Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Technika jazdy - nie ma progresu bez...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Technika jazdy - nie ma progresu bez...

Komentarze użytkowników
_________

[biblioteka] Technika jazdy - nie ma progresu bez...

Postprzez Åšcigacz » 6/6/2011, 12:40

Dyskusja na temat: Technika jazdy - nie ma progresu bez rozumienia
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Technika jazdy - nie ma progresu bez rozumienia
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 12:40

witam. Mam do wybrania jedną część z serii przyspieszenie. Która bardziej polecacie? <br><hr>moneyA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 13:02

Komentatorzy napisał(a):witam. Mam do wybrania jedną część z serii przyspieszenie. Która bardziej polecacie? <br><hr>moneyA<br>
Dwójka, jest tam wiecej informacji i są bardziej uporzadkowane.<br><hr>SiSi
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 13:47

maslo maslane nic nie wynika z tego artykulu.Napiszcie jak zejsc na kolano lepiej<br><hr>motonita
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 14:13

Moim zdaniem masło maślane to komplement dla tego artykułu. Skoro chcieliście zachęcić innych do kupna książki wystarczyło napisać jedno zdanie. Nie wiem o co chodzi w artykule, czy o to, że mało kto wie jak jeździć, a w zasadzie siedzieć, czy to czy ktos studiuje jazde innych. No sorry, ale za takie artykuły powinien iść ban :d<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 14:24

Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem masło maślane to komplement dla tego artykułu. Skoro chcieliście zachęcić innych do kupna książki wystarczyło napisać jedno zdanie. Nie wiem o co chodzi w artykule, czy o to, że mało kto wie jak jeździć, a w zasadzie siedzieć, czy to czy ktos studiuje jazde innych. No sorry, ale za takie artykuły powinien iść ban :d<br><hr>Tomek<br>
Moim zdaniem jesteś dowodem na to że rzeczywiście aby zrobić postęp trzeba zacząć cokolwiek rozumieć. Rozumieć jak pracuje motocykl, jak działa ludzka psychika w czasie jazdy, jak pracować nad sobą, jak rozumieć współpracę między człowiekiem i maszyną, jak znajdywać i poprawiać swoje błędy. Tego nie da się ogarnąć wypalając benzynę na Speed Dayach i jeżdżąc na pałę w kółko. Aby zrobić postęp trzeba się uczyć i trzeba mieć dostęp do rzetelnej wiedzy, do porządnych instruktorów. I właśnie o tym mówi Ibott. Nie dziwię się że nie ogarniasz, bo w Polsce nigdy nie było poważnej szkoły uczącej ludzi na poważnie. Ale może kiedyś zrozumiesz.<br><hr>Zawodnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 14:26

Komentatorzy napisał(a):witam. Mam do wybrania jedną część z serii przyspieszenie. Która bardziej polecacie? <br><hr>moneyA<br>
Komentatorzy napisał(a):Dwójka, jest tam wiecej informacji i są bardziej uporzadkowane.<br><hr>SiSi<br>
kolego kup obie bo dwójka nawiazuje do pierwszej częsci,przeczytałem obie wiem co mówie <br><hr>mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 17:14

Felieton jest beznadziejny rownie zreszta jak reklamowame periodyki.<br><hr>Adam
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 17:27

Komentatorzy napisał(a):witam. Mam do wybrania jedną część z serii przyspieszenie. Która bardziej polecacie? <br><hr>moneyA<br>
olej książki, jedź na tor<br><hr>Thomsonicus
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 17:35

Komentatorzy napisał(a):witam. Mam do wybrania jedną część z serii przyspieszenie. Która bardziej polecacie? <br><hr>moneyA<br>
Komentatorzy napisał(a):olej książki, jedź na tor<br><hr>Thomsonicus<br>
No własnie przed takim podejsciem przestrzega autor i zresztą kazdy sensowny instruktor.<br><hr>Pączek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 18:00

aby zejść na kolano trzeba do kościoła iść...<br><hr>?
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 20:30

Sam doświadczyłem iż koncentrując się na zejściu na kolano robiłem na torze Poznań 1:55. nie jadąć na kolanie (trąc sliderami) robiłem czasy1:50 bardziej pochylonym do przodu i zapierając się jednym kolanem o bak starając się trzymać jak najniżej środek cięzkości a nie noge przy asfalcie i motor wyżej pionu. Każdy musi wyczuć co mu daje większe kożyści i trzeba próbować przełamać swoje bariery, byleby nie przełamać barier motocykla :)<br><hr>w
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 6/6/2011, 23:17

Komentatorzy napisał(a):maslo maslane nic nie wynika z tego artykulu.Napiszcie jak zejsc na kolano lepiej<br><hr>motonita<br>
Normalnie. Ja wystawiam kolano i skupiam się bardziej nie na tym, żeby nim trzeć, a na tym, żeby jak najszybciej(ale z umiarem oczywiście) wejść w zakręt. To powoduje, że prędkość jest zadowalająca do tego, żeby głęboko położyć maszynę. Ciekawe co inni o tym sądzą.<br><hr>lukasz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/6/2011, 10:06

bardzo dobry tekst. wyjaśnia dlaczego żaden polak nie jest mistrzem świata i dlaczego długo jeszcze nie będzie. komentarze zresztą też. bo u nas wszystko jest na pałe, bez pomyslenia, bez checi do uczenia się...<br><hr>Ogórek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/6/2011, 15:24

Komentatorzy napisał(a):witam. Mam do wybrania jedną część z serii przyspieszenie. Która bardziej polecacie? <br><hr>moneyA<br>
Komentatorzy napisał(a):olej książki, jedź na tor<br><hr>Thomsonicus<br>
jak mi zbudujesz tor w okolicach olsztyna to bede wdzięczny aż do śmierci <br><hr>moneyA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/6/2011, 15:57

Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem masło maślane to komplement dla tego artykułu. Skoro chcieliście zachęcić innych do kupna książki wystarczyło napisać jedno zdanie. Nie wiem o co chodzi w artykule, czy o to, że mało kto wie jak jeździć, a w zasadzie siedzieć, czy to czy ktos studiuje jazde innych. No sorry, ale za takie artykuły powinien iść ban :d<br><hr>Tomek<br>
Komentatorzy napisał(a):Moim zdaniem jesteś dowodem na to że rzeczywiście aby zrobić postęp trzeba zacząć cokolwiek rozumieć. Rozumieć jak pracuje motocykl, jak działa ludzka psychika w czasie jazdy, jak pracować nad sobą, jak rozumieć współpracę między człowiekiem i maszyną, jak znajdywać i poprawiać swoje błędy. Tego nie da się ogarnąć wypalając benzynę na Speed Dayach i jeżdżąc na pałę w kółko. Aby zrobić postęp trzeba się uczyć i trzeba mieć dostęp do rzetelnej wiedzy, do porządnych instruktorów. I właśnie o tym mówi Ibott. Nie dziwię się że nie ogarniasz, bo w Polsce nigdy nie było poważnej szkoły uczącej ludzi na poważnie. Ale może kiedyś zrozumiesz.<br><hr>Zawodnik<br>
Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, no nie do końca bo Twoja ocena mojej osoby jest moim zdaniem błędna. To o czym piszesz to bolączka naszego kraju, a chęć dobicia do 300 jest ważniejsza niż umiejętność jazdy przy 30 km u większośći. Tylko, że ten artykuł, jak już powstał to moim zdaniem, mógł zawierać kilka porad, jak i gdzie należy szukać takiej wiedzy, bo jak sam napisałeś instruktora nie zastąpi książka.

Pozdrawiam<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 7/6/2011, 16:33

Komentatorzy napisał(a):maslo maslane nic nie wynika z tego artykulu.Napiszcie jak zejsc na kolano lepiej<br><hr>motonita<br>
Napiszę Ci jak to zrobić a jak jesteś z małopolski to nawet dam Ci prywatny instruktarz, ze 100% powodzeniem jeśli wytłumaczysz mi po co się to robi przynajmniej w 5 punktach. Pozdrawiam <br><hr>qunio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2011, 09:47

Komentatorzy napisał(a):bardzo dobry tekst. wyjaśnia dlaczego żaden polak nie jest mistrzem świata i dlaczego długo jeszcze nie będzie. komentarze zresztą też. bo u nas wszystko jest na pałe, bez pomyslenia, bez checi do uczenia się...<br><hr>Ogórek<br>
Tekst nie wyjasnia dlaczego zaden Polak nie jest mistrzem swiata. To ze jezdzimy jak jezdzimy jest w duzej mierze efektem nie braku checi uczenia sie, ale w braku mozliwosci. W naszym buraczanym kraju jest chyba 1 tor na ktorym mozna jezdzic motocyklem. Dodatkowo wjazd na niego przewaznie jest w tygodniu (czyli w zasadzie dla emerytow, i bezrobotnych) bo reszta ludzi w tygodniu pracuje. Ilosc szkol doskonalenia jazdy tez nie poraza. Chyba nalezaloby pomyslec dlaczego jest jak jest i jakie sa mozliwosci zmiany tego ?<br><hr>valhalla
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2011, 11:31

Komentatorzy napisał(a):bardzo dobry tekst. wyjaśnia dlaczego żaden polak nie jest mistrzem świata i dlaczego długo jeszcze nie będzie. komentarze zresztą też. bo u nas wszystko jest na pałe, bez pomyslenia, bez checi do uczenia się...<br><hr>Ogórek<br>
Komentatorzy napisał(a):Tekst nie wyjasnia dlaczego zaden Polak nie jest mistrzem swiata. To ze jezdzimy jak jezdzimy jest w duzej mierze efektem nie braku checi uczenia sie, ale w braku mozliwosci. W naszym buraczanym kraju jest chyba 1 tor na ktorym mozna jezdzic motocyklem. Dodatkowo wjazd na niego przewaznie jest w tygodniu (czyli w zasadzie dla emerytow, i bezrobotnych) bo reszta ludzi w tygodniu pracuje. Ilosc szkol doskonalenia jazdy tez nie poraza. Chyba nalezaloby pomyslec dlaczego jest jak jest i jakie sa mozliwosci zmiany tego ?<br><hr>valhalla<br>
Wyjaśnia. Zobacz jak jeździ Greg Junod pochodzący z kraju gdzie nie ma ani jednego toru wyścigowego. To co pisze autor nie odnosi się tylko do wyścigów ale ogólnie szkolenia. My Polaczki po prostu nie lubimy się uczyć, bo nikt nam tutaj przecież mówił co i jak mamy robić. <br><hr>Ogórek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/6/2011, 11:47

Komentatorzy napisał(a):maslo maslane nic nie wynika z tego artykulu.Napiszcie jak zejsc na kolano lepiej<br><hr>motonita<br>
Komentatorzy napisał(a):Normalnie. Ja wystawiam kolano i skupiam się bardziej nie na tym, żeby nim trzeć, a na tym, żeby jak najszybciej(ale z umiarem oczywiście) wejść w zakręt. To powoduje, że prędkość jest zadowalająca do tego, żeby głęboko położyć maszynę. Ciekawe co inni o tym sądzą.<br><hr>lukasz<br>
ja robie tak samo i frajda jest spora. ale mam zamiar zapisac sie do szkoly jazdy w poznaniu na torze. drogo, ale oplaca sie. pozdro<br><hr>miki
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê