Zobacz wÄ…tek - KLX 250 96r.
 
NAS Analytics TAG

KLX 250 96r.

Enduro, Cross
_________

Postprzez damian8178 » 30/8/2011, 11:49

Panowie mam jedno takie moze trochę głupie no ale.. Czy kick starter ma tak luźno sie otwietac na bok? Nawet w czasie jazdy na zakręcie sie odchyla. Chyba cos jest nie tak.

Co do silnika to wczoraj go rozebrałem z wujkiem i cylinder jest w serwisie żeby dobrali tłoka do tego. Pewnie troche poczekam no ale.
Tylko jak mozna sprawdzić czy jest nicasil? Sprawdzaliśmy magnesem to od zewnątrz nie przyciąga ale od środka juz tak. Powłoka była w miare ok stanie tak samo tłok tylko pierścienie miały ogromne luzy tłok tez spore ale wyglądał git.
damian8178
Świeżak
 
Posty: 75
Dołączył(a): 6/7/2011, 10:41


Postprzez henio12323 » 30/8/2011, 19:01

ma luźno. ale skoro sam odskakuje to jest źle. pewnie ze starosci sie wytarł. ja zawsze go rozbierałem i wsadzałem oringa i na gumie tak nie wibrował i sie sam nie otwierał :D

co do cylka mogłes wsadzic same pierscienie i zmierzyc luz na zamkach :P to jest bardzo miarodajne. a co do nicasilu to magnes bedzie czasem delikatnie ciągnał. jeszcze zalezy od tego czy są szpilki w poblizu. ale jak mocno zaciągało to pewnie zeliwo ;/ po 2 da sie po wyglądzie poznac. ale najlepiej miec w reku zeliwo i nicasil to wtedy łatwo da sie rozróznic
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN


Poprzednia strona


Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê