Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Statoil nieprzyjazny motocyklistom?
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Statoil nieprzyjazny motocyklistom?

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Statoil nieprzyjazny motocyklistom?

Postprzez Åšcigacz » 18/4/2012, 10:11

Dyskusja na temat: Statoil nieprzyjazny motocyklistom?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Statoil nieprzyjazny motocyklistom?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:11

JA JUZ TAM NIE JEZDZE NIECH SPADAJA WSZEDZIE NIE MA PROBLEMU TYLKO U NICH <br><hr>RUTRA.RD
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:18

A jakbym założyła kapelusz z szerokim rondem i ukradła batona, to też by przykleili zakaz? :)<br><hr>baba
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:19

No i tankowanie na statoil zakonczylem.<br><hr>milosnik nakedow
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:26

Wniosek na koniec artykułu jest bardzo słuszny, Popieram !
ps.
A pamiętacie pierwszą reklamę statoilu, to chyba była babcia na motocyklu?<br><hr>irekddd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:31

Niezbyt to dla nas przyjemne, ale oni nie są pierwsi. O takim zakazie w (niektórych stanach) USA pisał już David Hough w "Motocykliście doskonałym".<br><hr>Krzycho
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:39

Ja tam nie zatankujÄ™<br><hr>beta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:46

Krycha ze statoill , informuję cie , że ja i tak nie tankuje i tankować nie będę , na waszych stacjach , więc ten psełdo zakaz mam po prostu w głębokiej D...E , nie pozdrawiam bo nie szanuję snobów , buraków i pustaków.<br><hr>Fazer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:48

niech lepiej zakaza sprzedazy hotdogow i innego zarcia.Bo jak mam czekac w kolejce za jakimis grubasami co zamawiaja zarcie a ja tylko za paliwo chce zaplacic to szlag mnie trafia!!<br><hr>suzuki fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:54

Ok, sytuacja na stacji paliw niedaleko Drammen, Norwegia. Zimno jak diabli, zatrzymuje sie zeby zatankowac. Kasku nie sciagam, bo mi zimno i nie mam ochoty zakladac na nowo kolnierza itd. Pistolet do korka i czekam. Chwila - nic, dluuuga chwila nr 2 - leci. Ok. Ide zaplacic (kask dalej na glowie). Koles przy kasie informuje mnie uprzejmie, ze zasady sa takie:
- podjezdzasz i sciagasz kask,
- koles przy kasie widzi cie i otwiera kranik.
Mi chyba po prostu zaufal. Ale mowil, ze mieli kilka przypadkow kradziezy paliwa w bialy dzien, stad zasady. Roznica do opisu z artykulu taka, ze w Norwegii nikt ci nie przyklei znaku 'zakaz noszenia kaskow'. Ogolnie, nie ma co sie denerwowac tylko zrozumiec i pomoc. Wszyscy borykamy sie z problemami kradziezy, wiec nie plujcie za duzo tylko pomyslcie. To nic nie kosztuje. <br><hr>reno
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 10:56

OK, zdejmę kask i pozostanę w kominiarce. Czy za kilka dni pojawi się naka zdejmowania kominiarek? A może niedługo nasi norwescy pseudo-przyjaciele posuną się do konieczności zdejmowania ciemnych okularów, wszelkich nakryć głowy i innych rzeczy, które uniemożliwią późniejszą identyfikację złoczyńcy. Bo wiadomo- każdy pijak to złodziej, a każdy motonita to bandyta. Z bandyckim pozdrowieniem!
btw Mój Burgman znaczniej lepiej chodzi na Vervie 98, zatem bye bye Statoil :-)<br><hr>Maciek z Gdyni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 11:01

Komentatorzy napisał(a):OK, zdejmę kask i pozostanę w kominiarce. Czy za kilka dni pojawi się naka zdejmowania kominiarek? A może niedługo nasi norwescy pseudo-przyjaciele posuną się do konieczności zdejmowania ciemnych okularów, wszelkich nakryć głowy i innych rzeczy, które uniemożliwią późniejszą identyfikację złoczyńcy. Bo wiadomo- każdy pijak to złodziej, a każdy motonita to bandyta. Z bandyckim pozdrowieniem!
btw Mój Burgman znaczniej lepiej chodzi na Vervie 98, zatem bye bye Statoil :-)<br><hr>Maciek z Gdyni<br>
Zastanawiam się jeszcze - co z dużą ilością makijażu? ;)<br><hr>bb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 11:45

Ja przyznam szczerze nie widzę problemu. Kasku nie zdejmuję tylko na stacjach samoobsługowych, wszędzie tam gdzie mam kontakt z żywym człowiekiem (wchodzę do sklepu, jestem kontrolowany przez policję, etc.) kask zdejmuję. Uważam, że tego wymaga dobre wychowanie i szacunek dla drugiego człowieka - w kasku ciężko kogoś w ogóle zrozumieć. I słabo rozmawia się z kimś kto ma całą twarz zasłoniętą. Może z kaskami otwartymi i szczękowymi tego problemu nie ma, nie wiem - ja mam integrala.
I nigdy ściąganie kasku nie było dla mnie uciążliwością ..., jest przecież tyle zalet jazdy na motocyklu :)<br><hr>duddits
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 12:05

Komentatorzy napisał(a):Ja przyznam szczerze nie widzę problemu. Kasku nie zdejmuję tylko na stacjach samoobsługowych, wszędzie tam gdzie mam kontakt z żywym człowiekiem (wchodzę do sklepu, jestem kontrolowany przez policję, etc.) kask zdejmuję. Uważam, że tego wymaga dobre wychowanie i szacunek dla drugiego człowieka - w kasku ciężko kogoś w ogóle zrozumieć. I słabo rozmawia się z kimś kto ma całą twarz zasłoniętą. Może z kaskami otwartymi i szczękowymi tego problemu nie ma, nie wiem - ja mam integrala.
I nigdy ściąganie kasku nie było dla mnie uciążliwością ..., jest przecież tyle zalet jazdy na motocyklu :)<br><hr>duddits<br>
Dokładnie. Zwykła kultura zachowania wśród ludzi podpowiada mi żeby zdjąć kask przed rozmową z innym człowiekiem.
A poza tym to jest jakiś wyścig że nie mamy czasu zdjąć kasku?<br><hr>Franek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 12:11

Komentatorzy napisał(a):Ja przyznam szczerze nie widzę problemu. Kasku nie zdejmuję tylko na stacjach samoobsługowych, wszędzie tam gdzie mam kontakt z żywym człowiekiem (wchodzę do sklepu, jestem kontrolowany przez policję, etc.) kask zdejmuję. Uważam, że tego wymaga dobre wychowanie i szacunek dla drugiego człowieka - w kasku ciężko kogoś w ogóle zrozumieć. I słabo rozmawia się z kimś kto ma całą twarz zasłoniętą. Może z kaskami otwartymi i szczękowymi tego problemu nie ma, nie wiem - ja mam integrala.
I nigdy ściąganie kasku nie było dla mnie uciążliwością ..., jest przecież tyle zalet jazdy na motocyklu :)<br><hr>duddits<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokładnie. Zwykła kultura zachowania wśród ludzi podpowiada mi żeby zdjąć kask przed rozmową z innym człowiekiem.
A poza tym to jest jakiś wyścig że nie mamy czasu zdjąć kasku?<br><hr>Franek<br>
Wodzu, jak chcesz to se ściągnij nawet majtki z ****. Ja nie mam zamiaru tracić 10 minut tylko na to aby ktoś mnie sobie pooglądał. Jeśli Stat uważa mnie za potencjalnego złodzieja to po prostu nie będe tam jezdzil. Proste i nie ma sie co napinać.<br><hr>Paczacz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 12:44

I tak tam nie tankujÄ™ bo drogo.<br><hr>DarekF6C
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 12:49

Komentatorzy napisał(a):Ja przyznam szczerze nie widzę problemu. Kasku nie zdejmuję tylko na stacjach samoobsługowych, wszędzie tam gdzie mam kontakt z żywym człowiekiem (wchodzę do sklepu, jestem kontrolowany przez policję, etc.) kask zdejmuję. Uważam, że tego wymaga dobre wychowanie i szacunek dla drugiego człowieka - w kasku ciężko kogoś w ogóle zrozumieć. I słabo rozmawia się z kimś kto ma całą twarz zasłoniętą. Może z kaskami otwartymi i szczękowymi tego problemu nie ma, nie wiem - ja mam integrala.
I nigdy ściąganie kasku nie było dla mnie uciążliwością ..., jest przecież tyle zalet jazdy na motocyklu :)<br><hr>duddits<br>
zgadzam się z toba nie widzew tym problemu . Względy kultury oraz bezpieczeństwa. jak ktoś ma z tym problem nie musi u nich tankowac. Możęmy jeszcze sie przeciwstawic zakazowi wchodzenia do banku w kominiarkach<br><hr>oryf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 13:10

Wg mnie stacje Statoil są miejscem publicznym i nie mają prawa zabraniać wchodzenia w kaskach, tak samo jak nie mają prawa zabraniać w wielu miejscach używania telefonów komórkowych a też jest pełno takich zakazów.

Zapytajcie Statoil na podstawie jakich przepisów zabrania wchodzenia w kaskach, bo ich własne rozporządzenie w świetle prawa obowiązującego w tm kraju jest nieskuteczne.<br><hr>Danlack
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 13:10

Ja często tam tankowałem- maja dobre paliwo, zawsze wchodziłem w kasku... Nigdy nikt się nie przypierniczył, poza tym mam to w d***, płacę za paliwo które tankuję, to w czym problem? Przestałem tam uczęszczać z tego względu, że przy obecnej cenie paliwa, przepłacanie już kompletnie nie ma dla mnie sensu, Orlen ma taniej a paliwo wydaje się być ok.<br><hr>wieb
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 18/4/2012, 13:10

Zawsze zdejmuję kask więc nie wiem o co Wam chodzi. A jak jadę na trasie rzadko ściągam kominiarkę, chyba, że planuję dłuższy postój, ale z tym problemu nigdy nie było o dziwo. Tylko raz pani na małej stacji powiedziała, że jak jej nie okradnę to mogę zostać w kasku...może tylko dlatego dostałem jej nr ...?<br><hr>fiszmen9
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê