Zobacz wątek - <i>[Ducati Streetfighter 848]</i> Ducati Streetfighter 848 -
NAS Analytics TAG

[Ducati Streetfighter 848] Ducati Streetfighter 848 -

Komentarze użytkowników
_________

[Ducati Streetfighter 848] Ducati Streetfighter 848 -

Postprzez Ścigacz » 3/10/2011, 08:29

Dyskusja na temat: Ducati Streetfighter 848 - młody dzikus
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Ducati Streetfighter 848 - młody dzikus
Ścigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 08:29

Dla mnie każdy Dukat jest piękny, tylko ta cena... Szkoda, że nie mieszkamy w USA :)<br><hr>Gnypek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 08:33

Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 08:58

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
ale w rękach ogarniętego jeźdźca będzie czynił spustoszenie<br><hr>m4ci3k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 09:02

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
bredzisz kolego. piekny motor i na bank super jezdzi, a jak juz ''wjezdzony malolat'' go dosiadzie to co objedzie wiekszasc Japonskich 1000? z tw toku rozumowania wynikaloby ze tak.<br><hr>moto fan
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 09:12

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
"wjeżdzony małolat" - niestety w naszym społeczeństwie, w zdecydowanej większości przypadków to oksymoron. <br><hr>neistety
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 15:27

oby cena nie zabiła tej maszyny... kto wie czy ducati 1100 evo nie jest lepszym wyborem.<br><hr>emka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 15:33

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
Mam monstera 796 (tylko trochę zmieniony wygląd) i prawie 40 na karku i jakoś żaden "małolat" na golasie mnie nie objechał, a już próbowali, Hondą (hornet), Kawą( z750), Suzuki (gsr 600).<br><hr>JM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 15:51

Cieszę sie ze powstają takie maszyny bo nie ma zbyt wielkiego wyboru w nakedach ~130ps ale nie R4.<br><hr>R@F
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 3/10/2011, 18:39

Moc w teorii ma ale żeby ją wydobyć trzeba równocześnie wybić sobie bark i dostać skurczu łapy. Monster 1100 go zmiażdży bo podaje moc od ruszenia z miejsca a nie dopiero kawałek za czerwonym polem :)<br><hr>Komin
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2011, 00:37

Obłąkana cena.
Podejrzewam że Triumph Speed Triple będzie w każdej kategorii lepszym (i tańszym) motocyklem.<br><hr>Emil
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2011, 14:57

Piękny! Idealny! Cudowny! Kocham Ducati za ich bezprecedensowe wolne od zmartwień podejście do życia! To jest sztuka produkować marzenia a im to się udaje z każdą maszyną. Mam nadzieję ze nigdy nie zobaczę drogi rozsądku u nich.<br><hr>peter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 4/10/2011, 20:02

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam monstera 796 (tylko trochę zmieniony wygląd) i prawie 40 na karku i jakoś żaden "małolat" na golasie mnie nie objechał, a już próbowali, Hondą (hornet), Kawą( z750), Suzuki (gsr 600).<br><hr>JM<br>
A gzie ich objechałeś? Bo chyba nie na prostej - na przyspieszenie powyżej 140km/h monster 796 dostaje w "pupę" od każdej japońskiej maszyny wymienionej przez Ciebie. Więc domyślam się że na krętej trasie - jednak tu w 90% liczy się kierowca a nie maszyna. Przy równych umiejętnościach kierowców kwestia kto kogo objedzie jest otwarta.
Monster 796 to ładna maszyna i piękny dźwięk - jednak w testach porównawczych z innymi nakedami zajmuje ostanie miejsca. Motocykl chyba tylko dla fanów Ducati.<br><hr>icon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2011, 06:32

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam monstera 796 (tylko trochę zmieniony wygląd) i prawie 40 na karku i jakoś żaden "małolat" na golasie mnie nie objechał, a już próbowali, Hondą (hornet), Kawą( z750), Suzuki (gsr 600).<br><hr>JM<br>
Komentatorzy napisał(a):A gzie ich objechałeś? Bo chyba nie na prostej - na przyspieszenie powyżej 140km/h monster 796 dostaje w "pupę" od każdej japońskiej maszyny wymienionej przez Ciebie. Więc domyślam się że na krętej trasie - jednak tu w 90% liczy się kierowca a nie maszyna. Przy równych umiejętnościach kierowców kwestia kto kogo objedzie jest otwarta.
Monster 796 to ładna maszyna i piękny dźwięk - jednak w testach porównawczych z innymi nakedami zajmuje ostanie miejsca. Motocykl chyba tylko dla fanów Ducati.<br><hr>icon<br>
W mieście na prostej, fakt do 140 nie doszliśmy bo to przecież miasto. Nie wiem jakie testy czytasz, ale to nie ma znaczenia, bo rzeczywistość swoją drogą. Podpowiem, że monster ma większy moment obrotowy osiągany przy niższych obrotach niż przytoczona konkurencja, a to czuć i daje rezultaty.<br><hr>JM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2011, 16:25

Świetny sprzęcik i niskie spalanie , ale to nie rekompensuje tej katastrofalnej ceny!
<br><hr>Topgear
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 5/10/2011, 19:34

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam monstera 796 (tylko trochę zmieniony wygląd) i prawie 40 na karku i jakoś żaden "małolat" na golasie mnie nie objechał, a już próbowali, Hondą (hornet), Kawą( z750), Suzuki (gsr 600).<br><hr>JM<br>
Komentatorzy napisał(a):A gzie ich objechałeś? Bo chyba nie na prostej - na przyspieszenie powyżej 140km/h monster 796 dostaje w "pupę" od każdej japońskiej maszyny wymienionej przez Ciebie. Więc domyślam się że na krętej trasie - jednak tu w 90% liczy się kierowca a nie maszyna. Przy równych umiejętnościach kierowców kwestia kto kogo objedzie jest otwarta.
Monster 796 to ładna maszyna i piękny dźwięk - jednak w testach porównawczych z innymi nakedami zajmuje ostanie miejsca. Motocykl chyba tylko dla fanów Ducati.<br><hr>icon<br>
Komentatorzy napisał(a):W mieście na prostej, fakt do 140 nie doszliśmy bo to przecież miasto. Nie wiem jakie testy czytasz, ale to nie ma znaczenia, bo rzeczywistość swoją drogą. Podpowiem, że monster ma większy moment obrotowy osiągany przy niższych obrotach niż przytoczona konkurencja, a to czuć i daje rezultaty.<br><hr>JM<br>
Nie zrozum mnie źle, nie dyskredytuje Monstera zupełnie. Jednak brak regulacji widelca, kiepska elastyczność, przyspieszenie do 200 w ~ 22s (to zakrawa już na parodię) , żałosna pojemność zbiornika paliwa w wersji ABS, beznadziejne "zegary" plus kilka innych dupereli skutecznie mnie odpycha od tego modelu. Kiedyś bardzo wyczekiwałem na ten model ale mnie rozczarował . Co do testów porównawczych to można je znaleźć w prasie, oczywiście należny je traktować z przymrożeniem oka jednak i tak sporo mówią o motocyklu. Zwłaszcza, ze redaktorzy w tym samym czasie mogą porównać kilka rożnych motocykli...Więc bazę porównawcza maje większą niż Ty. Tak ja pisałem motocykl ładny, ładny ma gang, plus kilka innych zalet ale w tej cenie nie ma rewelacji;) Jak ktoś jest fanem to i tak kupi a jak dla mnie to liczy się tylko monster 1100:)

<br><hr>icon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2011, 11:15

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam monstera 796 (tylko trochę zmieniony wygląd) i prawie 40 na karku i jakoś żaden "małolat" na golasie mnie nie objechał, a już próbowali, Hondą (hornet), Kawą( z750), Suzuki (gsr 600).<br><hr>JM<br>
Komentatorzy napisał(a):A gzie ich objechałeś? Bo chyba nie na prostej - na przyspieszenie powyżej 140km/h monster 796 dostaje w "pupę" od każdej japońskiej maszyny wymienionej przez Ciebie. Więc domyślam się że na krętej trasie - jednak tu w 90% liczy się kierowca a nie maszyna. Przy równych umiejętnościach kierowców kwestia kto kogo objedzie jest otwarta.
Monster 796 to ładna maszyna i piękny dźwięk - jednak w testach porównawczych z innymi nakedami zajmuje ostanie miejsca. Motocykl chyba tylko dla fanów Ducati.<br><hr>icon<br>
Komentatorzy napisał(a):W mieście na prostej, fakt do 140 nie doszliśmy bo to przecież miasto. Nie wiem jakie testy czytasz, ale to nie ma znaczenia, bo rzeczywistość swoją drogą. Podpowiem, że monster ma większy moment obrotowy osiągany przy niższych obrotach niż przytoczona konkurencja, a to czuć i daje rezultaty.<br><hr>JM<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie zrozum mnie źle, nie dyskredytuje Monstera zupełnie. Jednak brak regulacji widelca, kiepska elastyczność, przyspieszenie do 200 w ~ 22s (to zakrawa już na parodię) , żałosna pojemność zbiornika paliwa w wersji ABS, beznadziejne "zegary" plus kilka innych dupereli skutecznie mnie odpycha od tego modelu. Kiedyś bardzo wyczekiwałem na ten model ale mnie rozczarował . Co do testów porównawczych to można je znaleźć w prasie, oczywiście należny je traktować z przymrożeniem oka jednak i tak sporo mówią o motocyklu. Zwłaszcza, ze redaktorzy w tym samym czasie mogą porównać kilka rożnych motocykli...Więc bazę porównawcza maje większą niż Ty. Tak ja pisałem motocykl ładny, ładny ma gang, plus kilka innych zalet ale w tej cenie nie ma rewelacji;) Jak ktoś jest fanem to i tak kupi a jak dla mnie to liczy się tylko monster 1100:)

<br><hr>icon<br>
Moja pierwsza wypowiedź była komentarzem do postu osoby podpisującej się jako "Erni" , a będącego zwykłym krytykanctwem. Bo każdy mający mniejszą/większą wiedzę mniejsze/większe doświadczenie powiedział by to samo . A z tego co widzę nasza dyskusja odbiega od meritum sprawy. Ale jeżeli już parafrazujemy to zgodę się z tym ,że monster ma wady , nawet kilka (jak każdy inny motocykl) ale wada to po pierwsze pojecie względne, po drugie jest tak, że te same "wady" występują także w innych motocyklach np: widoczność na "zegarach" to samo ma hornet rok modelowy 2011. Ale mi to nie przeszkadza w monsterze ani by nie przeszkadzało w hornecie. Zamykając naszą dyskusję powiem że wybrałem monstera ze względu na frajdę jaka mi daję a na którą składa się: pozycję za kierownicą, niską masę w połączeniu z momentem obrotowym rzędu 80Nm, dźwięk silnika, inna stylistyka niż u konkurencji, a nawet przyjemne ciepełko od silnika w takie dni jak teraz (na skrzyżowaniu można naprawdę ogrzać ręce). Pozdrawiam.<br><hr>JM
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2011, 18:57

Komentatorzy napisał(a):Sprzet dla pozerów i lanserów których miażdzącą wiekszosć objedzie dobrze wjeżdzony małolat na gołej japońskiej 600.<br><hr>Erni<br>
Komentatorzy napisał(a):Mam monstera 796 (tylko trochę zmieniony wygląd) i prawie 40 na karku i jakoś żaden "małolat" na golasie mnie nie objechał, a już próbowali, Hondą (hornet), Kawą( z750), Suzuki (gsr 600).<br><hr>JM<br>
Komentatorzy napisał(a):A gzie ich objechałeś? Bo chyba nie na prostej - na przyspieszenie powyżej 140km/h monster 796 dostaje w "pupę" od każdej japońskiej maszyny wymienionej przez Ciebie. Więc domyślam się że na krętej trasie - jednak tu w 90% liczy się kierowca a nie maszyna. Przy równych umiejętnościach kierowców kwestia kto kogo objedzie jest otwarta.
Monster 796 to ładna maszyna i piękny dźwięk - jednak w testach porównawczych z innymi nakedami zajmuje ostanie miejsca. Motocykl chyba tylko dla fanów Ducati.<br><hr>icon<br>
Komentatorzy napisał(a):W mieście na prostej, fakt do 140 nie doszliśmy bo to przecież miasto. Nie wiem jakie testy czytasz, ale to nie ma znaczenia, bo rzeczywistość swoją drogą. Podpowiem, że monster ma większy moment obrotowy osiągany przy niższych obrotach niż przytoczona konkurencja, a to czuć i daje rezultaty.<br><hr>JM<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie zrozum mnie źle, nie dyskredytuje Monstera zupełnie. Jednak brak regulacji widelca, kiepska elastyczność, przyspieszenie do 200 w ~ 22s (to zakrawa już na parodię) , żałosna pojemność zbiornika paliwa w wersji ABS, beznadziejne "zegary" plus kilka innych dupereli skutecznie mnie odpycha od tego modelu. Kiedyś bardzo wyczekiwałem na ten model ale mnie rozczarował . Co do testów porównawczych to można je znaleźć w prasie, oczywiście należny je traktować z przymrożeniem oka jednak i tak sporo mówią o motocyklu. Zwłaszcza, ze redaktorzy w tym samym czasie mogą porównać kilka rożnych motocykli...Więc bazę porównawcza maje większą niż Ty. Tak ja pisałem motocykl ładny, ładny ma gang, plus kilka innych zalet ale w tej cenie nie ma rewelacji;) Jak ktoś jest fanem to i tak kupi a jak dla mnie to liczy się tylko monster 1100:)

<br><hr>icon<br>
Komentatorzy napisał(a):Moja pierwsza wypowiedź była komentarzem do postu osoby podpisującej się jako "Erni" , a będącego zwykłym krytykanctwem. Bo każdy mający mniejszą/większą wiedzę mniejsze/większe doświadczenie powiedział by to samo . A z tego co widzę nasza dyskusja odbiega od meritum sprawy. Ale jeżeli już parafrazujemy to zgodę się z tym ,że monster ma wady , nawet kilka (jak każdy inny motocykl) ale wada to po pierwsze pojecie względne, po drugie jest tak, że te same "wady" występują także w innych motocyklach np: widoczność na "zegarach" to samo ma hornet rok modelowy 2011. Ale mi to nie przeszkadza w monsterze ani by nie przeszkadzało w hornecie. Zamykając naszą dyskusję powiem że wybrałem monstera ze względu na frajdę jaka mi daję a na którą składa się: pozycję za kierownicą, niską masę w połączeniu z momentem obrotowym rzędu 80Nm, dźwięk silnika, inna stylistyka niż u konkurencji, a nawet przyjemne ciepełko od silnika w takie dni jak teraz (na skrzyżowaniu można naprawdę ogrzać ręce). Pozdrawiam.<br><hr>JM<br>
Racja, temat monstera wyczerpany. Jeden lubi ogórki drugi ogrodnika córki i tego się trzymajmy;)
Pzdr.<br><hr>icon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2011, 19:15

Ładny motorek, tylko ta żółć nie bardzo pasuje, ale to kwestia gustu...
Co do osiągów, to wydają się być sensowne...a cena... no cóż Ducati jest małą manufakturą, i trzeba jakoś regulować koszty...
Pozdr.<br><hr>Janek Testastretta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2011, 23:01

Cena w niemczech - 12.500 €
Wg Ducati cenowo konkurencyjnie dla Speed Triple i Z1000 tylko 20 kg lzejszy. Ciekawe jak wypadna testy porownawcze...<br><hr>R@F
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na gr