Zobacz wątek - Szyba HJC - podróba?
NAS Analytics TAG

Szyba HJC - podróba?

Jakie rękawice, kask, gmole?
_________

Postprzez czaron87 » 28/7/2011, 14:05

Vergon uwierz mi. Po kupieniu szyby ze sklepu i nawet tej lepszej firmy efekt będziesz miał prawie taki sam. Po prostu głupotą jest kupowanie szybki silver jakiejkolwiek firmy .Bo one zawsze mają ścieralną powłokę.No chyba że masz tyle kasy żeby co 2 miesiące wymieniać ją na nową.
czaron87
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 7/6/2010, 15:27
Lokalizacja: Pisz


Postprzez Vergon » 28/7/2011, 16:26

No nie wiem, mi się to w głowie nie mieści.
Jeżeli faktycznie jest tak jak mówicie to odpuść sobie Boguc te lustrzanki, bo tylko zepsują Ci opinię.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Boguc » 28/7/2011, 23:44

Sprzedalem juz sporo tych szyb i zawsze instruuje ludzi ze trzeba na nie bardzo uwazac, namaczac i najlepiej jak najmniej myc :)
Sam jezdze w takich szybkach jak i moi znajomi, efekt lusta jest zajebisty ale coÅ› za coÅ›...
Jesli ktos dal ciała i bardzo szybko porysował szybkę zawsze staram się dogadać bo rozumiem że ktoś może sie wku@# jak mu warstwa szybko zejdzie, przewaznie sprzedaje mu 2 szybke taniej czy cos...np SMOKE.
Nie jestem typem oszusta i jesli cos sprzedaje chce zeby ludzie byli z zakupionego towaru zawodoleni, bo wiem jak to jest jak sie samemu cos kupuje...

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Boguc
Świeżak
 
Posty: 212
Dołączył(a): 17/4/2009, 18:43
Lokalizacja: Wroclaw

Postprzez Konio » 2/8/2011, 12:34

ja kupilem od ciebie szybe do fg-15 z talibem zamawialismy 2 lustrzanki niebieskie chyba. Wracalem z krk w deszczu i musialem kilka razy zjechac na stacje przetrzec sobie szybke. Wstawie pozniej zdjecie co sie z nia stalo... po prostu masakra ;/


edit:
dila robilismy na SP 8)
Produkcja, dystrybucja, masturbacja
Blady 900 puk puk puk
Avatar użytkownika
Konio
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2925
Dołączył(a): 6/11/2008, 21:47
Lokalizacja: Nadejdzie Chuck? Tego nikt nie wie;/ Kielce/Krk

Poprzednia strona


Powrót do Akcesoria motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości




na górê