Zobacz wÄ…tek - <i>[testy]</i> KTM EXC-F350 i Husqvarna TE310 - ze...
NAS Analytics TAG

[testy] KTM EXC-F350 i Husqvarna TE310 - ze...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 11/10/2011, 19:29

Komentatorzy napisał(a):No nie pomagają te testy.Jestem na etapie wyboru moto. Do tej pory myślałem o EXC 250 2T lub właśnie EXC-F 350. Moja waga to ok 80-85 kg co przy miękkim zawiasie KTM-a może być słabe. Niestety w moim mieście jest tylko salon KTM I YAMAHA a ta ostatnia nie ma juz nowych enduro w ofercie. Chcąc kupić Huskę musiałbym się telepać 250 km z każdą duperelą (chcąc zachować gwarancję). Chyba zostanę przy pierwszej myśli i zakupię exc 250<br><hr>bart<br>
Komentatorzy napisał(a):Jesli bedziesz latal regularnie to waga szybko bedzie blizej 80:D Ja bym poszedl w kierunku 4t. Moim zdaniem zdecydowanie latwiej sie nauczyc na takich maszynach. 2t mimo mniejszej pojemnosci to juz duzo wiekszy wariat niz 350 4t, a uweiz mi, ze w terenie te "glupie" 50km potrafi ostro sponiewierac, a co za tym idzie mozna sie szybko zniechecic.<br><hr>twoj stary<br>
W zasadzie masz rację ale to nie będzie moje pierwsze moto. Kilka kilogramów temu ;) miałem KTM LC2 125. Moc ok 30 km przy wadze 120kg. Ogarniałem go całkowicie więc myslę że z EXC 250 też dam radę. Na początku można zapodać łagodną mapę zapłonu i sprężynkę w wylocie spalin. W miare postępów zmieniamy moto w małą bestię. Poza tym ja, najbardziej lubię popylać na krótkiej, znanej mi trasie, gdzie doskonalę każdy znany zakręt i hopkę. tzn moto idzie ogniem( czyli wykorzystuję górę obrotów tak, miłą 2T). Wypady w las i pola też są ok ale tam już nie szaleję za mocno(wypad zza górki wprost pod samochód grzybiarzy do dziś mi się śni:(. Jest jeszcze jedno co uwielbiam w 2T a niezbyt w 4T- DŹWIĘK który w 2T przyprawia o gęsią skórę. Reasumując, do planowanej daty zakupu jeszcze 5 miesiecy, co oznacza zapewne 20-to krotną zmanę decyzji;)<br><hr>bart
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Poprzednia strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê