Zobacz wÄ…tek - CBR 600 2005 allegro
NAS Analytics TAG

CBR 600 2005 allegro

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

CBR 600 2005 allegro

Postprzez Crazy_Ivan » 21/4/2007, 00:53

Witam
Od pewnego czasu na allegro pojawia sie aukcja Hondy CBR 600f z 2005 r
Moto wyglada w porzadku, na zdjeciach nie widze zadnych sladow, ale okazyjna cena jak na ten rocznik daje duzo do myslenia.
Oto link
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M367093
Mial ktos z tym moze do czynienia? Jakies ewidentne wady?
Byl bym wdzieczny za kazdy cynk ;)
Avatar użytkownika
Crazy_Ivan
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15/5/2006, 06:51


Postprzez mlody » 21/4/2007, 07:09

Trudno ocenic cos po samych fotach,aleeee:
-napewno ślizgany ( w opisie nie ma ze bezwypadkowy)-bo jesli moto jest bezwypadkowe to sprzedajacy jest taki dumny z tego,ze zaznacza ta w pierwszym zdaniu
-ilość wyświetlen strony wskazuje na to,ze jest juz dluuuugo na allegro,mysle ze ogladany byl juz wielokrotnie,skoro nie znalazl wlasciciela-sam sobie odpowiedz dlaczego...

Oczywiscie to tylko "prognoza",jesli mieszkasz w poblizu,przejedz sie i sporawdz na zywo.
Obrazek (otwórz link)
Jak każdy właściciel Kawasaki mam zawsze racje i jestem najmądrzejszy :PPP

zx6r '2006
Avatar użytkownika
mlody
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1350
Dołączył(a): 10/5/2006, 20:55
Lokalizacja: opo


Postprzez Magik » 21/4/2007, 13:31

Dziwi mnie ino zakładanie pseudo sportowych części do nowych motocykli... Tym bardziej że motocykl sprowadzony a za granicą nie mają takiego talentu do szpecenia moto jak u nas... Niski przebieg... Pewnie szlif w pierwszym sezonie, a drugi sezon cały naprawiany, tłumik lekko porysowany i przy mocowaniu wgięty...
Następna sprawa, nie wiem co znaczy "prawie nowe" czy to znaczy że prawie nie jeżdżony... czy że są to wymienione opony... A jeśli tak, to skoro tak mało przejechał to po kiego jeża zmieniał opony... Ja bym chyba nie brał... Tym bardziej że cena daje do myślenia ( za te pieniądze rocznik 00-02 ) i jak Młody powiedział ilość wyświetleń, a moto dalej stoi na sprzedaż...


Ale może Ja się nie znam ;)

Pozdrawiam.
Magik
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 678
Dołączył(a): 30/9/2006, 12:38
Lokalizacja: Chocianów

Postprzez maanu » 22/4/2007, 19:26

nie żebym coś złego o tej firmie pisał, ale tu mają bardzo złą opinie. ja też mam pośrednio od nich motor i miał być nietknięty. teraz już wiem, że szlifa miał. fakt, że zrobiony wzorowo. pozdrawiam
maanu
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 14/1/2007, 20:08



Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê