Zobacz wÄ…tek - Yamaha Aerox
NAS Analytics TAG

Yamaha Aerox

i inne małe pojemności
_________

Yamaha Aerox

Postprzez Kamill #99 » 1/4/2012, 19:28

Witam
Chciałbym kupić Yamahę Aerox 50/70. Jest ona po tuningu, można powiedzieć że pół silnika zostało przerobione, i teraz moje pytanie czy warto coś takiego kupić, czy części są drogie, czy są podatne na usterki, o Vmax nie pytam bo z tym jest różnie :P
Z góry dzięki :D
Kamill #99
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 29/6/2011, 14:37
Lokalizacja: Gdynia


Postprzez motoluka » 1/4/2012, 19:41

Zły dział, czytać kolego czytać...
Avatar użytkownika
motoluka
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1914
Dołączył(a): 17/5/2011, 18:53
Lokalizacja: Europe


Postprzez MotoMANIAK. » 1/4/2012, 19:45

Ja mam Aerox'a z 2004 roku a jakie ma tam czesci jakich firm Stage6 , Malossi , Polini , Mhr ?
Jesli jest po tuningu mechanicznym i mam malo przejechane na nowych czesciach to mozesz brac.
Aerox jest bardzo szybki zrywny i ma piekna stylistyke , przeciez to skuter sportowy.]
Oplaca sie brac Roxa. raczej nie jest podatny na usterki oczywiscie zalezy jak sie dba ja jezdze juz 2 lata mam nabite 25K km i narazie nic sie nie dzieje..i zalezy po jakim tuningu moj jest full seria i leci 85 km/h i zalezy po jakim jest tuningu..
sa rozne klasy..Sport Racing , mid race , Evo itp..Po tuningu klasy Evo moze nawet poleciec nawet 145 km/h..i oczywiscie z gazu na kolo..Na Racingu i Sporcie idzie okolo 120 km/h i zeby Ci szla na kolo musisz miec odpowiednie czesci i rolki..
zadzwon do goscia i spytaj sie jakie czasci w niej siedza.ile na tych czesciach ma zrobione km..jak cos to dawaj foty to ogladne. Pozatym Aerox.
Tu masz Aeroxa tuning na Sporta : http://www.youtube.com/watch?v=g1hwFk9suz8
Tu masz tuning Evo za okolo 3k : http://www.youtube.com/watch?v=BppHX23q6Sw
Ja osobiscie po tym sezoenie mam zamiar zrobic tuning klasy Racing .
MotoMANIAK.
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23/3/2012, 15:26
Lokalizacja: Radom

Postprzez Kamill #99 » 1/4/2012, 20:15

http://moto.allegro.pl/idealna-yamaha-a ... 02225.html

Tu masz kolegi fotki wraz z częściami jakie ma założne :D
Kamill #99
Świeżak
 
Posty: 142
Dołączył(a): 29/6/2011, 14:37
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez zioomeek09 » 2/4/2012, 14:37

A więc tak :
- 70 cc tu nie widzę , ponieważ cylinder to Metrakit MK Series 50cc - całkiem mocny więc w zupełności wystarczy
- wydech na zdjeciach widać leovince zx , a w opisie tt - także dopytaj się sprzedawcy ( możnaby kupić jakiś mocniejszy np. yasuni r)
- 4 komplety rolek to chyba dorzuca bo tyle do wariatora nie wchodzi
- brakuje mi tu większego gaznika np 17,5 / 19 ( gaznik to podstawa , na serii możesz zatrzeć)
- przebiegu nie poznasz bo nie ma licznika więc może być o wiele większy
- wypadało by sprawdzić co tam siedzi w tej przekładni : czy jest wariator malossi i pasek hebo
- sprawdz też czy siedzi tam ten cylek ( ale powinieneś czuć po mocy)
Avatar użytkownika
zioomeek09
Świeżak
 
Posty: 471
Dołączył(a): 14/6/2010, 18:47
Lokalizacja: Białystok



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê