Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Najbardziej przereklamowane motocykle
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Najbardziej przereklamowane motocykle

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 18:35

BMW 1200RT. Wygrywa wszystkie foldery reklamowe - przepraszam - testy porównawcze, a jak się na niego wsiądzie to się okazuje że prowadzi się bez rewelacji, trzęsie się jak Harley, pali olej, miewa fochy, jest za wysoki, mało elastyczny i ma mało miejsca dla załogi (porównując do konkurencji).<br><hr>mkochano
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 18:36

Brawo "Boczo" dawno nie widziałem tylu komentarzy pod tekstem ;)
A co do legendy Afryki... cóż to na Afrykach a nie na Super Teresach ludzie objeżdżają świat, zresztą sam zobacz: <a href="http://www.singapore2poland.comi" target="blank" class="link" rel="nofollow">www.singapore2poland.comi</a> <br><hr>Miś z Wrocka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 18:46

Generalnie Ok ... dodałbym tylko Hayabusę i BMW Adventure - Motocykle do onanizowania się metką... Szkoda że nie zrobiliście listy najbardziej niedocenianych motocykli, bo w naszym kraju pozerów i lanserki takich moto jest sporo i lista niedocenionych sprzętów jest baaaaaardzo długa :)<br><hr>~Jedymy~
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 18:56

Komentatorzy napisał(a):Generalnie Ok ... dodałbym tylko Hayabusę i BMW Adventure - Motocykle do onanizowania się metką... Szkoda że nie zrobiliście listy najbardziej niedocenianych motocykli, bo w naszym kraju pozerów i lanserki takich moto jest sporo i lista niedocenionych sprzętów jest baaaaaardzo długa :)<br><hr>~Jedymy~<br>
Hayabusa to akurat kiepski przykład na przereklamowanie. Zasłużony i nadal niedościgniony dla konkurencji i po prostu od 13 lat najszybszy konwencjonalny motocykl seryjny.<br><hr>Slayer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:05

Komentatorzy napisał(a):Co do Yamahy-Vmax wolę ten starszy model, stojący u mie w garażu ;). A jeśli chodzi o kalendarz na 2012... poszukuję kalendarza z motocyklami, a nie motocykl+babka i do tego w negliżu. To tak jak sa kalendarze z końmi i modelkami. Całe piekno konia jest gdzieś poza, bo na pierwszym planie kobitka. Czy ktos nie mógł by zrobić kalendarza dla motocyklistek... motocykle + fajni modele i to wcale nie muszą byc roznegliżowani ;D. Dużo wymagam? Nie, mam dośc tylko dyskryminacji!!! Tak na babski rozum, na co mi na ścianie kalendarz z motocyklami a na nich w różnych pozach kobitki. Widac heteroseksualne kobietki są uważane za mniejszośc. Chyba trzeba wyjśc na ulice i jak geje zacząć domagać się, aby nas zauważono ;PPP<br><hr>Iśka<br>
Komentatorzy napisał(a):Iśka ty gej? :P<br><hr>fotomoto<br>
czytac nie nauczyli cie ze zrozumieniem, czy do szkoły pod górkę miałeś? ;PPPPPPPPPPPPPPP<br><hr>Iśka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:07

Komentatorzy napisał(a):Czarnuchy z forum , juz jada Ci pod dom.. dzwon po szklarza.... ;P
Tenera? Tez mi cos... ;)<br><hr>Maciek<br>
Komentatorzy napisał(a):Masz coś do ST ??? (żebyś ty po szklarza nie dzwonił ) ;)<br><hr>xtz 750<br>
Tak, zrobmy ustawke AT/TA vs Tenere... ;) Bedzie jak w swiecie footballu ;)<br><hr>Maciek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:17

Według mnie najwięcej zamieszania robicie wy pismaki, każda sztuka wyrwana od importera jest super bo strach że nie dadzą następnej do testów.<br><hr>YO
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:25

Komentatorzy napisał(a):Generalnie Ok ... dodałbym tylko Hayabusę i BMW Adventure - Motocykle do onanizowania się metką... Szkoda że nie zrobiliście listy najbardziej niedocenianych motocykli, bo w naszym kraju pozerów i lanserki takich moto jest sporo i lista niedocenionych sprzętów jest baaaaaardzo długa :)<br><hr>~Jedymy~<br>
Komentatorzy napisał(a):Hayabusa to akurat kiepski przykład na przereklamowanie. Zasłużony i nadal niedościgniony dla konkurencji i po prostu od 13 lat najszybszy konwencjonalny motocykl seryjny.<br><hr>Slayer<br>
myslec sobie tak możesz :D<br><hr>S1000RR
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:35

Komentatorzy napisał(a):Generalnie Ok ... dodałbym tylko Hayabusę i BMW Adventure - Motocykle do onanizowania się metką... Szkoda że nie zrobiliście listy najbardziej niedocenianych motocykli, bo w naszym kraju pozerów i lanserki takich moto jest sporo i lista niedocenionych sprzętów jest baaaaaardzo długa :)<br><hr>~Jedymy~<br>
Komentatorzy napisał(a):Hayabusa to akurat kiepski przykład na przereklamowanie. Zasłużony i nadal niedościgniony dla konkurencji i po prostu od 13 lat najszybszy konwencjonalny motocykl seryjny.<br><hr>Slayer<br>
Komentatorzy napisał(a):myslec sobie tak możesz :D<br><hr>S1000RR<br>
heheh dobre, ale sie rozbawilem, niktorzy to zyja w d*** i gowno wiedza... hehehe<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:42

Honda Africa Twin jest piekna!!!!
<br><hr>Tatjana
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:45

Komentatorzy napisał(a):Drogi Boczo,
chyba nie tak samo rozumiemy słowo "przereklamowane". Np F4 wcale nie miało być alternatywą dla Japończyków. Weźmy pod lupę dwa pojazdy, ale z czterema kołami: Lambo Gallardo i Nissana GT-R: osiągi te same, oba są sportowe, ale GT-R kosztuje połowę tego (albo i mniej) co Gallardo i ma w sobie technologie ery kosmicznej. Ty uznasz więc, że Gallardo jest przereklamowane. Ja uznam, że (jeśli byłoby mnie stać) wolę Gallardo. W motocyklowym życiu poza torem nie chodzi przecież o kosmiczne technologie. Ja np mam gdzieś, czy mój sprzęt na okrążeniu w Missano będzie 0,8s wolniejszy niż Yamaha R1 2009 o której za chwile powiem. Liczy się dla mnie coś zupełnie innego. Coś, co z pewnością F4 mogłaby mi dać.
Ducati Desmosedici... jest fenomenalny. I czy to coś złego, że jest łagodny? Poza tym łagodniejszy niż co? 1198? No i co z tego? Poza tym to uliczny sprzęt MotoGP, więc chyba nikt nigdy nie liczył, że kupi go w cenie 1198? Szczególnie, że fabryczne sprzęty MotoGP to wydatek kilku milionów Euro. No i wyobraźmy sobie, że niebyłby łagodny. Czy wtedy ta garstka ludzi, którą stać i która zdecydowała się na zakup tego, wspaniałego bądź co bądź motocykla, zrobiłaby to samo?
Yamaha R1 2009 to Superbike, prawda? Cóż więc jest złego w tym, że jest narowista, agresywna i nie da się nią jeździć po ulicy lub jest to bardzo kłopotliwe? Przecież naturalnym miejscem dla takiego motocykla jest tor gdzie właśnie on (a nie F4) ma walczyć o ułamki sekund z Fireblade'em i spółką. To całkiem naturalne i uważam, że jesli ktoś w ogóle decyduje się na zakup motocykla SBK do użytku na ulicę powinien liczyć się z tym, że został on stworzony do jednego tylko celu: pałowania na maksa.

Z innymi przykładami zgadzam się bądź nie. Nie wiem np czemu chciałbyś zakfalifikować Ducati Streetfightera albo Suzuki B-Kinga. Nie napisałeś jednak, dlatego dyskutować nie będę. Mam jednak nieodparte wrażenie, ze cała lista i przytaczane przez Ciebie argumenty nijak się mają do "przereklamowania" tych sprzętów. Widać raczej, ze od sportowego litra oczekujesz łagodności, od legendarnecho choppera niskiej ceny, od polskiego low-budgetowego motocykla 250 dobrych osiągów i wykonania. Utopia.<br><hr>Kuba<br>
Ale tym sposobem pan Boczo może czepić się każdego sprzęta, który choć trochę był reklamowany :)<br><hr>irekddd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:45

Komentatorzy napisał(a):trzęsące się i wibrujące BMW GS R 1150 i 1200<br><hr>Sławek<br>
człowieku na BMW GS widać nie siedziałeś że ci coś wibruje<br><hr>jz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:54

No za Afrykę to nie zdziw się, jak ktoś zademonstruje ci w inny sposób swoje zdanie :) Zaznaczam, że nie mam tego motocykla, ale jak szukałem ostatnio następny sprzęt to brałem to moto pod uwagę i trochę się o niej wywiedziałem. Zdaje mi się że w tym przypadku reklamę nie tyle zrobił producent tylko zadowoleni użytkownicy, a to świadczy o tym, że sprzęt jest doby, bo to właśnie ostatecznie użytkownik weryfikuje to co mówi producent, czy pan redaktor szczęśliwy, że dali mu maszynę do testu.<br><hr>irekddd
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 19:58

Jako uzytkowniczka f4 powiem tak, jeśli chodzi o komfort jazdy to chyba nie o to chodziło autorom :) i byc może technicznie też nie jest to jakieś cudo ale zdecydowanie nadrabia innymi walorami<br><hr>monia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 20:18

Komentatorzy napisał(a):1. VFR1200<br><hr>Phi!<br>
Komentatorzy napisał(a):Dobry motocykl, ale niewykorzystany potencjał silnika. BMW serii K jednak ciekawszy i szybszy.<br><hr>Slayer<br>
Dobry w czym? XX jest lepszy w każdym miejscu, lżejszy, zwrotniejszy, pewnie szybszy, ma większy bak. Przy XXie VFR 1200 to krok wstecz. Wielkie to, ciężkie, nudne i cholera wie do czego ma służyć. Na pewno nie do turystyki bo ktoś zapomniał zainstalować zbiornik paliwa. Nawet VFR 800 ma większy i do tego silnik pięknie ciągnie. Jedyne co tej motocykl mógł mieć ciekawe to silnik ale jak sam piszesz - potencjał jest niewykorzystany więc za cenę niesamowitej komplikacji konstrukcji nie dostajemy kompletnie NIC co choć zbliżyłoby go do speedbajków z rzędówkami. Nawet do XXa. Kiedy wyszedł V4 w 82, już rok później VF750F miał tytuł motocykla roku a silnik zamiatał konkurencyjnymi rzędówkami podłogę. To samo było z VF1000 i VF1100. Sam miałem VF750C z '82 i silnik zachwycał. Dzisiejsza VFR1200 jest złożona z samych wad i tylko kardan cieszy.<br><hr>Ciacho
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 20:22

Dobry artykuł dla zakompleksionych marzycieli. My Polacy, w tych narzekaniach oraz wzajemnym poklepywaniu się po plecach, podczas utyskiwań wszelakich, jesteśmy mistrzami.<br><hr>DarekF6C
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 20:38

cos mi sie wydaje ze nie tedy droga..... moze dlatego ze kilka z ww pojazdow posiadam w garazu,....... albo ja jestem zboczony, albo osoba ktora pisala ten artykol..... <br><hr>yahoo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 20:52

stwierdzam... ten artykul to piana... zeby zobaczyc ile osob to czyta..... <br><hr>yahoo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 21:22

Romet Ogar 3 biegowy... wcale nie jedzie szybciej od 2 biegowego a na trzecim biegu nie wyjedzie pod żadną gurkę<br><hr>Simon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 20/1/2012, 21:50

OJ oj oceniacie światowe marki biorąc pod uwagę polski rynek. już nie macie o czym pisać heh. zapraszam do paryża aby sprawdzić jakim sukcesem cieszy się mp3 (choć mi się nie podoba, pomimo że jest drogi a jest go wszędzie pełno)jedynie podpiszę się pod ducati<br><hr>grisza
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê