Zobacz wątek - Motorower lub dobry skuter do 3000zł KRAKÓW !
NAS Analytics TAG

Motorower lub dobry skuter do 3000zł KRAKÓW !

i inne małe pojemności
_________

Motorower lub dobry skuter do 3000zł KRAKÓW !

Postprzez Gajewczak » 30/3/2012, 19:31

Witam !

Chciałem zakupić na maj jakiś motorek do 80cc
Lecz nie wiem co wybrać :(
PodobajÄ… mi siÄ™ motorowerki typu Router WS50 lub Yamaha DT50/80
Lecz skuter też nie jest zły ;) ale gdybym miał kupować skuter to napewno nie jakiś chińczyk na promocji, tylko coś markowego najlepiej używanego :)
Zależy mi na tym aby sprzęcik mało palił (bo przy tych cenach paliwo to niewyróbka)
Jeżeli chodzi o umiejętność jazdy na manualach to ocenię siebie na poziom średnio zaawansowanego ;) Jeździłem takimi motorami jak Simson sr50 jawa 50 cz150 oraz pociągnąłem się aż do Honda CBR600rr :P
Lecz jeździłem tymi sprzęcikami tylko dzięki kolegom :(
Gdyby popatrzeć z punktu widzenia naprawy to sam się mogę tym zająć znam się na tym :)

Bardzo Was proszę o to abyście mi doradzili jaki motorek/skuterek będzie najbardziej opłacalnie kupić :) Oraz dodatkowo w miarę możliwości powiedzcie mi gdzie mógłbym to kupić w Krakowie

Dziękuje wszystkim odpowiadającym z góry oraz pozdrawiam :)
Gajewczak
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 30/3/2012, 19:21


Postprzez warzywek1 » 30/3/2012, 19:59

jesli chodzi o skutera moge polecic Ci Piaggio Sfere,malo pali i tani w ekspoalacji, a jesli motorower SUZUKI SMX lub RMX super wygodny, dynamiczny jak na 50ccm.dlaczego polecam?bo moi znajomi maja i chwala a ja mialem okazje przekonac sie na wlasnej skorze.tyle ode mnie :) pozdrawiam
warzywek1
Świeżak
 
Posty: 42
Dołączył(a): 30/3/2012, 15:21
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez czestersss » 31/3/2012, 10:57

Siemka, mam do zaoferowania odpowiednika Router'a WS50 - GB Motors Street'a. Wysłałem ci prywatną wiadomość gdzie umieściłem więcej szczegółów. Taka 4T biegówka naprawdę pali niewiele w porównaniu do DT, ale ten temat był poruszany wiele razy. Co do tego, że chińskie jest do niczego i się psuje to tak naprawdę zależy od ciebie: "Jak dbasz tak masz". Ja osobiście wymieniłem łańcuch bo oryginalny był po prostu strasznie 'drętwy', miał dziwne załamania mimo smarowania, aktualny D.I.D'a jest cichszy, i ładnie się układa na zebatkach. Fajkę również wymieniłem bo oryginalna zupełnie się nie trzymała świecy, nowa NGK trzyma naprawdę mocno.

Jak masz jakieś pytania pytaj tu bądź na pw/gg.
czestersss
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 9/10/2011, 06:26



Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê