Zobacz wątek - Proszę o ocenę HONDA HORNET 600
NAS Analytics TAG

Proszę o ocenę HONDA HORNET 600

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Proszę o ocenę HONDA HORNET 600

Postprzez 11wojtas » 16/3/2012, 12:36

Witam,

Jestem zainteresowany kupnem hornetki, możecie coś powiedzieć o tym modelu?
Może coś wyłapiecie ze zdjęć ( których jest mało i jakoś dziwnie nie pokazują jej z przodu).

http://otomoto.pl/honda-hornet-cb600-ho ... 75454.html

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam.
11wojtas
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/3/2012, 10:06


Postprzez rosiboj » 16/3/2012, 13:44

Jezdzilem modelem 2006 (nie jestem pewien czym sie rozni od tego . o ile sie rozni) Zauwazylem, ze pomimo ograniczonej mozliwosci regulacji zawieszenia sprawowalo sie ono wysmienicie na drodze i tak naprawde wiele bym w nim nie zmienial. Duzy plus dla niego. Silnik daje przyjemnosc z jazdy, wygodna pozycja, bardzo dobra trakcja. Ogolnie pozytywnie mnie zaskoczyl. Bardzo fajna maszyna. Specem od zdjec nie jestem wiec moze koledzy sie wypowiedza ale ogolnie ten model polecam.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?


Postprzez adiplo » 16/3/2012, 23:12

Jutro go obejrzę i dam znać. Dość drogi jak na ten rocznik.
adiplo
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4/2/2012, 21:38
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez rosiboj » 16/3/2012, 23:27

Sorry , to byl rocznik 2009.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?

Postprzez adiplo » 17/3/2012, 21:57

Byłem, widziałem. Co mogę powiedzieć?
Generalnie motocykl bardzo ładny. Czysty, zadbany. Podobno kupił go ksiądz po czym stwierdził że nie będzie nim jeździł i odsprzedał z powrotem. Sprzedawca nawet nie silił się żeby go zachwalać.
Moto na polskich numerach - pochodzi oczywiście z UK więc licznik w milach (kilometry są tylko małe).
Wizualnie moto bardzo ładny - drobne rysy na baku - trudne do zauważenia. Łańcuch w połowie naciągu, zębatki wyglądają prawie jak nowe. Opony w dobrym stanie - można śmigać. Lagi czyste, nie porysowane, tarcze hamulcowe ok.
Rama wygląda na prostą - oczywiście nie mogłem zdjąć baku ale na ile mogłem to zajrzałem i nic niepokojącego nie zobaczyłem. Ograniczniki kierownicy na swoim miejscu. Chłodnica w dobrym stanie. Przewody w stalowym oplocie. Filtr oleju wyglądał na nówkę sztukę.
Motocykl na zimno odpalił od razu i po chwili na ssaniu chodził równo i cicho. Nie miałem możliwości się przejechać więc jak działa skrzynia nie wiem. Nie chciałem go pałować na zimno ale dość ładnie wchodził na wyższe obroty 6-7k.
Jeden mankament wizualny - porysowany dekiel z lewej - bardzo delikatnie - widać przygoda parkingowa.
Moto ma nowe crashpady.
Ogólnie moto w bardzo dobrym stanie (mówię z perspektywy nieco bardziej doświadczonego żółtodzioba).
Jedyna wada - cena. Trochę za dużo jak dla mnie za ten rocznik - ale idzie wiosna rośnie trawa i ceny motorków. Ogólnie to dzisiaj ruch u nich jak na ruskim bazarze. Wszyscy paczą na plastiki :)

Edit: Przypomniało mi się - delikatne ślady rdzy na zgrzewie baku.
adiplo
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4/2/2012, 21:38
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez tomek_gda » 18/3/2012, 10:55

adiplo napisał(a):Rama wygląda na prostą - oczywiście nie mogłem zdjąć baku ale na ile mogłem to zajrzałem i nic niepokojącego nie zobaczyłem.

To że wygląda na prostą wcale nie musi oznaczaćże taka jest. Tymbardziej jeśli nie ściągfałeśbaku to w żadnym wypadku nie możesz powiedzieć czy jest prosta. Co do reszty to ok, co prawda jest wiele negatywnych opinii o tym komisie ale koledze udało się od nich kupić fajnego GS500. Jeżeli rama jest faktycznie prosta i lagi nie prostowane + silnik dobrze chodzi to takimi drobiazgami jak porysowany dekiel bym się w ogóle nie przejmował. A jeżeli cena jest nieco wyższa to BYĆ MOŻE moto faktycznie jest w dobrym stanie, bo nikt igły za grosze nie puści.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez adiplo » 18/3/2012, 15:26

Dlatego właśnie napisałem że rama "wygląda na prostą". Gdybym miał 100% pewności napisałbym "rama jest prosta" :).
Pozdro
adiplo
Świeżak
 
Posty: 46
Dołączył(a): 4/2/2012, 21:38
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez 11wojtas » 18/3/2012, 19:45

Dziekuje za zainteresowanie i pomoc, mysle ze przejade sie tam , ale to jakos w następnym tygodniu. :) Może jeszcze bedzie na stanie:)
Pozdrawiam..
11wojtas
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8/3/2012, 10:06



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości




na gr