Zobacz wÄ…tek - Bandit 600 mazowieckie
NAS Analytics TAG

Bandit 600 mazowieckie

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Bandit 600 mazowieckie

Postprzez rith » 1/5/2012, 20:34

Witam, przymierzam siÄ™ do kupienia tego oto bandita
http://allegro.pl/suzuki-bandit-600n-20 ... 46464.html

czy ktoś może oglądał sprzęt?
Sprzedający zarzeka się, że moto jest bezwypadkowe i przygotowane do sezonu.
Z tego co widzę kierunki i lusterka chyba nie są oryginalne. Co do przebiegu to oczywiście podchodzę z dystansem, bo motocykl, który we Włoszech miał 2 właścicieli raczej 30 tys nie przejechał.
Jeśli mieliście do czynienia z tym moto to proszę o opinie, bo nie wiem czy w ogóle opłaca mi się marnować czas i pieniądze na oglądanie.
Btw., kilka godzin po moim telefonie i zapytaniu o ewentualną negocjację ceny podskoczyła ona o 500 zł :twisted:
rith
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10/3/2012, 21:51


Postprzez niechżyjemotór » 1/5/2012, 22:26

Ja byłem dzisiaj oglądać po południu. Sprzęt ładny ogarnięty, prosto jeździ. Mówisz lusterka - sa orygnalne, kierunki nie ale nie widać żadnych śladów wypadku. Jak na ten rocznik nic nie wydaje się podejrzane... Normalne ślady użytkowania. Przebieg? 95% moto na allegro ma około 30 tys km bo tak wypada:) A cenę właściciel podbił bo uznał że zbyt tanio nie chce go sprzedać bo wie co ma. Dla mnie 8900 jest oki jak na ten egzemplarz. Wart tych pieniędzy. trochę myślę sfrajerzyłem bo byłem oglądać później inny sprzęt w warszawie i okazało się lipą więc chyba wrócę.
Pozdrawiam
niechżyjemotór
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1/5/2012, 22:15


Postprzez rith » 2/5/2012, 05:36

Kolego piszesz tak jakbyś był sprzedającym, a nie kupującym :) bez urazy i dzięki za odpowiedź ;)
rith
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10/3/2012, 21:51



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê