Zobacz wÄ…tek - Alpinestars - rekawice + kurtka
NAS Analytics TAG

Alpinestars - rekawice + kurtka

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez bryk77 » 17/9/2011, 01:07

Mnie tą wkładkę do kurtki sam sprzedawca odradził. Jeśli coś na plecy to tylko żółw - podsumował.
Jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj na zimowe wyprzedaże w intermotors. Mają bardzo atrakcyjne oferty. Może być problem jeśli masz popularny rozmiar. Towar rozchodzi się jak świeże bułeczki..
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin


Postprzez RyZyK » 17/9/2011, 12:20

powiedz mi od kiedy zaczynaja sie mniej wiecej te wyprzedaze?;p a co do zolwia, to w momencie kupowania, wowczas sie kurtke przymierza wlasnie na niego, czy jest to tak zrobione jakos xd, ze zolw nie wplywa na rozmiar kurtki?
RyZyK
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 15/4/2009, 15:20


Postprzez Boshi » 17/9/2011, 13:13

bryk77 napisał(a):Mnie tą wkładkę do kurtki sam sprzedawca odradził. Jeśli coś na plecy to tylko żółw - podsumował.
Jeśli Ci się nie spieszy to poczekaj na zimowe wyprzedaże w intermotors. Mają bardzo atrakcyjne oferty. Może być problem jeśli masz popularny rozmiar. Towar rozchodzi się jak świeże bułeczki..


Bryk, a nie wiesz może od kiedy są te wyprzedaże? bo sam musze coś skompletować sobie.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Postprzez bryk77 » 17/9/2011, 18:34

O ile dobrze pamiętam te wyprzedaże zaczynają się pod koniec października.
Co do żółwia to nie jest on jakiś obszerny. Trzeba brać ciasną kurtkę, która pozostawia jakąś swobodę ruchu. Żółw się pod nią zmieści. Skórzana kurtka też napewno się dopasuje do ciała.
Avatar użytkownika
bryk77
Stały bywalec
 
Posty: 1212
Dołączył(a): 16/4/2010, 02:12
Lokalizacja: Radom/Piaseczno/Dublin

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê
cron