Zobacz wÄ…tek - RF600 czy CBR600
 
NAS Analytics TAG

RF600 czy CBR600

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

RF600 czy CBR600

Postprzez finalcell » 20/4/2007, 19:01

przymieżam się do zakupu któregoś z tych moto, oglądałem ceny itp. i wydaje mi się ze w granicach 7000 lepiej kupić cbr niż RF np.
http://allegro.pl/item185270113_suzuki_rf_600_1994r_honda_.html (otwórz link)
co prawda CBR podoba mi sie bardzo ale w tym przedziale cenowym to tylko rocznik 91 lub coś niewiadomego pochodzenia co o tym sądzicie nie znalałzłem podobnego tematu
finalcell
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 16/4/2007, 16:07


Postprzez Schredi » 20/4/2007, 19:35

Ja mam RF-e '96 i musze powiedziec ze jestem z niej zadowolony. Jest wieksza od CBR i w porownaniu do F2 ma lepsza ochrone przed wiatrem, poza tym fajny jest schowek w owiewce obok kierownicy, w ktorym trzymam blokade na kolo i kominiarke. Poza tym sporych rozmiarow schowek pod kanapa (miesci sie smar do lancucha i pianka do przebitej opony i jest jeszcze miejsce), a CBR ma kanape przykrecana srubami... Jak wspomnialem motocykl jest wiekszy, ciezszy przez to moze mniej poreczny w miescie od CBR, ale za to na trasie bardziej komfortowy. Jezeli chodzi o osiagi to odstawiam F2 a nawet Fazer mial ze mna klopoty i zostal w tyle.Takze moze od dolu jest troche slabszy,ale za to gornyzakres obrotow ma naprawde konkretny i stawianie na gume nie stanowi problemu. Jezeli chodzi o spalanie to jest troszke wieksze od CBR. Dla przykladu teraz jechalismy na otwarcie sezonu do Wa-wy to przy predkosciach 140 180 mi spalil 6.7 a CBR 6.5 takze ogromnych roznic nie ma. Mimo iz niektorzy twierdza ze RF to malo udany motocykl to ja jestem zadowolony, gdyz do turystyki jest super, a i byle 600 tez mi nie podskoczy.
"we'll do just what we feel, riding horses made of steel"
Avatar użytkownika
Schredi
Świeżak
 
Posty: 43
Dołączył(a): 18/4/2007, 20:46
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê