Zobacz wątek - Budowa Tłumików
NAS Analytics TAG

Budowa Tłumików

i inne małe pojemności
_________

Budowa Tłumików

Postprzez kamilito455 » 16/6/2011, 23:18

Witam mam pytanie odnoście czym się różnią te zajebiste sportowe tłumiki S6, hebo, tech, malossi,poloni, bo na pewno wielkością wylotu przy cylindrze ale czym jeszcze czy ktoś wie jak on są zbudowane w środku (proszę foto)oraz jaka jest ich waga.


Mam yaroxa i jak jeżdżę na pełnym to mi się strasznie tłumik grzeje jest cały czerwony jak wracam w nocy czyli chyba jest zablokowany (pewnie jest)
Więc mam pytanie teraz przy cylindrze mam otwór 1,9cm a chcę kupić sportowy tłumik co ma 2,9cm wiec nie wiem czy mi to coś da czy tylko lipa proszę o odpowiedz.

Dla Admina proszę o umieszczenie postu na pierwszej stronie bo moim zdaniem jest on ważny bo nikt tak naprawdę nie wie jak są zbudowane i każdy chce się dowiedzieć :)
kamilito455
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29/4/2011, 22:22
Lokalizacja: Kielce


Postprzez henio12323 » 17/6/2011, 07:59

taa w ogóle niech walnie na stronie głownej scigacz.pl. a budowe kazdy kto jest zainteresowany wklepie sobie w google i ma. w przypadku 2T wydech oblicza sie pod pojemnosc itp itd. kiedys miałem prosty program do obliczania rozmiarów wydechu tak by miał max moc :D nie wiem na ile był skuteczny ale zawsze cos :D jezeli chodzi o 4T to tez dana średnica jest wyliczana pod rodzaj silnika i pojemnosc itd. koncówki są tez sportowe - przelotowe o odpowiedniej srednicy, są tez seryjne które mogą mieć zawirowywacze spalin, i przegrody. w 4T wydech juz nie gra takiej roli jak w 2T
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości




na górê