Zobacz wÄ…tek - mocny turystyk za 15k
NAS Analytics TAG

mocny turystyk za 15k

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Postprzez Brekekeks » 13/4/2012, 08:53

Na twoim miejscu po prostu umówiłbym się w jakimś salonie/u handlarza na jazdę próbną. Wtedy się zdecyduj.
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
Brekekeks
Świeżak
 
Posty: 457
Dołączył(a): 14/10/2010, 17:10
Lokalizacja: Kielce


Postprzez RUTRA.RD » 13/4/2012, 08:54

nie wiem czy żartujesz czy dla ciebie zawsze bmw najlepsze co do 1000rr ok zgodzę się chociaż przejechać sie nie dasz bo pewnie boisz sie ze stwierdzę ze jest slabe a przy moich umiejętnościach najdrobniejsze subtelności jestem w stanie wyczuć.

ale zeby ta 1200k bmw wygrala z nowa hayka i zzr1400 czy jak mu tam to prosze przeciez kazdy glupi jest w stanie to dostrzec ze to chu... a nie gazeta piszÄ…ca rzetelne testy

teraz to dałem :D
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa


Postprzez pietrek7557 » 13/4/2012, 09:14

fajter napisał(a):haya to sportowiec, pozycja jest nie aż taka wygodna ...poza tym ma mały prześwit a ja potrzebuje moto bardziej uniwersalnego
...jest mało poręczna bo dużo waży i jest długa
...to ma być moto na co dzień wiec spalanie też się liczy, a w mieście pewnie dużo pali

może jak będę miał auto to sobie kupie :twisted: ale na razie szukam coś bardziej funkcjonalnego


Chlopie wez sobie przeczytaj ze 3 razy to co napisales. Wszystko masz z glowa ok? Bo smiem watpic. Kupujesz motocykl ktory jako nowka kosztowal 50 tys i jest motocyklem z wysokiej półki i wymagasz ze bedzie tani w eksploatacji? A jak cos Ci sie sypnie, albo bedzie trzeba opony wymienic to tez bedziesz plakac ze 100 - 200 zł drozsze od przecietnych opon? Jak chcesz cos taniego na codzien to kup se GS 500. Albo zastanow sie czego w koncu chcesz od moto.
pietrek7557
Bywalec
 
Posty: 514
Dołączył(a): 21/5/2009, 10:57
Lokalizacja: Opole

Postprzez fajter » 13/4/2012, 11:39

no to wielki dzięki za porady od wszystkich :D
co do haya to już prędzej mnie koledzy naprowadzili ze posługuje się jakimiś stereotypami
a co do tych wydatków to przecież wiem że eksploatacja takich moto tania nie jest, i chyba każdy to wie...ale porównywać koszty chyba można
niektórzy umieją dawać dobre rady które niedługo z pewnością wykorzystam i potrafią prowadzić dyskusje i przekonywać do swoich racji bez rzucania mięsem, dla nich największy szacunek

jeśli jeszcze ktoś ma jakieś fajne rady co do tych 4 moto (hayabusa, cbr 1100xx, zx12r, fz1 fazer) to bardzo proszę, każda opinia na pewno się przyda :D
czytaj dzieciom
fajter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/4/2012, 13:54
Lokalizacja: wrocław

Postprzez rosiboj » 13/4/2012, 11:50

RUTRA.RD napisał(a):ale zeby ta 1200k bmw wygrala z nowa hayka i zzr1400 czy jak mu tam to prosze przeciez kazdy glupi jest w stanie to dostrzec ze to chu... a nie gazeta pisząca rzetelne testy

teraz to dałem :D

Powiem krotko, chcialem kupic zzr1400 (ten nowy), dostalem od dilera zaproszenie na wieczor kiedy to odbywala sie oficjalna premiera, przyszedlem, spojrzalem, i juz nawet nie zadawalem pytan, tylko przeszedlem do nastepnego motocykla. Na zdjeciach wyglada fantastycznie, w realu juz nie tak ...
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez RUTRA.RD » 13/4/2012, 12:38

jak brac fazera to 1 gaznikowego byl najlepszy
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Black-Ghost » 13/4/2012, 13:02

Rosiboj Bo to sa tylko i wyłacznie twoje gusta, ale nie wciskaj innym że jak tobie sie nie podoba to lód też ma tak myslec! co ty kurna z solidarnosci jestes? drugi wałęsa?!!! Ja uważam że w 1000 wcale bmw nie jest lepsze jak nowa ZX10R... Są bardzo do siebie zbliżone. W wyscigach bmw też nie pokazało dominacji nad zx10r wiec? co do pojemnosci powyżej 1000 to również sa to bardzo zbliżone motocyle pod wzgledem prowadzenia ale mocą już nie. Gdzie kawasaki ma 200km hayabusa też a bmw tylko 175km to różnica 25km jest na pewno wyczówalna. fakt k1300S ma qucikshifter ale to za mało by nadrobic taka różnice w mocy ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez rosiboj » 13/4/2012, 13:30

Sorry ale gdzie ty wyczytales ,ze kawasaki "MA" 200km a bmw "MA" 175 , bo wedlug mojego dowodu pomyliles sie o jakies 20 Koni (tylko). Jasne masz racje, sa one bardzo zblizone, zarowno i tysiaczki jak i powyzej i prawie masz racje ,ze to kwestia gustu (w 95%) tak, a z cala pewnoscia, nie mozna powiedziec, ze ten motocykl jest najlepszy dla wszystkich bo to jest sprawa indywidualna. Dla mnie jednak te 5% czyli quickshiter przewazyl na strone beemki, i powiem tobie tak, trzeba miec niezle jaja ktorych ja bynajmniej nie posiadam, zeby wykozystac te motocykle w 100% wiec mozna sobie darowac spory o moce a zajac sie tym na czym sie lepiej jezdzi, tym czym mi sie dobrze ty mozesz nienawidzic i wice versa. Jak porownywali kawe z bemka to na 5 testerow 3 powiedzialo B a 2 K a zaden z nich nie powiedzial Ten jest napewno lepszy a tamten gorszy, poprostu stwierdzili, ten mi sie bardziej podoba a tamten ciutke mniej i taka to historia.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez RUTRA.RD » 13/4/2012, 13:53

Black-Ghost

haya i kawa z 1200 k przegrały !
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez fajter » 13/4/2012, 14:46

Ja tam nie chce żadnego bmw tylko i wyłącznie z powodów czysto sentymentalnych i światopoglądowych, poprostu nie podoba mi się rodowód firmy...u mnie żadne bmw nie wchodzi w grę, ale innym nie bronie :twisted:
Chcecie wspierać rozwój niemieckiej gospodarki...ok, ale ja się na to nie pisze :P
czytaj dzieciom
fajter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/4/2012, 13:54
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Kaai » 13/4/2012, 15:29

niemcy złe, ale, że masz drogi jakie są i część autostrad jeszcze po hitlerze to się podoba, a jak się będzie chciało obadać, ile sprzęt leci to gdzie się pojedzie? 300km do niemieckiej granicy, autostrada i dawaj.
ale fakt faktem, ja bym beemki też nie brał. jak beemkę to tylko s1000rr, ale to nie sportowy turystyk. bierz co lepszego znajdziesz i już
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez Black-Ghost » 13/4/2012, 16:48

Rosiboj popatrz do katalogu zzr1400 ma 200km , hayabusa bodajże też a bmw podaje 173km wiec?? Nie ma lepszych i gorszych motocykli. Bo każdy z nas ma inny gust. Nie bedziemy sie już przegadywac gadką o suchych danych technicznych ;) Ja tam nic do niemców nie mam! Tak samo do ruskich.. kiedyś były inne czasy teraz są inne. Nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, Fajter a ty z takimi poglądami to sie zapisz do jakiejs parti politycznej może PiS?
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez fajter » 13/4/2012, 17:21

z wykształcenia jestem historykiem
i się trochę naczytałem...nie tylko o wojnie
kto był w Niemczech (nie na wycieczce) wie jak niemcy traktują polaków dzisiaj
...dlatego żadne teksty typu: "bo nas napadli w 39" nie pisałem...
i nie chodzi mi o to że coś zmienię, ale nie chcę poprostu jeździć na niemieckim motorze.
Ktoś chce kupić bmw, nie ma problemu, ale ja nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.
A jeśli chodzi o partię, to te które są teraz u władzy, to z nimi też nie chcę mieć nic wspólnego
czytaj dzieciom
fajter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/4/2012, 13:54
Lokalizacja: wrocław

Postprzez fajter » 13/4/2012, 17:52

jestem bardzo nie tolerancyjny...bo nie chcę kupić używanego bmw
może i prawda :twisted:

ale jeśli jeszcze ktoś ma jakieś fajne rady co do tych 4 moto (hayabusa, cbr 1100xx, zx12r, fz1 fazer) to bardzo proszę, każda opinia na pewno się przyda 8)
czytaj dzieciom
fajter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/4/2012, 13:54
Lokalizacja: wrocław

Postprzez Kaai » 13/4/2012, 18:07

fajter napisał(a):kto był w Niemczech (nie na wycieczce) wie jak niemcy traktują polaków dzisiaj

jeżdżę na wakacje do Niemiec, i o ile nie jesteś zidiociałym polaczkiem, który co 5 min próbuje coś podpie*dolić, o tyle jesteś LEPIEJ traktowany tam, niż w Polsce przez innych Polaków. Nie weim z czym masz problem. Prędzej będąc Polakiem i idąc w Polsce po parku za nic ci się oberwie, niż będąc Polakiem idąc w Niemczech po parku.
Kretyński argument z Twojej strony.
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18

Postprzez fajter » 13/4/2012, 19:41

Często oglądałem niemiecką telewizję i czytałem niemiecką prasę, polacy są zawsze ukazywani jako piani chuligani którzy kradną i łamią prawo. Jeśli tylko złapią jakiegoś polaka który kierował po pianemu w to jest to nagłaśniane na całe państwo na wszystkie sposoby. Wchodzisz do sklepu i rozmawiasz z kimś po polsku i zaraz znajdzie się jakiś pracownik który stoi obok ciebie i patrzy ci na ręce. Jeśli starasz się mówić w Niemczech po niemiecku to nabierają do ciebie trochę szacunku, nawet gdy trochę kaleczysz... Normalnie wstyd tam się przyznać że jest się polakiem. Nieustanie się z nas śmieją i drwią....Nikt mi nie będzie wciskał kitów że jestem tam traktowany lepiej niż w Polsce. Teraz mam dosyć i już nawet nie oglądam niemieckich kanałów telewizyjnych które bardzo lubię gdyż często puszczają tam widowiska na poziomie (opere, teatr, itp) czego w polskich telewizjach państwowych nie widzę często. Teraz jest nieco inaczej bo mam już TVP historia i kultura, bardzo polecam, mimo niskich nakładów odpowiednio są prowadzone.
Gdybym miał więcej czasu to mógłbym się rozpisać na temat historii takich firm jak bmw czy siemens po wojnie, w jaki sposób na ludzkim nieszczęściu się dorobiły.

Ale to nie jest forum do takich dyskusji, i proszę już mnie nie prowokować i wróćmy do tematu motocykli o których pragnę zdobyć szerszą wiedzę.
czytaj dzieciom
fajter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/4/2012, 13:54
Lokalizacja: wrocław

Postprzez maciejka69 » 13/4/2012, 20:16

dajcie już spokój Rosibojowi z tym BMW. Kupił chłop i zajarał się sprzętem, jak każdy kto kupuje nowy sprzęt. I każdy będzie bronił swojej decyzji. Wszystko jedno czy wybrał BMW czy Suzuki czy innego Triumpha.
GSX1400
Avatar użytkownika
maciejka69
Stały bywalec
 
Posty: 1091
Dołączył(a): 4/8/2011, 12:50
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Postprzez RUTRA.RD » 14/4/2012, 06:50

czy HARLEYA DAVIDSONA :)
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Postprzez Black-Ghost » 14/4/2012, 13:03

Fajter ale jak dobrze znasz historie to wiesz że japonia była niemieckim sojusznikiem tak wiec kupujesz sprzęty od nazistowskich przyjaciół :D Włosi również byli pod rządmi hitlera wiec pozostaje ci kupic tylko Triumpha albo Harleya bo rzekoma Anglia i francja miała nam pomóc w wojnie a jak sie póżniej okazało wypiali na nas dupe a francuzi pierwsi wystawili białe flagi... Dziwne masz przekonania ale to twoja sprawa. Ja mieszkam w Holandi i powiem ci dla czego traktuja tak polaków w europie a nie inaczej bo 80% ludzi którzy wyjechało z polski to Kryminalisci patologia i reszta marginesu społecznego który musiał uciekac z kraju tłumaczac że w polsce nie ma przyszłosc, przez co cierpi 20% pozostałej ludnosci emigranckiej bo tamci już nam wyrobili opinie złodzieji, pijaków i najwiekszych hamów i prostaków. Taka jest niestety prawda. Te stareotypy jeszcze prędko sie nie zmienią...
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez fajter » 14/4/2012, 15:19

prosiłem aby mnie nie prowokować, ale już trudno :?
...wiem o tym doskonale, bo sam pracowałem rok temu na wakacje w Holandii w Hertogen bosh
i wiem kto i jak tam pracuje - ale zachowanie holendrów jest nieporównywalne do niemców
może w tym roku również tam pojadę bo kasa faktycznie jest, a na nowe moto trzeba zarobić :)
Black ghost a ty na czym jeździsz ?
czytaj dzieciom
fajter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 9/4/2012, 13:54
Lokalizacja: wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê