman
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1288
Dołączył(a): 13/5/2006, 18:06
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Kwazi » 31/5/2006, 19:34

Åšmierdzi mi ten banditek- jest za piekny i przedewszystkim za tani.Daj sobie spokuj z nim to jest jakaÅ› bomba.
Piłeś?? -nie jedz
Nie piłes??- wypij

"zielona szóstka"
Avatar użytkownika
Kwazi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 590
Dołączył(a): 3/5/2006, 20:24
Lokalizacja: SCZ



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê