Zobacz wątek - Jakli jest koszt przerejestrowania
Advertisement
NAS Analytics TAG

Jakli jest koszt przerejestrowania

Przepisy, prawo
_________

Jakli jest koszt przerejestrowania

Postprzez MichałWgW » 11/5/2007, 20:12

Witam. Mam pytanie. Czy wie ktos moze ile moze kosztowac przerejestrowanie motoroweru o pojemnosci 50ccm. Jat on zarejestrowany na poprzedniego wlasciciela i chce go zarejestrowac na siebie. Motorek posiada tablice.
Prosze o odpowiedz.
Z gory dziekuje!
Motocykl jest Bogiem, freestyle nałogiem, prędkośc podstawą,a stunt zabawą.

Żyję żeby jeździc, jeżdzę żeby życ!
MichałWgW
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:56
Lokalizacja: Węgrów


Postprzez stecarlos » 12/5/2007, 06:15

Chyba coś koło 100-150zł + stracony dzień.
NIE DAJMY ZARABIAĆ ZŁODZIEJOM
- kupujmy szpeje z papierami
Treści wyrażone w tym poście są moją prywatną
opinią, nie biorę odpowiedzialności za ich wykorzystanie.
Obrazek
Avatar użytkownika
stecarlos
Świeżak
 
Posty: 168
Dołączył(a): 17/2/2007, 08:20


Postprzez Hubertto » 13/5/2007, 08:32

Ja przerejestrowałem na siebie kiedyś Ogara (50ccm) i straciłem na to cały dzień. A wygladało to tak: Tata kupił go od znajomego i umowe zawarł pomiędzy sobą a nim. A chciał go na mnie zarejestrować .W starostwie powiatowym powiedzieli mi że nie mogą go na mnie zarejerstrować, bo umowa nie jest na mnie, więc tata na miejscu napisał ze mną umowe, ze mi go sprzedaje (bo to nic nie kosztuje, a np. za darowizne powiedzieli 16 zł) i się udało. Juz nie wspomne ze wszystko musieliśmy załatwiać w innym miejscu w mieście. A co do kosztów to szkoda mówic.... wyniosły mnie więcej niż zakup motoroweru: Nowo zawarte ubezpieczenie OC na mnie - 50 zł (odrazu dali mi zniżke i zapłaciłem 48 zł), wcześniej zrobiony przeglad: 60zł ,tablica rej. i dowód - 104 zł... już nie wspomne o chyba 4 znaczkach skarbowych - jeden 5 zł - wsumie to wszystko wyniesło mnie ok. 240 zł + dojazd + stracony dzień. Ale powiem że było nawet warto... bo do dzis moge nim jeździc gdzie i kiedy tylko chce... bez obaw przed policją, a w dodatku przysługuje mi zniżka. Pozdrawiam
Hubertto
Świeżak
 
Posty: 7
Dołączył(a): 30/4/2007, 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Lumiere » 16/5/2007, 09:40

U mnie w UK jeszcze jest taka opcja ,że jeżeli nie masz czasu iść i stać w kolejce to możesz wysłać kogokolwiek z Twoim dowodem osobistym i upoważnieniem,i wtedy ta osoba załatwi wszystkie formalności,mało tego odbierze dowód tymczasowy oraz tablice.Dodatkowo w kasie pobrano za to opłate 17zł.
Kawasaki Zx 10R 2004r
Avatar użytkownika
Lumiere
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 115
Dołączył(a): 3/4/2007, 22:02
Lokalizacja: skontowni



Powrót do Prawo



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na gr