Zobacz wątek - MOTOCYKLOWA PASJA, STYL ŻYCIA
NAS Analytics TAG

MOTOCYKLOWA PASJA, STYL ŻYCIA

O wszystkim
_________

Postprzez gelo007 » 10/5/2007, 16:46

Taaa, mój dziadek jeździł na motocyklu kiedyś, a teraz jak widzi ścigacza to mówi, że "dawca narzędzi jedzie" :lol:
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom


Postprzez kamp » 10/5/2007, 16:58

gelo007 napisał(a):Taaa, mój dziadek jeździł na motocyklu kiedyś, a teraz jak widzi ścigacza to mówi, że "dawca narzędzi jedzie" :lol:



:arrow: Przynajmniej nie używa tej standardowej gadki z organami :twisted: heheh dodaje i tworzy coś od siebie - pogratulować trzeba Ci dziadka 8) u mnie niestety dziadków i babć nie ma już wśród hasających po ziemi :)
Bezmyślność zabija... innych.
Kawasaki ER-6F 2010 ->
Avatar użytkownika
kamp
Świeżak
 
Posty: 270
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:32
Lokalizacja: Rzeszów


Postprzez mar111cin » 10/5/2007, 20:09

hehehe takiego teksty Siekson właśnie było potrzeba :D Te słowa autora właśnie bardzo często pojawiają się na ustach "młodych gniewnych" czyli napalonych 12latków którzy naoglądali sie za dużo bajek i piszą o czymś zaupełnie obcym jakby to była ich codzienność :lol:




ps. do tego wszystkiego świetnie pasuje ten kabaret a dokładnie ta hulajnnoga na końcu ;) (trwa 4minuty i można obejrzeć, fajnie pobawili sie wklejając różne utwory ;) )
http://kabarety.tworzymyhistorie.pl/635 ... drodze.php
<b>Life begins at 200km/h!!!!</b>
było gsx600f, było ZX12R :(, jest V-Strom 650 AK8 :)
Avatar użytkownika
mar111cin
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6941
Dołączył(a): 29/5/2006, 13:12
Lokalizacja: FSW (lubuskie)

Re: MOTOCYKLOWA PASJA, STYL ŻYCIA

Postprzez siekson » 10/5/2007, 22:58

Nudziło mi sie wiec....

Rozdział drugi: Powrót do domu....

Jadę powoli. Zachodzące słońce rzuca przede mnie cień mnie i mojego motocykla. Jesteśmy spleceni w jedna calość..... stanowimy jedność. Czuje jak maszyna wierzga. Tylko czeka aż ruch mojego nadgarstka pozwoli jej wyrwać ku wolności stworzonej przez stado galopujących 13KM. Ale potrafię ja okiełznać. Mimo iż jest to bestia przy mnie jest potulna jak baranek.

Zatrzymuje sie na swiatłach. Nagle w lusterku powoli zbliża sie pojedyncze światełko. Adrenalina skacze do góry. Zwężają się źrenice i szczeki mocniej zaciskają. Czuje kolejna bitwę. Kolejna krew. No pasie obok zatrzymuje sie mój nowy rywal....

Zza przyciemnionej szybki TIGERA nie widzę jego twarzy ale wiem ze patrzy na mnie. Powoli zwiększam obroty. On robi to samo. Jego stjuningowana yamaha aerox aż rwie sie do wyścigu. Ale ja jestem spokojny i opanowany. JESTEM MOTOCYKLISTĄ....

Przymrużam oczy i szarpie manetka gazu. Z wydechu od r1 zamontowanego pod zadupkiem mojej RSki dochodzi przeraźliwy ryk. Matki z przerażeniem wołają swoje pociechy, przechodnie pochowali sie w krzaki. Ulice opustoszały. I wreszcie gaśnie czerwone światło....

Puszczam sprzęgło i maszyna z jazgotem wyrywa do przodu. Idziemy równo - łeb w łeb. Mijają kolejne sekundy wyścigu 10,11,12,13,14,15,16... Pędzę już 70km/h. W tym momencie jego maszyna zaczyna słabnąć. Już wiem ze wygrałem. Pozwalam sobie na lekki uśmiech. Chcę jednak pokazać swoją dominację!! Mimo ze pogubiłem wszystkie naklejki jadę dalej. I wreszcie jest!! Apogeum - Bestia osiągnęła 90km/h w ruchu miejskim. Zwalniam, pozwalam mu sie dogonić. W geście triumfu daję na kolo. Przednia opona ochoczo odrywa sie od ziemi na wysokość 7cm!!! Kątem oka widzę idące ulica dwie gimnazjalistki. Uśmiecham sie do siebie ze świadomością że widziały mój trick.
W myslach mowie sobie ze:
ZX 12R / Marcin - Doner / napisał(a): Wtedy dopiero czuje, że żyje ! ! Jednak zdaje sobie sprawe, że czasem jeden zły ruch, jeden moment nieuwagi może sprawić, że już nikt nie uściśnie mi dłoni. Podejmując tą "grę" trzeba się liczyć z konsekwencjami i byś świadom co może się stać.

Taaakk. Wiem co czujesz. Ja jestem taki sam jak Ty. Musimy umówic sie kiedyś na wspólne latanie po mieście.

Jestem już w domu. Ogórkowa wystygła.... Ale to nie ważne. Liczy się tylko to że jestem motocyklistą i mam "szacunek ludzi ulicy".
Elo ziomale!!...


A wracajac do tematu to doskonale to co chcialem powiedziec przekazal juz marcin.
mar111cin napisał(a):"młodych gniewnych" czyli napalonych 12latków którzy naoglądali sie za dużo bajek i piszą o czymś zaupełnie obcym jakby to była ich codzienność
Avatar użytkownika
siekson
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 933
Dołączył(a): 19/11/2005, 11:47
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez johnmichael » 10/5/2007, 23:50

siekson dla ciebie potrzebny jest osobny temat - "opowiadania mistrza kierownicy", albo "opowiadania prawdziwego motocyklisty".
najbardzie podobalo mi sie to jak wkleiles cytat.tak podniosla chwila...
poprostu masz motocykliste we krwi.powinienes dzielisc sie swoim ogromnym doswiadczeniem zdobytym na ulicach miasta do trzech tysiecy mieszkancow.

bo wiesz co sie liczy?szacunek ludzi z ulicy

pozdrawiam
Avatar użytkownika
johnmichael
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 587
Dołączył(a): 7/11/2006, 22:06
Lokalizacja: Plymouth

Re: MOTOCYKLOWA PASJA, STYL ŻYCIA

Postprzez rafi » 11/5/2007, 09:05

siekson napisał(a):Czuje jak maszyna wierzga. Tylko czeka aż ruch mojego nadgarstka pozwoli jej wyrwać ku wolności stworzonej przez stado galopujących 13KM. Ale potrafię ja okiełznać. Mimo iż jest to bestia przy mnie jest potulna jak baranek.


Mega ROTFL :lol:
Zamawiam u Ciebie porcję humoru codzień rano przy porannej kawce,
szybciej mi dzień zleci :mrgreen:

siekson napisał(a):Jestem już w domu. Ogórkowa wystygła.... Ale to nie ważne. Liczy się tylko to że jestem motocyklistą i mam "szacunek ludzi ulicy".
Elo ziomale!!...

Co ty z tą ogórkową? Jakiś fetysz z dzieciństwa? :lol:

Napisz list do Bravo albo jakiegoś Popcornu, jak Cię wydrukują to liczba 12 latków na drodze drastycznie wzrośnie, bo liczy się szacunek :D
A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
Avatar użytkownika
rafi
Świeżak
 
Posty: 52
Dołączył(a): 22/4/2007, 22:16
Lokalizacja: Piotrków T.

Postprzez SzpiceR » 11/5/2007, 12:46

Ci co nieznaja sie na zartach i maja RS125 chyba Cie znienawidzÄ… :lol: a te 7cm i 15 sek do 100km/h no rotfl :)
ten co sobie nie żałuje
Avatar użytkownika
SzpiceR
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3773
Dołączył(a): 8/8/2006, 18:46
Lokalizacja: SÅ‚upsk

Postprzez kondzior1410 » 11/5/2007, 13:43

hehehe dobre to opwiadanie :D siekson

Ja zawsze mam ndzieje, ze zsiade i zawsze jade tak aby zsiasc. raz nie zsiadlem ale mam nadzieje, ze to byl ostatni raz.

siekson dawaj wiecej

:twisted:
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Postprzez Kris2k » 11/5/2007, 13:58

Poplakalem sie :D 8)
GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez Twins2 » 11/5/2007, 14:00

siekson - fajnie się czyta twoje opowiadania :) szczególnie w pracy...
"Nie tkwij w przeszłości, nie oddawaj
się marzeniom o przyszłości, skup
umysł na chwili obecnej."
Avatar użytkownika
Twins2
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 404
Dołączył(a): 22/1/2007, 16:30
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Piankowy Marynarzyk » 11/5/2007, 14:35

Buehehe Siekson mocne :D

To sie nadaje do tematu : "Pamietnik miejskiego oblatywacza "
Avatar użytkownika
Piankowy Marynarzyk
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3040
Dołączył(a): 21/2/2007, 20:41
Lokalizacja: Kaliszfornia

Re: MOTOCYKLOWA PASJA, STYL ŻYCIA

Postprzez kanibala » 11/5/2007, 15:45

siekson napisał(a):Mimo ze pogubiłem wszystkie naklejki jadę dalej


that's my favourite :lol: :lol: :lol:

prosimy dalsze opowiesci o rycerzu 13KM...

moze po ogorkowej troche ciezszy bedzie i zatrzyma na przednim na swiatlach nareszcie?
Avatar użytkownika
kanibala
Świeżak
 
Posty: 98
Dołączył(a): 6/1/2007, 13:35
Lokalizacja: Toruń

Postprzez Traperoso » 11/5/2007, 18:29

Szydzicie, a mi sie wydaje, ze koles jest jaki mowi. Po prostu trafil na strone, podzielil sie tym co czuje. Nie ma czasu na babranie sie po forach, tylko jezdzi. Pozdro! Moj Czlowiek! Yo
Kawasaki ER5 2005
Avatar użytkownika
Traperoso
Mieszkaniec forum
 
Posty: 1645
Dołączył(a): 29/7/2006, 19:47
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez SpeedyG » 11/5/2007, 19:05

Może tak być, taki "błędny rycerz", trochę szalony, trochę tajemniczy coś ala Knight Rider - jego najwięszy wróg i zarazem przyjaciel- tylko on i jego maszyna.
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez kondzior1410 » 11/5/2007, 19:14

SpeedyG napisał(a):Może tak być, taki "błędny rycerz", trochę szalony, trochę tajemniczy coś ala Knight Rider - jego najwięszy wróg i zarazem przyjaciel- tylko on i jego maszyna.


ale kto, siekson :?: :?:

:twisted:
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Postprzez SpeedyG » 11/5/2007, 19:48

Siekson otworzył przed nami prawdziwą ekspresję a założyciel tematu to chyba jakaś gruba ryba z miasta!...
Ciekawe czy jeszcze kiedyÅ› napisze...
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Postprzez kondzior1410 » 11/5/2007, 20:19

SpeedyG napisał(a):Siekson otworzył przed nami prawdziwą ekspresję a założyciel tematu to chyba jakaś gruba ryba z miasta!...


Pan Krzysztof Jarz/zyna Ze Szcczecina

PKJZS

:twisted:
kondzior1410
Świeżak
 
Posty: 183
Dołączył(a): 8/4/2006, 21:09
Lokalizacja: Dublin

Postprzez rosa » 11/5/2007, 20:22

siekson jestes Mickiewiczem motonitow XXI w. Prosimy o rozdzial III nie daj sie dlugo prosic PLEASE!!!!!!!!!!!!!!
www.rosamotorcycle.pl | | FZ600/XRV650/WR450
Avatar użytkownika
rosa
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1190
Dołączył(a): 7/2/2007, 10:59
Lokalizacja: Sopot

Postprzez ZX 12R / Marcin - Doner / » 11/5/2007, 21:42

Ci co się nabijają i się cieszą to widać odrazu, że nie mieli styczności z prawdziwym motocyklem dużej pojemności. Jeździcie na swoich skuterkach i 125 ccm i piszecie jakieś tam historyjki. Ale musze przyznać, że co niektórzy to poczucie humoru mają (i bardzo dobrze).

Ale gwarantuje wszystkim co kiedyś się przesiądą ze swoich "pierdziawek" na prawdziwego sprzęta to będą czuli to samo co ja. Piękna sprawa ! ! Przekonacie się kiedyś (może) jakie jest różnica między 15 koni, a 184 konie. Trzeba to poczuć. Wtedy może napiszecie też jakąś ciekawą historyjkę. Przyznaje, że poczucie humoru macie zajebiste !

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów z prawdziwego zdarzenia. Do zobaczenia na drodze.

ZX 12R moja niunia. Ale zachęcam wszystkich do pisania o swojej pasji. Nawet tych śmiesznych o RS 125 i innych (też kiedyś posiadałem "pierdzącą 125"). Pozdrawiam.
ZX 12R / Marcin - Doner /
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10/5/2007, 11:55
Lokalizacja: Pruszków

Postprzez SpeedyG » 11/5/2007, 23:20

a co na to Twoi rodzice?
Avatar użytkownika
SpeedyG
Świeżak
 
Posty: 341
Dołączył(a): 13/1/2007, 20:46

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Hydepark



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê