Zobacz wÄ…tek - <i>[Schuberth C3]</i> Schuberth C3 - klasa super Premium
NAS Analytics TAG

[Schuberth C3] Schuberth C3 - klasa super Premium

Komentarze użytkowników
_________

[Schuberth C3] Schuberth C3 - klasa super Premium

Postprzez Åšcigacz » 26/9/2011, 11:35

Dyskusja na temat: Schuberth C3 - klasa super Premium
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Schuberth C3 - klasa super Premium
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 26/9/2011, 11:35

Przerażają mnie ceny fajnych skorup, przecież za to można kupić nowy dwukołowy Taiwan na który też poszły pieniądze na testy i badania. Szanuję swoje życie mimo to uważam że dwa koła za kask to tylko dla wybranych, poza tym znając nasze drogi to gleba w granicach 100km/h raczej i w tym kasku nie wyjdzie najlepiej, o tyle lepiej że rodzina rozpozna twarz...<br><hr>Młody
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 26/9/2011, 11:57

Komentatorzy napisał(a):Przerażają mnie ceny fajnych skorup, przecież za to można kupić nowy dwukołowy Taiwan na który też poszły pieniądze na testy i badania. Szanuję swoje życie mimo to uważam że dwa koła za kask to tylko dla wybranych, poza tym znając nasze drogi to gleba w granicach 100km/h raczej i w tym kasku nie wyjdzie najlepiej, o tyle lepiej że rodzina rozpozna twarz...<br><hr>Młody<br>
gdy nadejda czasy że przestaniesz używać nicku ,,młody" , zrozumiesz dlaczego warto zapłacić za luksusowy towar i nie bedziesz go porównywał do dwukołowego Tajwanu ( tak na marginesie gdie kupiłes tajwański motocykl za równowartość 500Euro ?)<br><hr>Zgred
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2011, 12:34

Komentatorzy napisał(a):Przerażają mnie ceny fajnych skorup, przecież za to można kupić nowy dwukołowy Taiwan na który też poszły pieniądze na testy i badania. Szanuję swoje życie mimo to uważam że dwa koła za kask to tylko dla wybranych, poza tym znając nasze drogi to gleba w granicach 100km/h raczej i w tym kasku nie wyjdzie najlepiej, o tyle lepiej że rodzina rozpozna twarz...<br><hr>Młody<br>
Pytanie jak cenisz swoje życie. Czy 2 tysiące to wysoka cena? Poza tym kasku nie kupujesz co tydzień, ja w swoim XR-1000 jeżdżę już trzeci sezon, w tym czasie na samo paliwo wydałem ponad 10 tys<br><hr>zenek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/9/2011, 13:00

Chyba pierwszy raz czytam na Ścigaczu pochlebną opinię o zapięciu microlock i trochę nie dowierzam, bo nareszcie mogę się z nią zgodzić. Zapięcie DD w turystycznych kaskach to kompletna porażka, nie wiem dlaczego np. Shoei tak się przy tym upiera. Czy ktokolwiek jeździ po torze w szczękowcu? :)<br><hr>Arcer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2011, 07:58

Komentatorzy napisał(a):Chyba pierwszy raz czytam na Ścigaczu pochlebną opinię o zapięciu microlock i trochę nie dowierzam, bo nareszcie mogę się z nią zgodzić. Zapięcie DD w turystycznych kaskach to kompletna porażka, nie wiem dlaczego np. Shoei tak się przy tym upiera. Czy ktokolwiek jeździ po torze w szczękowcu? :)<br><hr>Arcer<br>
musisz jeździc po torze, zeby miec bezpieczną głowe? to na ulicy nie rozpedzasz sie do predkosci wiekszej, niz 30 km/h?<br><hr>DD
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 27/9/2011, 14:48

Komentatorzy napisał(a):Chyba pierwszy raz czytam na Ścigaczu pochlebną opinię o zapięciu microlock i trochę nie dowierzam, bo nareszcie mogę się z nią zgodzić. Zapięcie DD w turystycznych kaskach to kompletna porażka, nie wiem dlaczego np. Shoei tak się przy tym upiera. Czy ktokolwiek jeździ po torze w szczękowcu? :)<br><hr>Arcer<br>
Komentatorzy napisał(a):musisz jeździc po torze, zeby miec bezpieczną głowe? to na ulicy nie rozpedzasz sie do predkosci wiekszej, niz 30 km/h?<br><hr>DD<br>
Twoje inicjały mnie martwią ;p. Równie dobrze możesz mówić, że niebezpiecznie jest jeździć motocyklem, i lepiej jeździć samochodem. Miałem kaski z DD i z microlockiem, ale wybieram to co jest dla mnie wygodniejsze, zresztą chodziło mi o zmianę w podejściu testujących a nie użytkowników. Dotąd wszędzie lansowany był ten pasek z kółkami, tu jednak jakaś zmiana. Mam nadzieję, że to nie dlatego, że importer "zasugerował" takie podejście.<br><hr>Arcer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/10/2011, 13:26

Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy nie mieli jeszcze przyjemnosci zapoznać się z kaskami firmy Schuberth i ubraniami Firmy Rukka. W najblizszą sobotę 08.10.2011 o godziny 10-16 mozna będzie odbyć jazdę testową w wiekszości modeli Rukka i wszystkich modelach kasków Schuberth. Na wybrane modele Rukka i Schuberth specjalne ceny !!!
MCS Honda al. Prymasa Tysiaclecia 76H Warszawa-Wola<br><hr>MCS
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 2/1/2012, 16:51

Komentatorzy napisał(a):Chyba pierwszy raz czytam na Ścigaczu pochlebną opinię o zapięciu microlock i trochę nie dowierzam, bo nareszcie mogę się z nią zgodzić. Zapięcie DD w turystycznych kaskach to kompletna porażka, nie wiem dlaczego np. Shoei tak się przy tym upiera. Czy ktokolwiek jeździ po torze w szczękowcu? :)<br><hr>Arcer<br>
Komentatorzy napisał(a):musisz jeździc po torze, zeby miec bezpieczną głowe? to na ulicy nie rozpedzasz sie do predkosci wiekszej, niz 30 km/h?<br><hr>DD<br>
Komentatorzy napisał(a):Twoje inicjały mnie martwią ;p. Równie dobrze możesz mówić, że niebezpiecznie jest jeździć motocyklem, i lepiej jeździć samochodem. Miałem kaski z DD i z microlockiem, ale wybieram to co jest dla mnie wygodniejsze, zresztą chodziło mi o zmianę w podejściu testujących a nie użytkowników. Dotąd wszędzie lansowany był ten pasek z kółkami, tu jednak jakaś zmiana. Mam nadzieję, że to nie dlatego, że importer "zasugerował" takie podejście.<br><hr>Arcer<br>
To Cię zaskoczę, z konieczności latałem w tym roku w C3 na torze kilka razy :]
CO do bezpieczeństwa to przecież na torze jest bezpieczniej niż na ulicy kolego, to chyba jasna sprawa, nie?<br><hr>B.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê