Zobacz wÄ…tek - Hamowanie awaryjne...
NAS Analytics TAG

Hamowanie awaryjne...

Przepisy, prawo
_________

Postprzez GosiaR6 » 3/11/2011, 20:28

Tak na zakończenie tego wątku - ......." Z zapisu na urządzeniu rejestrującym wynika,że osoba egzaminowana przed zatrzymaniem pojazdu skręciła kierownicą w lewo co spowodowało utratę stateczności i upadek motocykla, który oparł się na ramie ochronnej...."
Nie ważne, że nie oparł się, bo aż tak się nie przechylił ale z nimi nie podyskutujesz. Na nagraniu nic nie widac, oglądałm. Zasłania egzaminator. A uzasadnienie oparli jak to napisali - " z wyjaśnień egzaminatora i opinii egzaminatora nadzorującego"
Uważam, temat za zamknięty. :wink: Ważne, że zdane :D
Pozostało przygotowac moją 6 do zimy ; ) Pozdrówka
GosiaR6
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22/8/2011, 11:05
Lokalizacja: Sokółka


Postprzez Hyde » 5/11/2011, 13:01

Invinciblee napisał(a):Bo się niepotrzebnie tym przejmowałeś, na moim egzaminie kierowca z WORDu ładnie świetnie sobie radził i nie miał specjalnych oporów przed korzystaniem z chodnika na przykład ;)

Ja na swoim egzaminie stałem na skrzyżowaniu, patrzę w lewo, w prawo, nic nie jedzie - myślę jadę. Patrzę w lusterko po wjechaniu na główną, a tutaj za mną 3 auta i samochód egzaminatora, zjechałem do prawej, auta mnie wyprzedziły, dojechał Pan egzaminator i egzamin przebiegł normalnie, gdyż już przy wypisywaniu świstka egzaminator powiedział, że jazda była dynamiczna, natomiast kierowca był troszkę mniej.
Avatar użytkownika
Hyde
Bywalec
 
Posty: 703
Dołączył(a): 23/4/2011, 23:06
Lokalizacja: Jelenia Góra


Postprzez madcap » 6/11/2011, 00:12

szkoda, że nie napisałaś wcześniej
podałbym sposób odwołania od decyzji urzędu marszałkowskiego oraz co należy wpisać
(...) Jeżeli w CV napiszesz "2012-2014: sommelier - freelancer" to nikt się nie domyśli, że dwa lata chlałeś z rozpaczy po utracie poprzedniej pracy.
Avatar użytkownika
madcap
Administrator
 
Posty: 5894
Dołączył(a): 26/5/2009, 19:03
Lokalizacja: wieje wiatr?

Postprzez mustafa_waw » 1/1/2012, 20:25

Jak wy to robicie, że wytrzymujecie? Gdyby mnie egzaminator tak wkur..zył to najpewniej dostałby ode mnie strzał w twarz. Może to trochę brutalne, ale niekiedy trzeba tak zrobić, mimo konsekwencji :)


po raz kolejny szerzysz offtop
madcap
mustafa_waw
Świeżak
 
Posty: 140
Dołączył(a): 28/11/2011, 20:39

Postprzez tomek_gda » 19/1/2012, 16:18

Nie chcę zakładać nowego tematu dlatego zapytam tutaj jako że temat dotyczy hamowania awaryjnego. Czy podczas ostrego hamowania usztywniacie ręce przez co dosyć mocno napieracie na kierownicę czy staracie się opierać tułowiem na baku, a kierownicę trzymacie lekko? Pytanie do osób raczej bardziej doświadczonych, zastanawia mnie czy usztywnienie rąk przy hamowaniu i napieranie na kierownicę nie ma jakiś negatywnych skutków? np. łatwiejszy uślizg.
Avatar użytkownika
tomek_gda
Świeżak
 
Posty: 361
Dołączył(a): 20/9/2010, 18:25
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona


Powrót do Prawo



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê