Zobacz wątek - Tłumik do Yaroxa !!!PILNE!!!
NAS Analytics TAG

Tłumik do Yaroxa !!!PILNE!!!

i inne małe pojemności
_________

Tłumik do Yaroxa !!!PILNE!!!

Postprzez kamilito455 » 29/4/2011, 22:52

Proszę o pomoc tuninguję swojego yaroxa 50cc.
Skuterek leci jak marzenie na seri leciał 83km/h mierzone samochodem.
Zmieniłem w nim Rolki 4 g(Naraku),sprężynę centralna (białą),sprężynki sprzęgła niebieskie(Hebo).
Po wymianie tych części nic szybciej nie leci ( I DOBRZE BO JUŻ MI PĘKŁA GŁOWICA OD OBROTÓW JAK JECHAŁEM NA SERI)
Poprawił się start oraz moc wcześniej nie palił gumę a teraz bez problemu.
I teraz przyszedł czas na wydech i nie wiem jak sportowy tłumik jest zbudowany w środku bo w seri jest sporo przegród i jest ciężki.
W seri mam zawirowacz spalin który idzie do filtra powietrza i jak go wykręcam to skuter mi wolniej JEŹDZI ORAZ NIE MA DOBREGO STARTU nie wiem od czego to zależy (regulacja gaźnika)i boje się że jak wymienię tłumik to stracę na prędkości jak po wyjęciu tego zawirowacza spalin proszę o pomoc chce kopić taki tłumik proszę o opisanie w komentarzach jak jest zbudowany ten sportowy tłumik czy ma jakieś przegrody czy coś w tym stylu. Oraz czy opłaca mi się kupować taki tłumik(link niżej). PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ

http://allegro.pl/tlumik-tuning-70-2t-e ... 32374.html

Przeczytaj jeszcze raz regulamin :? nie wolno pisać dużymi literami ,oznacza to krzyk.

senekkorzenna
kamilito455
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 29/4/2011, 22:22
Lokalizacja: Kielce


Postprzez henio12323 » 30/4/2011, 09:38

mozna kupic. co do zawirowywacza to musisz zatkac dziure tą albo węzyk bo inaczej ssie ci lewuche i stąd problemy
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: Włodawa / LBN




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na gr