Zobacz wÄ…tek - Yamaha YZ 250?
NAS Analytics TAG

Yamaha YZ 250?

Enduro, Cross
_________

Yamaha YZ 250?

Postprzez panzernacker » 23/4/2007, 21:21

Jeździłem 4 lata na yamaszce dt 80lc2, ale sie znudziła(słaba i takie tam)a teraz szukam sobie motocykla crossowego, coś w cenie do ok 5tys zł.
Myślałem nad yamahą yz 250, wr 400 i hondą cr250. Wr chyba odpada, bo w takiej cenie nie znajde :? . Rocznik to 97' w górę.
Chciałbym go przerobić na supermoto i śmignąć od czasu do czasu przez asfalt, ale głównie po lesie.
Chodzi mi głównie o koszty na sezon, czy tłok trzeba faktycznie wymieniać co te 30mh, czy ileśtam?
Silnik jest wytrzymały? Ile pali? Ile można nim jeździć bez grzebania i wymiany części?
Nie chce go katować, ot tak czasami manetkę mocniej pociągnąć :wink:
No to czekam na odp. :wink:
Avatar użytkownika
panzernacker
Bywalec
 
Posty: 539
Dołączył(a): 9/8/2006, 01:34


Postprzez RazieL » 24/4/2007, 05:46

eee ty chcesz crossa na SM przerabiac?? i po drodze jezdzic?? chyba ci sie przeznaczenie pomyliło. Przeciez YZ czy CR nie zarejstrujesz, a co za sens mieć SM bez rejstracji? Jak do lasu to kup sobie jakies enduro. KDX 125~250 to dosc dobry motor i po DT raczej nie bedzie ci brakowało mocy. Cross bardziej na tor...
Tłok trzeba zmieniac co 30mh przy normalnej jezdzie(zawodnicy zmieniają częsciej), remont generalny raz na sezon. Silniki w crossach nie nadają się do jazdy po asfalcie, jedynie teren. Ewentualnie jakies niewielkie dojazdy. Palą dużo. Jak kupujesz crossa to nie myśl, że nie będziesz w nim grzebał ani nic wymieniał.

Nie chcesz go katowac? To poco 2T kupujesz? Dwutakty trzeba kręcić wysoko, żeby wogle "jechały"...
Chcesz zarobić trochę kasy ??? Koniecznie wejdź! Sprawdzone! >>KLIKNIJ<< http://cash2007.xt.pl (otwórz link)
Avatar użytkownika
RazieL
Świeżak
 
Posty: 59
Dołączył(a): 30/4/2006, 20:31


Postprzez panzernacker » 24/4/2007, 13:22

No niby tak. Yz to tak wyjsciowy było bo poprostu mi sie podobała.
A wr? Bardziej cywilna przeciez jest.
Avatar użytkownika
panzernacker
Bywalec
 
Posty: 539
Dołączył(a): 9/8/2006, 01:34



Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na górê