Zobacz wątek - Łańcuch w VFR 800
NAS Analytics TAG

Łańcuch w VFR 800

Mechanika tylko powyżej 125cc.
_________

Łańcuch w VFR 800

Postprzez Gracko » 16/5/2006, 09:07

mam pytanie do ludzi którzy mają doświadczenie z motocyklami - zmieniłem łańcuch i zębatki w mojej VFRce zrobiłem jakieś 500km po zmianie i zaniepokoiło mnie to że jak postawie motorek na centralnej podnóżce włącze bieg to słychać delikatne trzaski i od czasu do czasu coś szarpnie łańcuchem , pytałem 2 osób co się dzieje to jeden powiedział mi że coś jest nie tak a drugi że to normalkne bo łańcuch ma się zazębiać pod obciążeniem a nie na podnóżce - czy ktoś sie z czymś takim spotkał ??

prosze o opinie i rady

podczas jazdy nic się nie dzieje - tylko na podnóżce po włączeniu 1 lub 2 biegu

Łańcuch jest odpowiednio naciągnięty .
kupiłem czarny "motur"
Gracko
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15/3/2006, 15:58


Postprzez Thrillco » 16/5/2006, 09:18

no i racja...u mnie nawet na jałowym kreciło kołem bo to jest zupełnie normalne. Trzaski to pewnie pochodza właśnie z napędu, który jeszcze się dobrze nie ułozył
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok


Postprzez Gracko » 16/5/2006, 13:01

Thrillco nie wiem czy dobze mnie zrozumiałes :) szarpoanie łańcuchem i trzaski objawiają sie już jak koło się kręci na biegu ale tylko poczas postoju na podnóżce centralnej bo podczas jazdy już jest wszystko ok nic sie nie dzieje.

dzięki za odpowiedź
kupiłem czarny "motur"
Gracko
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15/3/2006, 15:58

Postprzez Thrillco » 16/5/2006, 20:35

słuchaj...jak w trakcie jazdy nie słychac podejzanych trzasków to znaczy że jest ok..500km dla nówki napędu to dopiero poczatek zywota...jeszcze się układa...ogniwko czasem zeskoczy nie tak...na jałowym czy bez obciązenia to wszystko wydaje dziwne dxwięki...ale jak chcesz zawsze możesz pojechać do servismana po porade.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok



Powrót do Mechanika motocyklowa



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na gr