Zobacz wÄ…tek - damska kurtka sportowa z wypinana membrana
NAS Analytics TAG

damska kurtka sportowa z wypinana membrana

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

damska kurtka sportowa z wypinana membrana

Postprzez warmplace » 14/1/2012, 11:25

Hej

Wybaczcie, bo ten temat pewnie byl pincet razy juz, ale niestety przy wyszukiwaniu wyskakuje mi jakis fatal error.

Szukam damskiej kurtki w stylu modeka roma (krotka, wypinana membrana. wypinana podpinka, najlepiej jakies wstawki z meshu) Roma jest kurtka bardzo dobra, ale szukam czegos rowniez atrakcyjnego dla oka dla kobity. Znalazlem ixon electra ale slabo z dostepnoscia. Poleci cos ktos jeszcze w kategorii good value for money :) tj nie jakas szmata za grosze ale tez nie jakis ultra super hit za grube pieniadze. Powiedzmy w cenie Romy :)

Dzieki z gory ;)
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20


Postprzez warmplace » 18/3/2012, 08:22

I co nikt dalej nie jest w stanie pomóc w tej sprawie ? HY?:) Sprawa dalej aktualna - kurkta ok 600 zł wypinana membrana/ dobra wentylacja - alternatywa dla romy
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20


Postprzez warmplace » 18/3/2012, 10:46

No tak ja mam rome i jestem bardzo zadowolony ale zastanawiam sie czy ta wypinana membrana jest az tak bardzo niezbedna lasce - dla mnie jest nieodzwona, ale kobity sie tak chyba nie pocą:DD.. zastanawiam sie czy jest jakas w miare tania (no bo 600 zł to raczej tanio jak na taki sprzet) kurtka na moto z dobra wentylacja ale tez dobra na chłodne dni. Roma moim zdaniem taka kurciałą jest, ale jest że tak powiem "mało damska":)

Slyszal ktos cos o czymsz takim
?http://allegro.pl/kurtka-motocyklowa-rebelhorn-midnight-r-xs-damska-i2214623426.html
warmplace
Świeżak
 
Posty: 345
Dołączył(a): 17/9/2009, 21:20



Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê