Zobacz wątek - kurtka damska czy męska?
NAS Analytics TAG

kurtka damska czy męska?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

kurtka damska czy męska?

Postprzez katdab » 5/11/2011, 13:57

Witam serdecznie!
Poszukuję kurtki na motor, skórzanej. Ponieważ trafiłam na okazyjną cenę kurtki męskiej, zaczęłam się zastanawiać, czym się różnią kurtki męskie od damskich? Mierzyłam ten model, w tym rozmiarze i wiem, że pasuje, nigdzie nie uwiera, nie jest też za duży - z wyjątkiem ramion - mniej więcej na wysokości biustu rękawy są troszkę za luźne. Ale nawet w sklepie pan powiedział, że nigdy nie dobiorę kurki tak idealnie, żeby nigdzie nie odstawało...
Czy na różnicę miedzy damską na męską kurtką tylko zewnętrzne wzory/kolory i wcięcie w talii? Czy może są jeszcze jakieś inne różnice, które sprawiają, że kobiety jednak nie powinny jeździć w męskich kurtkach?
Dodam, że sama nie jeżdżę, jestem tylko pasażerką :)
katdab
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/11/2011, 13:42


Postprzez Vergon » 5/11/2011, 15:31

Jeżeli nie bierzemy pod uwagę wersji z ochraniaczem biustu to jedyną techniczną różnicą będzie krój a co za tym idzie dopasowanie.
Jest to z pozoru mała różnica, ale dobre dopasowanie ochraniaczy, które nie przesuną Ci się na plecy w trakcie szlifu to połowa sukcesu.
Generalnie jeżeli dobrze leży, właściwe opina i protektory są stabilnie na swoim miejscu to bierz śmiało.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê