Zobacz wątek - NSR, RS, Mito, RG, itd. co wybrać?
NAS Analytics TAG

NSR, RS, Mito, RG, itd. co wybrać?

i inne małe pojemności
_________

NSR, RS, Mito, RG, itd. co wybrać?

Postprzez DrDala » 19/5/2011, 22:49

Witam zastanawiam się który z tych motorów sobie kupić?
Aprilie RS 125, Honde NSR 125, Suzuki RG 125, Aprilie AF1 Futura 125, Cagive Mito 125, Rieju 125 MATRIX czy Phoenixa 125? lub może jeszcze coś innego o pojemności 125 ...
Cena tak do 4000 zł
Jeśli zły dział to przepraszam ale nie znalazłem lepszego.
Proszę o pomocne opinie ludzi którzy mieli do czynienia z tymi motorkami lub po prostu się znają na tym. co w którym modelu jest dobre a co złe, który jakie ma osiągi, spalanie, dźwięk silnika, dostępność części, awaryjność, itp. czekam na pomocne opinie i pzdr wszystkich
najbardziej mi sie poda aprilia w takiej budzie -
http://moto.allegro.pl/show_item.php?it ... s%C5%82any.


temat wałkowany n! razy
przekop ten dział, zamykam
madcap
DrDala
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19/5/2011, 21:33


Postprzez henio12323 » 20/5/2011, 07:56

witam serdecznie na forum :) mam tylko jedno ale tak na początek - zapoznaj sie z regulaminem. masz juz swoje lata skoro chcesz kupic 125 ccm, wiec mozna tez sie po prostu domysleć ze takich tematów jest mnóstwo. uzyj szukajki i szukaj :) nawet nie musisz szukac wystarczy w tym dziale nieco nizej poszukac porównan. a jest ich na prawde wiele. kolejne wałkowanie TEGO SAMEGO troche jest nudne, i mysle ze niepotrzebne bo z kolejnego zapytania na kolejne coraz mniej sie rozpisujemy. a odpowiedzi wyczerpujące juz istnieja :) pozdro
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê