Zobacz wÄ…tek - GSXR 600 k7 Szczecin - do oceny
NAS Analytics TAG

GSXR 600 k7 Szczecin - do oceny

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

GSXR 600 k7 Szczecin - do oceny

Postprzez kozlos » 12/12/2011, 21:40

Witam.

Jestem w trakcie poszukiwania motocykla dla siebie. Skupiam sie glownie na R6 jednak zaciekiwila mnie takze ta oferta

http://otomoto.pl/suzuki-gsx-r-600-k7-k ... 66204.html

Czy ktos ewentualnie moglby rzucic okiem na zdjecia?? Moze ktos mieszka w Szczecinie i bylby na tyle uprzejmy bo ocenic motocykl?? Ja do Szczecina mam prawie 600km, a jesli moto okazaloby sie dobre w wyniku czego odwiedzilbym to piekne miasto to chetnie odwdzieczylbym sie w jakis sposob.


Dzieki
kozlos
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 19/10/2010, 12:13
Lokalizacja: warszawa


Postprzez Szuma_ » 12/12/2011, 23:01

Całkiem ładny sprzęcik. Ja tam nic nie zauważyłem złego. Znawcą tematu nie jestem, ale z drugiej strony nie jest najgorzej.
Mieszkam w szczecinie, może uda mi się podskoczyć go obejrzeć. Póki co nic nie obiecuje, ale myślę, że jak już to najwcześniej w piątek
Avatar użytkownika
Szuma_
Świeżak
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2/5/2011, 15:30
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez kozlos » 12/12/2011, 23:09

Rozmawialem ze sprzedajacym. Twierdzi, ze wszystko jest w najlepszym porzadku. Ponoc jest delikatnie przednia owiewka pomalowana, poniewaz bylo przetarcie lakieru w transporcie poprzez pas mocujacy. Poza tym sprzedajacy twierdzi, ze motocykl "igla".

Kawal drogi ode mnie, ale jesli bedzie warto to pojade, nie chcialbym tylko jechac 600km i rozczarowac sie, bo np motocykl bedzie mocno poobijany badz niesprawny technicznie.

Jesli by Ci sie udalo bede bardzo wdzieczny.
kozlos
Świeżak
 
Posty: 248
Dołączył(a): 19/10/2010, 12:13
Lokalizacja: warszawa



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê
cron