Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Równi i równiejsi wśród motocyklistów
 
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Równi i równiejsi wśród motocyklistów

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 14:53

Komentatorzy napisał(a):Heh...masz racje , ze sa rowni i rowniejsi ale takie jest zycie ! Dlaczego jednak przypier...sz sie do jednego z nas czyli do Walesy bo jak by nie patrzyc byl (moze bedzie jeszcze)njednym z nas. ! Atakujesz go bo jest poukladany ?! Piszesz , ze pewnie jechal za szybko , nie opanowal motocykla !? CO Z CIEBIE ZA MOTOCYKLISTA !? Mazgaj , beksa i tyle 11<br><hr>MIX<br>
Komentatorzy napisał(a):ale pokrętny wywód. Mentalność na opak. Wiesz o czym był artykuł, chyba nie? Może nie wsiadaj na moto w tym sezonie, bo własna złość cie dopadnie. Dużo spokoju za kierownicą potrzeba.<br><hr>agnostic<br>
Naucz sie czytac ze zrozumieniem...i dodawac posty !<br><hr>MIX
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 18:57

Komentatorzy napisał(a):Heh...masz racje , ze sa rowni i rowniejsi ale takie jest zycie ! Dlaczego jednak przypier...sz sie do jednego z nas czyli do Walesy bo jak by nie patrzyc byl (moze bedzie jeszcze)njednym z nas. ! Atakujesz go bo jest poukladany ?! Piszesz , ze pewnie jechal za szybko , nie opanowal motocykla !? CO Z CIEBIE ZA MOTOCYKLISTA !? Mazgaj , beksa i tyle 11<br><hr>MIX<br>
a Ty pewnie dupowłaz jesteś,dla mnie taki jak Wałęsa nie jest prawdziwym motocyklistą,teraz twierdzi ,że moto są niebezpieczne,niech się ciągnie flek jeden<br><hr>xyz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 20:43

Nie jestem motocyklistą, ale podziwiam co poniektórych motocyklistów.

Na sprawę Wałęsy nie patrzyłem z tej strony...ale po przeczytaniu tego artykułu muszę się niestety zgodzić z Autorem :/
<br><hr>bg
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 20:48

Taa, witamy w kraju równych szans ...<br><hr>pio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/2/2012, 22:33

Fenomenalny artykuł. A w tym całym jego fenomenie przerażający.. bo prawdziwy. W marcu zeszłego roku sam byłem ofiarą pomyłki jednego kierowcy, który szukał miejsca parkingowego. Ta czynność tak go pochłonęła, że zapomniał o tym iż nie jest jedynym użytkownikiem drogi. Miejsce znalazł po przeciwnej stronie jezdni i skręcił nie udzielając pierwszeństwa. A zrobił to kilka metrów przed nosem mojej maszyny. O samym wypadku nie będę się rozwodził.. bo to był po prostu wypadek. Złe miejsce, zły czas. Jesteśmy tylko ludźmi i mamy prawo do błędów. Uratowało mnie tylko to, że jechałem z przepisową prędkością jaka jest dopuszczalna w terenie zabudowanym.. dla tych którzy o tym zapominają przypominam.. to 50 km/h. I to naprawdę było tyle.. nie jak w przypadku głównego bohatera powyższego artykułu. W każdym razie chciałem tylko odnieść się do tego ostatniego akapitu artykułu. Równi i równiejsi.. W szpitalu moje badania wyglądały w sposób następujący: lekarz dyżurny zainteresował się mną po 40 min od przyjazdu na izbę przyjęć. I tu nie chodzi o to, że miał tylu pacjentów.. pił kawę. Wreszcie przyszedł i wysłał na rentgen kostki. Po nim zerknął na zdjęcie i powiedział, że muszę sobie w domu owinąć kostkę bandażem (nawet tego nie dostałem). To wszystko. Kask rozbity na pół, ja ziewam co 5 sek. i to nie wydało się istotne. Odesłano mnie do domu i powiedziano, że za tydzień mam się zgłosić do lekarza na kontrole. Dostałem wypis ze szpitala na którym wypisane zostały specjalistyczne badania które podobno przeprowadzono ale to nie o uczciwości miałem pisać ale o tym, że pomimo objawów poważnego urazu głowy nie zostały zrobione odpowiednie badania typu TK czy MR. Szczęśliwie okazało się, że nie było to nic poważnego i skończyło się na kilkukrotnych nocnych wymiotach.. Niemniej jednak uważam, że takie badania należą się każdemu u kogo istnieje istotnie zagrożenie zdrowia, a może nawet życia.. a nie tylko dla tych którzy mają znane nazwiska. Na końcu dodam tylko, że nie uważam, że motocykle są niebezpieczne. To pędzący na nich ludzie bez wyobraźni stwarzają zagrożenie. Tak jak zrobił to pewien europoseł..<br><hr>bunny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 07:32

Super artykuł <br><hr>pepus11
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 09:32

Świetny artykuł, mądre słowa! Chociaż przeraża mnie taki obraz rzeczywistości!<br><hr>BANAN
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 09:54

Artykuł godny tego żeby udać się z nim do Pani Jaworowicz. Napisz do niej.
Ona lubi takie sprawy a dzięki temu może pomóc Ci w walce o zdrowie.
Sądzę, że jest w stanie pokazać obraz prawdziwego motocyklisty.
Statystyki wypadków, o których pisałeś to w dużej mierze to zasługa małoletnich niedoświadczonych kierowców skuterów jak i motocykli. Na niektórych moda wymusza zakup takiego środka lokomocji - co z doświadczeniem ?

Od 1998 roku w sądach walczę o przyznane mi po latach zadośćuczynienie.
W moim przypadku nie był to jednak wypadek komunikacyjny tylko celowe działanie.<br><hr>Głazio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 10:44

Artykuł rewelacyjny...
<br><hr>gsx-r
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 15:30

podpisuje się na 2 ręce. Ja ja miałem wypadek to nawet nie chciało im się operować i już prawie rok muszę się rehabilitować... <br><hr>Nicram100
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 18:22

Racja niestety racja. Sama byłam świadkiem traktowania motocyklistów po wypadkach w szpitalu jako ludzi drugiej kategorii, którymi nie warto się zajmować bo to przecież dawcy nerek. Trzeba być chyba kimś znanym żeby być potraktowanym normalnie i mieć szanse na jakieś życie po wypadku<br><hr>kate
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 20:25

Komentatorzy napisał(a):Heh...masz racje , ze sa rowni i rowniejsi ale takie jest zycie ! Dlaczego jednak przypier...sz sie do jednego z nas czyli do Walesy bo jak by nie patrzyc byl (moze bedzie jeszcze)njednym z nas. ! Atakujesz go bo jest poukladany ?! Piszesz , ze pewnie jechal za szybko , nie opanowal motocykla !? CO Z CIEBIE ZA MOTOCYKLISTA !? Mazgaj , beksa i tyle 11<br><hr>MIX<br>
On nie czepia się Wałęsy tylko systemu który potraktował go jak śmiecia. Wałęsa jest tylko przykładem. <br><hr>cbf
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 22:37

Gdy mojego tescia zabili jego koledzy mogli oni bezkarnie straszyc wszystkich swiadkow i robic co im sie podoba. Co prawda pozniej trafili do psychiatryka i poumierali to jednak mojej zonie, jej braciom i ich matce pozabierano wszystkie swiadczenia, bo nagle zrobil sie zbyt duzy dochod na osobe. O odszkodowanie i rente musieli dlugo walczyc.

A w katastrofie smolenskiej co bylo? Oczywiscie od razu po 200 tys. odszkodowania, dozywotnie renty po kilka tysiecy zlotych i takie tam... A zwyklemu czlowiekowi to jeszcze nie dadza nawet na caly koszt pogrzebu. A tu z przepychem itd.

A zolnierze w Afganistanie? Zgina i ich rodziny maja odszkodowania. Wiedzieli przeciez jak tam jest i nikt ich nie zmuszal do misji. A zwykly czlowiek zginie, bo ktos go zabije i rodzina latami walczy o jakas namiastke sprawiedliwosci.

Ot, Polska. Kraj panow i niewolnikow. Dobrze, ze juz tam nie mieszkam.<br><hr>kisiu1981
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/2/2012, 23:07

Brawooo! nareszcie ktoś poruszył ten temat. Nie mogłem już słuchać w TV kolejnych raportów o stanie zdrowia Wałęsy. Nigdy więcej nie wsiądzie na motocykl? to pokazuje jakim jest "pasjonatem", oraz co miał w głowie przed wypadkiem, bo ktoś kto jeździ i nie liczy się z konsekwencjami to moim zdaniem w głowie ma kisiel. <br><hr>miszcz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 00:10

Komentatorzy napisał(a):Grafomański bełkot o co Ci w końcu chodzi płaczesz jak siusiek...Twardym trzeba być...<br><hr>oko<br>
Komentatorzy napisał(a):Oko ciekaw jestem jaki to z Ciebie byłby twardziel gdybyś się znalazł na miejscu autora . Z połamanymi nie z twojej winy gnatami , zdany na naszą służbę zdrowia i prawo ...<br><hr>marian65<br>
kolego dwa lata temu miałem czołówke, dwa miechy gniłem w szpitalu z winy cukrzyka ,który usnął za sterem wiem co to ból i nie mów mi co bym zrobił na jego miejscu...do kogo miałem się iść pożalić do klechy , sądu w d*** wszystko mają... do dzisiaj mam druty w kolanie... nara<br><hr>oko
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 10:22

Brawo za artykuł , Cała prawda o Polsce i rządzących ich . My jesteśmy dla nich plebsami . Zbadajmy rządzących na narkotyki w ich organizmach. <br><hr>P....
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 10:44

Komentatorzy napisał(a):Heh...masz racje , ze sa rowni i rowniejsi ale takie jest zycie ! Dlaczego jednak przypier...sz sie do jednego z nas czyli do Walesy bo jak by nie patrzyc byl (moze bedzie jeszcze)njednym z nas. ! Atakujesz go bo jest poukladany ?! Piszesz , ze pewnie jechal za szybko , nie opanowal motocykla !? CO Z CIEBIE ZA MOTOCYKLISTA !? Mazgaj , beksa i tyle 11<br><hr>MIX<br>
Komentatorzy napisał(a):ale pokrętny wywód. Mentalność na opak. Wiesz o czym był artykuł, chyba nie? Może nie wsiadaj na moto w tym sezonie, bo własna złość cie dopadnie. Dużo spokoju za kierownicą potrzeba.<br><hr>agnostic<br>
Komentatorzy napisał(a):Naucz sie czytac ze zrozumieniem...i dodawac posty !<br><hr>MIX<br>
"czytać ze zrozumieniem" .... - uwaga będzie szok! - ten artykuł nie był o Wałęsie. Przeczytaj jeszcze raz. Serio Ci mówię. A tak wogóle to do takich świętych krów jak w/w należy się przy...ać, bo dojdzie do tego że Cię pobiją i jeszcze im zadośćuczynisz odszkodowaniem. W takim kraju właściwie już żyjemy:(<br><hr>agnostic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 19:19

Artykuł bardzo dobry ,choć tematyka b. przykra. Mój komentarz do tego artykułu i instytucji w nim poruszonych jest następujący 1- prokuratura to stado baranów. 2-sądy polskie to zjawisko imbecyli. 3-zus to mafia na usługach rządu.
4-Polska to,, podwórko,,równiejszych a równi są tylko cieniem. Powyższe wnioski są wynikiem mojego przykrego doświadczenia z instytucjami ,które powinny pomagać wszystkim obywatelom w jednakowy i nie budzący wątpiwości
sposób. Ro<br><hr>Ro
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 19:59

Smutne i niestety prawdziwe - świetny artykuł<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/2/2012, 20:03

To samo co autor napisał w artykule mówiłem wszystkim po wypadku Wałęsy - bravo za artykuł. <br><hr>Spider
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê