Zobacz wÄ…tek - Dt 125 - Problem[Link - HELP!]
 
NAS Analytics TAG

Dt 125 - Problem[Link - HELP!]

Enduro, Cross
_________

Dt 125 - Problem[Link - HELP!]

Postprzez krolikdtr » 27/7/2011, 16:41

Witam mam DT 125R `98 kupilem ją 1.5 tyg temu zablokowaną wyciągała 80km/h wczoraj kupilem kostke odblokowującą podpięłem buczy i nic nie dalo.. bawilem sie yvps, potencjonometrem w kostce i ani drgnie na luzie kreci 9k i zara spada do 7.5-6.5 nie biegu odcina.Wszystko widoczne na filmiku http://www.youtube.com/watch?v=5a9NJqefOmg (otwórz link) prosze opomoc! jbc gg 26260817 nikt narazie mi nie pomogl sam nie wiem jak to odblokowac.Modul 3rm-00



po co piszesz o tym samym problemie w 2 tematach?
madcap
krolikdtr
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27/7/2011, 16:36
Lokalizacja: Katowice


Postprzez lapfactor » 28/7/2011, 19:50

rozbierz gaźnik przeczyść go jak odkręcisz górną pokrywę gaźnika
i wyjmiesz tłoczek z przpustnicy to razem z tym tłoczkiem będziesz miał taką iglice wyjmij ją. na iglicy (gdy ją wyjmiesz) jest zabezpiecznie w postaci pierścienia zegera musisz ten zeger przypiąć o jednen rowek w dół :!: zmontuj wszystko z powrotem wszystko spowoduje podniesienie się iglicy co z kolei spowoduje że silnik dostanie więcej paliwa bo zachowuje się tak jak gdyby nie miał paliwa jeśli nie podziała to może świeca a z dyszami kominkami w gaźniku to się wstrzymaj przez to można sobie nieźle namieszać :D
Avatar użytkownika
lapfactor
Świeżak
 
Posty: 121
Dołączył(a): 25/7/2011, 19:16
Lokalizacja: Poznań




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê