Zobacz wątek - <i>[Suzuki GSX-R750]</i> Suzuki GSX-R Interceptor - olejowy...
 
NAS Analytics TAG

[Suzuki GSX-R750] Suzuki GSX-R Interceptor - olejowy...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 13:37

Komentatorzy napisał(a):Mam szersze sznurówki niż to coś lusterka... czy nawet w tak ważnej kwestii bezpieczeństwo musi ustąpić? No, ale skoro zamiast kasku jest czapeczka z daszkiem...<br><hr>K2<br>
Komentatorzy napisał(a):jakbyś nie zauważył motocykl trzeba rozpatrywać w kategorii custom także lusterka jak najbardziej na miejscu. pozdrawiam panie bezpieczny haha<br><hr>robson<br>
Ale moto jednak jeździ po drogach publicznych....<br><hr>miszcz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 13:38

Komentatorzy napisał(a):Projekt ogólnie spoko, szkoda, że nie robiony przez człowieka, który naprawdę zna się na designie.
Nie mam zbyt czasu teraz, ale pierwsze co rzuca się w oczy to felgi- powinny być złote.
Po drugie lampa przednia- kompletnie nie pasuje, ma być inaczej niż wszędzie, a dajemy lampe, która jest teraz w połowie nakedów?!
Po trzecie regulacja zawieszenia- też powinna być złota, albo czarna.
Po czwarte- sprężyna tylnego zawieszenia.
Po piąte dałbym złote albo czarne śruby.
Po szóste wydech nie pasuje.
Mogę tak mnożyć i mnożyć, możecie napisac, że się czepiam, ale moim zdaniem to SZCZEGÓŁY decydują, nie ogólny wizerunek.
Ale z drugiej strony, co ja się znam, 5 lat studiów, ponad 4 lata praktyki przy projektowaniu... :D
Pozdro
<br><hr>cfaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak jesteś taki kozak, to zbuduj motocykl z tymi badziewnymi złotymi felgami, złotymi śrubkami i innym kiczem, Mistrzu po 5 latach studiów. Co to znaczy "powinny być złote"?? To jest żałosne, zawsze znajdzie się jakiś trol, którego dokonania są czysto teoretyczne, a wymądrza się ile wlezie. Pokaż chłopie coś swojego, takiego prawdziwego, skończonego i realnego wtedy pogadamy. Sorry, ale jesteś żałosny... <br><hr>motoches<br>
Komentatorzy napisał(a):Widzisz mój drogi, tym się właśnie różnimy. Ty mówisz zbuduj, ja mówię: pomyśl i wyobraź sobie. Ty robisz fizycznie w zimę i w deszcz, ja siedzę w klimatyzowanym biurze.
Jakbym miał czas, pokazałbym Ci ten motocykl zrobiony wg tego co pisałem, gwarantuje- wyglądałby lepiej.<br><hr>cfaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):To znajdź "Cfaniaku" trochę czasu i pokaż co potrafisz, bo na razie marnujesz go na durne komentarze..... nie pajacuj tylko zabieraj się do roboty..... ;-)<br><hr>IKI<br>
Pytanie czy jest Cie stać na mnie ;)<br><hr>cfaniak
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 13:38

Komentatorzy napisał(a):Mam szersze sznurówki niż to coś lusterka... czy nawet w tak ważnej kwestii bezpieczeństwo musi ustąpić? No, ale skoro zamiast kasku jest czapeczka z daszkiem...<br><hr>K2<br>
Komentatorzy napisał(a):jakbyś nie zauważył motocykl trzeba rozpatrywać w kategorii custom także lusterka jak najbardziej na miejscu. pozdrawiam panie bezpieczny haha<br><hr>robson<br>
Nieee no, naprawdę to JEZD custom? Niesamowicie jesteś wnikliwy. <br><hr>K2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 13:40

Komentatorzy napisał(a):Mam szersze sznurówki niż to coś lusterka... czy nawet w tak ważnej kwestii bezpieczeństwo musi ustąpić? No, ale skoro zamiast kasku jest czapeczka z daszkiem...<br><hr>K2<br>
Komentatorzy napisał(a):jakbyś nie zauważył motocykl trzeba rozpatrywać w kategorii custom także lusterka jak najbardziej na miejscu. pozdrawiam panie bezpieczny haha<br><hr>robson<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale moto jednak jeździ po drogach publicznych....<br><hr>miszcz<br>
Daj spokój, "niebezpiecznemu" robsonowi i tak nie wytłumaczysz... :)<br><hr>K2
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 15:03

Do pana cfaniaka: zrób se pan złote koło i jebnij się nim w czoło :) wiesniaku....<br><hr>kondzio-yzf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 16:35

Komentatorzy napisał(a):Mam szersze sznurówki niż to coś lusterka... czy nawet w tak ważnej kwestii bezpieczeństwo musi ustąpić? No, ale skoro zamiast kasku jest czapeczka z daszkiem...<br><hr>K2<br>
Komentatorzy napisał(a):jakbyś nie zauważył motocykl trzeba rozpatrywać w kategorii custom także lusterka jak najbardziej na miejscu. pozdrawiam panie bezpieczny haha<br><hr>robson<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale moto jednak jeździ po drogach publicznych....<br><hr>miszcz<br>
Dajcie sobie spokój z pierdołami, w czapce jedzie...straszne, jeszcze bez rękawic...dramat, lusterka za małe...samobójca haha Ty pewnie przekraczasz nagminnie prędkość po 2-3 razy (jak zresztą większość motocyklistów) ale jedziesz w kasku i widzisz wszystko w lusterkach haha luzik <br><hr>robson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 16:37

Komentatorzy napisał(a):Mam szersze sznurówki niż to coś lusterka... czy nawet w tak ważnej kwestii bezpieczeństwo musi ustąpić? No, ale skoro zamiast kasku jest czapeczka z daszkiem...<br><hr>K2<br>
Dajcie sobie spokój z pierdołami, w czapce jedzie...straszne, jeszcze bez rękawic...dramat, lusterka za małe...samobójca haha Ty pewnie na tym swoim czymś przekraczasz nagminnie prędkość po 2-3 razy (jak zresztą większość motocyklistów) ale jedziesz w kasku i widzisz wszystko w lusterkach haha luzik <br><hr>robson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 16:47

Komentatorzy napisał(a):Projekt ogólnie spoko, szkoda, że nie robiony przez człowieka, który naprawdę zna się na designie.
Nie mam zbyt czasu teraz, ale pierwsze co rzuca się w oczy to felgi- powinny być złote.
Po drugie lampa przednia- kompletnie nie pasuje, ma być inaczej niż wszędzie, a dajemy lampe, która jest teraz w połowie nakedów?!
Po trzecie regulacja zawieszenia- też powinna być złota, albo czarna.
Po czwarte- sprężyna tylnego zawieszenia.
Po piąte dałbym złote albo czarne śruby.
Po szóste wydech nie pasuje.
Mogę tak mnożyć i mnożyć, możecie napisac, że się czepiam, ale moim zdaniem to SZCZEGÓŁY decydują, nie ogólny wizerunek.
Ale z drugiej strony, co ja się znam, 5 lat studiów, ponad 4 lata praktyki przy projektowaniu... :D
Pozdro
<br><hr>cfaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):Jak jesteś taki kozak, to zbuduj motocykl z tymi badziewnymi złotymi felgami, złotymi śrubkami i innym kiczem, Mistrzu po 5 latach studiów. Co to znaczy "powinny być złote"?? To jest żałosne, zawsze znajdzie się jakiś trol, którego dokonania są czysto teoretyczne, a wymądrza się ile wlezie. Pokaż chłopie coś swojego, takiego prawdziwego, skończonego i realnego wtedy pogadamy. Sorry, ale jesteś żałosny... <br><hr>motoches<br>
Komentatorzy napisał(a):Widzisz mój drogi, tym się właśnie różnimy. Ty mówisz zbuduj, ja mówię: pomyśl i wyobraź sobie. Ty robisz fizycznie w zimę i w deszcz, ja siedzę w klimatyzowanym biurze.
Jakbym miał czas, pokazałbym Ci ten motocykl zrobiony wg tego co pisałem, gwarantuje- wyglądałby lepiej.<br><hr>cfaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):To znajdź "Cfaniaku" trochę czasu i pokaż co potrafisz, bo na razie marnujesz go na durne komentarze..... nie pajacuj tylko zabieraj się do roboty..... ;-)<br><hr>IKI<br>
Komentatorzy napisał(a):Pytanie czy jest Cie stać na mnie ;)<br><hr>cfaniak<br>
Na takiego barana bym złamanego grosza nie dał... projektant z ciebie zapewne przedni. Nawet jak coś potrafisz narysować w co wątpię to pewnie wygląda jak kał, a nie motocykl. A podstawowa różnica jest taka, że niektórzy potrafią coś zrobić od podstaw i powstaje finalny produkt, a nie tylko gadać o tym haha. Tacy jak Ty mądrzy w gębie projektują ale regały do Tesco i do tego krzywe hahaha<br><hr>jery
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 16:49

Komentatorzy napisał(a):Projekt ogólnie spoko, szkoda, że nie robiony przez człowieka, który naprawdę zna się na designie.
Nie mam zbyt czasu teraz, ale pierwsze co rzuca się w oczy to felgi- powinny być złote.
Po drugie lampa przednia- kompletnie nie pasuje, ma być inaczej niż wszędzie, a dajemy lampe, która jest teraz w połowie nakedów?!
Po trzecie regulacja zawieszenia- też powinna być złota, albo czarna.
Po czwarte- sprężyna tylnego zawieszenia.
Po piąte dałbym złote albo czarne śruby.
Po szóste wydech nie pasuje.
Mogę tak mnożyć i mnożyć, możecie napisac, że się czepiam, ale moim zdaniem to SZCZEGÓŁY decydują, nie ogólny wizerunek.
Ale z drugiej strony, co ja się znam, 5 lat studiów, ponad 4 lata praktyki przy projektowaniu... :D
Pozdro
<br><hr>cfaniak<br>
Komentatorzy napisał(a):I co, zaprojektowałeś division dla Rometa?:D<br><hr>kashanka<br>
haha dokładnie taki cfany ;))))<br><hr>jery
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 17:05

Komentatorzy napisał(a):Mam szersze sznurówki niż to coś lusterka... czy nawet w tak ważnej kwestii bezpieczeństwo musi ustąpić? No, ale skoro zamiast kasku jest czapeczka z daszkiem...<br><hr>K2<br>
czego sie czepiasz, to ma stać i ładnie wyglądać na bulwarze<br><hr>didi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 17:52

Komentatorzy napisał(a):Do pana cfaniaka: zrób se pan złote koło i jebnij się nim w czoło :) wiesniaku....<br><hr>kondzio-yzf<br>
:D O! Stary! Dawno się tak nie uśmiałem! <br><hr>Czerwony Królik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/4/2012, 23:30

witam, mam prosbe mozecie zdradzic za ile kupiliscie silnik ''z malym przebiegiem'' od gsxra 1100? Sam mam olejaka 750 i przydalby mi sie taki silnik, ale ciezko znalezc w dobrym stanie. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz<br><hr>Grzesiek1972
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/4/2012, 06:39

Komentatorzy napisał(a):witam, mam prosbe mozecie zdradzic za ile kupiliscie silnik ''z malym przebiegiem'' od gsxra 1100? Sam mam olejaka 750 i przydalby mi sie taki silnik, ale ciezko znalezc w dobrym stanie. Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedz<br><hr>Grzesiek1972<br>
Jo, ja co prawda nie pisałem tego artykułu, ale robiłem kilka motocykli i szczerze - szukaj ROZBITEGO GSX'a 1100 i z niego sobie weźmiesz silnik. Taniej cię wyjdzie niż sam piec! A resztę części jeszcze można opylić. Sam piec to koszt około 3000zł a stan jest zazwyczaj loteria. Rozbitego GSX'a, w którym piec wymaga albo żadnego wkładu albo np. wymiany/pospawania dekli to koszt czasem zaledwie 1000zł (mówimy o modelach z lat 80'tych)<br><hr>ChaoticBiker
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/4/2012, 16:49

Komentatorzy napisał(a):Projekt ogólnie spoko, szkoda, że nie robiony przez człowieka, który naprawdę zna się na designie.
Nie mam zbyt czasu teraz, ale pierwsze co rzuca się w oczy to felgi- powinny być złote.
Po drugie lampa przednia- kompletnie nie pasuje, ma być inaczej niż wszędzie, a dajemy lampe, która jest teraz w połowie nakedów?!
Po trzecie regulacja zawieszenia- też powinna być złota, albo czarna.
Po czwarte- sprężyna tylnego zawieszenia.
Po piąte dałbym złote albo czarne śruby.
Po szóste wydech nie pasuje.
Mogę tak mnożyć i mnożyć, możecie napisac, że się czepiam, ale moim zdaniem to SZCZEGÓŁY decydują, nie ogólny wizerunek.
Ale z drugiej strony, co ja się znam, 5 lat studiów, ponad 4 lata praktyki przy projektowaniu... :D
Pozdro
<br><hr>cfaniak<br>
Pochwal się co zaprojektowałeś. Może imadło? Ma złote pokrętło? ;)<br><hr>PW
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/4/2012, 17:58

Motocykl jest do sprzedania
więcej info <a href="http://www.streetgarage.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.streetgarage.pl</a>
<br><hr>orbit
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2012, 18:58

To nie jest olejak.Ludzie nie macie pojęcia o motocyklach.<br><hr>cavs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 13/4/2012, 10:31

Komentatorzy napisał(a):To nie jest olejak.Ludzie nie macie pojęcia o motocyklach.<br><hr>cavs<br>
ty sie znasz cwoku. buda do stodoły buraku :)<br><hr>robson
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 00:21

witam
ma ktoś namiary na tego gościa?
chce go sie spytać ile by chciał za ten motocykl<br><hr>adzik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 00:21

witam
ma ktoś namiary na tego gościa?
chce go sie spytać ile by chciał za ten motocykl<br><hr>adzik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/5/2012, 07:38

Komentatorzy napisał(a):witam
ma ktoś namiary na tego gościa?
chce go sie spytać ile by chciał za ten motocykl<br><hr>adzik<br>
<a href="http://www.streetgarage.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.streetgarage.pl</a><br><hr>orbit
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na gr