Zobacz wÄ…tek - Zakup motoru
 
NAS Analytics TAG

Zakup motoru

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Zakup motoru

Postprzez mazur75 » 11/7/2011, 08:31

To pierwszy post wiec chcialbym powitac szanowne grono,i chcialbym prosic o pomoc w wyborze.Powoli rozgladam sie za jakim moto.Mam 36 lat i 180cm wzrostu.Szukam czegos do turystyki,w alpy mam kilka kilometrow wiec interesuje mnie cos na tego typu trasy dosc dobra nawierzchnia,krete drogi,ale tez autostrady raczej na jedno,dwu dniowe wypady.Lata szalenstw mam juz za soba wiec nadmiar mocy raczej nie uderzy mi do glowy.Czesto bedziemy jezdzic razem z zonka wiec raczej cos wygodnego dla 2 osob.Jedno razowe przeloty to jakies 200-500 km.Wpadly mi w oko motory BMW podobaja mi sie ,ale i z serwisem nie byloby problemu.
Czy nastepujace modele bylyby warte zainteresowania:
bmw R1150RT
bmw R1150R
bmw R1159RS
ewentualnie
bmw R1150GS
Czy cos z tych modeli bylby odpowiedni do tego typu jazdy,ewentualnie moze jakies inne propozycje nie koniecznie bmw.
Pozdr.
mazur75
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 11/7/2011, 08:05
Lokalizacja: Monachium


Postprzez Kamusial » 11/7/2011, 16:40

w przyklejonych jest pytanie o doświadczenie, warto by było żebyś się podzielił tą informacją w kontekście doboru motocykla.
Yamaha XJ600 -> TDM 900 -> DRZ 400e
Avatar użytkownika
Kamusial
Bywalec
 
Posty: 782
Dołączył(a): 26/4/2009, 01:13
Lokalizacja: Wawa - włochy




Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê