Zobacz wątek - <i>[biblioteka]</i> Benzyna po 6 zł? Jaki problem?
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Benzyna po 6 zł? Jaki problem?

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 15:41

Komentatorzy napisał(a):Witajcie Polacy w sklepie Tuska,gdzie wszystko jest po 5 pln.
Po 5 cukier .po 5 benzyna ,po 5 chleb....sorryy ,ale taka jest prawda miała być Irlandia a jest Iran....<br><hr>Bez polityki...<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie musisz przepraszać idiotów co słuchają Michników i innych żydów którzy szerzą ogólna niewiedzę i rzucają puste zarzuty w stronę opozycji. Z tv to więcej się dowiem co ma zamiar zrobić rząd Wielkiej Brytanii niż Tusk i jego bana oszołomów. Natomiast codziennie dowiaduje się co zrobił Kaczyński i jaki to on jest zły.<br><hr>D-fens<br>
Komentatorzy napisał(a):Prosze zwrócic uwagę że dystryburor paliw jakoś tak dziwnie przypomina automat do gry ....Nie wyszło chłopakom z totalizatorem ,to moze wyjdzie z paliwem.Czy myslicie ze afery paliwowe za czasów SLD kogo kolwiek doprowadziły do pierdla oprócz podstawionych ludzi.Nic sie nie zmieniło .Paliwo to krwioobieg państwa warty wedlug wyliczen z czarnego rynku 15 miliardów pln.ten kto ma władze ten wpina się ze swoją kroplówką ....<br><hr>BP<br>
O tym jakie konsekwencje pociągają uczestnicy takich oszustw mogliśmy dowiedzieć chociażby wczoraj po wynikach pracy komisji w sprawie afery hazardowej. Przecież oni nic nie zrobili prawda? Dajmy w końcu spokój tym niewinnym ludziom niech robią sobie te prywatne interesy. NIECH NAS DALEJ OKRADAJĄ NIECH KAŻDA USTAWA BĘDZIE DOBRA DLA LUDZI, KTÓRZY PRZECIEŻ CHCĄ TYLKO DAĆ ZAROBIĆ BIEDNYM LUDZIKOM Z PLATFORMY. A dowodów na przestępstwo nie było prawda ?
Cale zło to przecież Jarosław Kaczyński bo to przecież on od zakończenia komuny jest premierem. Zabić Kaczke !!!<br><hr>D-fens
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 15:51

A po cholere taka propaganda chyba bogaty jeses ze nie narzekasz na ceny paliw których wiekszosc to akcyza. A skoro ropa drożeje to dlaczego nie możemy wytwarzać jej z wągla jak niemcy na wojnie? Przecież jesteśmy drugim krajem na świecie pod względem zasobów węgla. A no tak zaomniałem przecierz żyjemy w POlsce.<br><hr>D-fens
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 16:28

Wszystkim ktorym Zalezy na DOBRU POLSKI by obywatele zyli dostatnio proponuje zapoznac sie z programem RUCHU WOLNOSC i GODNOSC. <a href="http://www.ruchwig.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.ruchwig.pl</a>/. Program jest bardzo konkretny bez pustych ogolnikow ktore codziennie powtarzaja nam ci sami oplitycy od ponad 20 lat lat.
Jest tam pokazane zrodlo problemow ktore dotykaaj cale narody, nie tylko POLSKE. Tym zrodlem jest dluzna kreacja pienaidza a co za tym idzi ewpychanie ludzi w coraz wieksza biede.
Pozdrawiam i badzmy razem przeciw zlodzieja :)<br><hr>Kapsel
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 16:44

jedyny plus tak drogiej benzyny, ze auta z duza pojemnoscia znaacznie stanieja<br><hr>beniu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 16:51

Człowieku, a nie pomyślałeś że od ceny benzyny uzależnione są ceny WSZYSTKIEGO? To jest taki prosty łańcuch zależności, żeby dowieźć towary do sklepu potrzebne jest paliwo, paliwo zdrożeje to zdrożeją towary, a jeśli zdrożeje jedzenie to nawet utrzymanie pracowników będzie droższe. Jeśli utrzymanie pracowników będzie droższe to wszystko będzie droższe.

A jeszcze patrząc chociażby na dojazdy "alternatywne" weź dojedź pociągiem do jakiejś mniejszej miejscowości, baa. dojedź szybko i w danych godzinach do dużej miejscowości, powodzenia życzę ;)<br><hr>Zdunek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 16:57

Komentatorzy napisał(a):jeszcze jeden aspekt apropo skutera, to jest dziwny pojazd, który wszyscy poza tymi którzy nimi jeżdżą mają w pogardzie, kierowcy samochodów/autobusów bo zawalidrogi, piesi bo hałasujące wyjce, a kierowcy motocykli często stwierdzają że skuterzysta to podgatunek.
Co do rowerów można jeździć i cały rok, ale stalowa rama zimy nie lubi.
<br><hr>kid<br>
Komentatorzy napisał(a):no pewnie że w pogardzie skoro te Chińskie gówna tak sie psują i okropnie wyglądają znam trzech znajomych których nowe skutery nie przejechały 1000km jeden padł nawet po 300km jak już to motocykl małej pojemności a nie ten złom<br><hr>Piter<br>
Komentatorzy napisał(a):Owszem motocykl 50 to dobra alternatywa dla skutera, ale nie wrzucaj wszystkich skuterów do jednego worka. Zamiast kupować chińskie g.... to trzeba albo dołożyć i kupić sprzęt średniej klasy albo używkę. Możesz mi nie uwierzyć ale dobrym nawet 10 letnim skuterem jedziesz o niebo wygodniej, szybciej niż nowym chińskim wynalazkiem, z którym obcowanie skutkuje odrazą do tego typu maszyn na długi czas. Dobrym sprzętem nawet skuterem możesz wygodnie śmigać przez wiele lat...<br><hr>D-fens<br>
wolałbym już kupić rower:) jak skuter a puki co moja wierna Fz6 wozi mój tyłek już 3 lata <br><hr>Piter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 18:43

Lepiej żeby to się nie sprawdziło ale wydaje mi się, że doczekamy ceny 10 zł za litr jakiegos scierwa bo do paliwa to jeszcze temu dużo brakuje.<br><hr>5
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 18:53

Komentatorzy napisał(a):jeszcze jeden aspekt apropo skutera, to jest dziwny pojazd, który wszyscy poza tymi którzy nimi jeżdżą mają w pogardzie, kierowcy samochodów/autobusów bo zawalidrogi, piesi bo hałasujące wyjce, a kierowcy motocykli często stwierdzają że skuterzysta to podgatunek.
Co do rowerów można jeździć i cały rok, ale stalowa rama zimy nie lubi.
<br><hr>kid<br>
Komentatorzy napisał(a):no pewnie że w pogardzie skoro te Chińskie gówna tak sie psują i okropnie wyglądają znam trzech znajomych których nowe skutery nie przejechały 1000km jeden padł nawet po 300km jak już to motocykl małej pojemności a nie ten złom<br><hr>Piter<br>
Komentatorzy napisał(a):Owszem motocykl 50 to dobra alternatywa dla skutera, ale nie wrzucaj wszystkich skuterów do jednego worka. Zamiast kupować chińskie g.... to trzeba albo dołożyć i kupić sprzęt średniej klasy albo używkę. Możesz mi nie uwierzyć ale dobrym nawet 10 letnim skuterem jedziesz o niebo wygodniej, szybciej niż nowym chińskim wynalazkiem, z którym obcowanie skutkuje odrazą do tego typu maszyn na długi czas. Dobrym sprzętem nawet skuterem możesz wygodnie śmigać przez wiele lat...<br><hr>D-fens<br>
Komentatorzy napisał(a):wolałbym już kupić rower:) jak skuter a puki co moja wierna Fz6 wozi mój tyłek już 3 lata <br><hr>Piter<br>
To rozumiem, obecnie mam 16 lat i jestem na etapie 50
o takim fazerku mogę sobie pomarzyć. wiem wiem mogę robić przecież prawko na 125 ale taka zabawa kosztuje niestety. Na razie jeżdżę benelli 49x i jestem bardzo zadowolony w końcu miał być simson ale nawet taka zabawka z NRD (zresztą zadbany simson nie jest zły) jest o wiele lepsza niż jakiś chinol. Jak się przejechałem icną to rzeczywiście wole rower... Może jak zarobie i skończę te 18 lat czy ileś tam bo mają się przepisy zmienić w styczniu 2013 a ja w lutym skończę 18 ;[ to wtedy pomyśle nad normalnym motorem nie koniecznie litrem no chyba, że nie będę odwijał hahaha ;) Pozdrawiam.<br><hr>D-fens
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 20:37

Wszyscy użytkownicy jest naprawdę proste wyjście z tej sytuacji ALE WYMAGA ONA OD NAS WSZYSTKICH ZAANGAŻOWANIA !!
Tj.
Ceny rynkowe są w głównej mierze kontrolowane przez trzy największe koncerny paliwowe w polsce ( STATOIL, ORLEN oraz BP)
Akcja polega na tym aby NIE TANKOWAĆ na wymienionych stacjach , Jeśli taką informację poda się dalej jak łańcuszek spowoduje to, że te giganty w niedługim czasie stracą miliony klientów, będzie to dla nich bardzo dotkliwą stratą i będą musiały obniżać stawki, a TOBIE przecież to bez znaczenia gdzie zatankujesz, a jeżeli może to pomóc to warto podjąć inicjatywę. ZACHĘCAM !!! BO WARTO !!! Taka ogólno krajowa inicjatywa była podejmowana już w wielu innych krajach i zadziałała...<br><hr>Rozsądny
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 20:48

KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!

Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW a najlepiej niczego od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawali paliwa, będą zmuszeni do obniżenia ceny, jeśli obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów.

Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL.

To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni!

Założę się, że nie sądziłeś, że masz taki potencjał, prawda?

W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu.

Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość.

WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok. 3,5 PLN /litr).

Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych tylko nie na tych dwóch."<br><hr>KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 20:56

Komentatorzy napisał(a):KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!

Do końca bieżącego roku NIE KUPUJMY ŻADNYCH PALIW a najlepiej niczego od dwóch największych firm paliwowych: BP i STATOIL. Jeśli nie będą sprzedawali paliwa, będą zmuszeni do obniżenia ceny, jeśli obniżą ceny, inne firmy będą zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiągnąć efekt musimy pozbawić te dwie firmy milionów klientów. Wbrew pozorom jest to całkiem łatwe do osiągnięcia. Czytaj dalej a dowiesz się jak dotrzemy do milionów.

Wysyłam tę wiadomość do 30 osób. Jeśli każda z nich wyśle ją do kolejnych dziesięciu (30 x 10 = 300) i każda następna do kolejnych 10 i tak dalej to już w szóstej kolejce wiadomość ta dotrze do 3 milionów ludzi. Jeśli każda z nich wyśle do kolejnych 10... Wszystko, co należy zrobić to wysłać tę wiadomość do 10 znajomych osób i nie kupować paliwa na stacjach BP i STATOIL.

To jest ogólnoświatowa akcja. Ile to potrwa? Jeśli każdy, kto otrzyma tę wiadomość prześle ją do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionów konsumentów w ciągu 8 dni!

Założę się, że nie sądziłeś, że masz taki potencjał, prawda?

W grupie siła i nawet najgrubsza gałąź złamie się, jeśli spadnie na nią wystarczająco duża ilość niezmiernie lekkich płatków śniegu.

Jeśli uważasz, że ta akcja ma sens prześlij dalej tę wiadomość.

WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AŻ CENY PALIWA WRÓCĄ DO NORMALNEGO POZIOMU (ok. 3,5 PLN /litr).

Razem możemy to zrobić. Prześlij tę wiadomość nie kupuj paliwa na BP i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych tylko nie na tych dwóch."<br><hr>KONIECZNIE PRZECZYTAJ !!!<br>
Sranie w baniÄ™<br><hr>PÄ…czek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 21:26

<a href="http://www.tvn24.pl/-1,1698670,0,1,nie-mysl--ze-tankujesz-drogo-bedzie-drozej,wiadomosc.html" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.tvn24.pl/-1,1698670,0,1,nie-mysl--ze-tankujesz-drogo-bedzie-drozej,wiadomosc.html</a><br><hr>Buahahahaha ;)
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 21:49

Junak, ZIPP i im podobne mają w ofercie coraz wiecej tanich motorków. Tanich bo junaka z oszczędnym silnikiem 125ccm który do miejskiego przemieszczania się jest idealny można nabyć poniżej 6000zł. Spalanie jest symboliczne koszty ubezpieczenia i utrzymania bardzo małe. Jeśli ktoś jeździ autobusem 4 razy dziennie to taką 125tką będzie miał niższe koszty (licząc na skróty) szczegulnie biorąc pod uwagę zaoszczędzony czas.

Na jesieni sprzedałem samochód. Przesiadłem się do autobusu co pozwoliło zaoszczędzić mi 350zł miesięcznie.
Latem za tÄ… kasÄ™ jadÄ™ motorem na wycieczkÄ™.

P.S. Czekam na zmiane ustawy o kat. prawka żeby zobaczyć więcej małych motocykli na ulicach.

NIE kupuje na BP i STATOIL.<br><hr>gekon
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 8/4/2011, 22:04

Komentatorzy napisał(a):Junak, ZIPP i im podobne mają w ofercie coraz wiecej tanich motorków. Tanich bo junaka z oszczędnym silnikiem 125ccm który do miejskiego przemieszczania się jest idealny można nabyć poniżej 6000zł. Spalanie jest symboliczne koszty ubezpieczenia i utrzymania bardzo małe. Jeśli ktoś jeździ autobusem 4 razy dziennie to taką 125tką będzie miał niższe koszty (licząc na skróty) szczegulnie biorąc pod uwagę zaoszczędzony czas.

Na jesieni sprzedałem samochód. Przesiadłem się do autobusu co pozwoliło zaoszczędzić mi 350zł miesięcznie.
Latem za tÄ… kasÄ™ jadÄ™ motorem na wycieczkÄ™.

P.S. Czekam na zmiane ustawy o kat. prawka żeby zobaczyć więcej małych motocykli na ulicach.

NIE kupuje na BP i STATOIL.<br><hr>gekon<br>
To cudowna wiadomość że nie kupujesz na BP i Statoilu. Korki przynajmniej będą tam mniejsze. Nie chce psuć ci humoru, ale wszyscy (w tym i BP i Stat) kupują w hurcie od Orlenu a na stacjach Orlenu cena jest taka sama jak na BP i Stat. Wiec na koniec i tak wszyscy wrzucają do jednego wora. Miłego protestowania przeciw rzeczywistości.<br><hr>Kondzio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 08:21

Komentatorzy napisał(a):Witajcie Polacy w sklepie Tuska,gdzie wszystko jest po 5 pln.
Po 5 cukier .po 5 benzyna ,po 5 chleb....sorryy ,ale taka jest prawda miała być Irlandia a jest Iran....<br><hr>Bez polityki...<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie musisz przepraszać idiotów co słuchają Michników i innych żydów którzy szerzą ogólna niewiedzę i rzucają puste zarzuty w stronę opozycji. Z tv to więcej się dowiem co ma zamiar zrobić rząd Wielkiej Brytanii niż Tusk i jego bana oszołomów. Natomiast codziennie dowiaduje się co zrobił Kaczyński i jaki to on jest zły.<br><hr>D-fens<br>
Komentatorzy napisał(a):Prosze zwrócic uwagę że dystryburor paliw jakoś tak dziwnie przypomina automat do gry ....Nie wyszło chłopakom z totalizatorem ,to moze wyjdzie z paliwem.Czy myslicie ze afery paliwowe za czasów SLD kogo kolwiek doprowadziły do pierdla oprócz podstawionych ludzi.Nic sie nie zmieniło .Paliwo to krwioobieg państwa warty wedlug wyliczen z czarnego rynku 15 miliardów pln.ten kto ma władze ten wpina się ze swoją kroplówką ....<br><hr>BP<br>
Komentatorzy napisał(a):O tym jakie konsekwencje pociągają uczestnicy takich oszustw mogliśmy dowiedzieć chociażby wczoraj po wynikach pracy komisji w sprawie afery hazardowej. Przecież oni nic nie zrobili prawda? Dajmy w końcu spokój tym niewinnym ludziom niech robią sobie te prywatne interesy. NIECH NAS DALEJ OKRADAJĄ NIECH KAŻDA USTAWA BĘDZIE DOBRA DLA LUDZI, KTÓRZY PRZECIEŻ CHCĄ TYLKO DAĆ ZAROBIĆ BIEDNYM LUDZIKOM Z PLATFORMY. A dowodów na przestępstwo nie było prawda ?
Cale zło to przecież Jarosław Kaczyński bo to przecież on od zakończenia komuny jest premierem. Zabić Kaczke !!!<br><hr>D-fens<br>
Co dzień w mniejszym ,lub wiekszym stopniu jestesmy policzkowani .Przekret za przekrętem ".Polska to dziki kraj'bo odwazyła sie na kontrolę Rycha ,Zbycha ,Mira.Córka ministra finansów otrzymuje posadę bez konkursu i on nie uwaza za stosowne aby sie z tego wytłumaczyć.Jednak galopująca cena paliw to cios ponizej pasa.To bardzo prosty zabieg ,na drenaz portfela ,co przekłada się na trzymanie ludzi za morde strachem o niepewne jutro.Obietnice Premiera Tuska były obliczone na kupienie czasu u ludzi młodych którzy maja zbyt duzo naiwnosci i energii aby ta energia nie została uzyta przeciw PO.Starsi nie dadza sie nabrać ale oni nie sa grozni,bo są tak zmęczeni zyciem ze czasem juz im wszystko jedno. Nie trzeba dyskutowac o eutanazji ,bo ona jest faktem .Co dzien na raty emeryci umieraja z powodu braku srodków na leki .A co to ma do motocykli ?.Ma i to bardzo duzo .Wbrew pozorom z takich działan zaczyna tworzyć się cena paliwa .Jakos te działania trzeba zfinansować.Dokad sie da to ciagniemy z paliwa a pozniej jak nie stac na paliwo to nie będą mobilni ,czyli nie bedą grozni.Bedą siedzili na miejscu to beda pili a to tez podatki.<br><hr>BP
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 08:47

I właśnie dlatego fazer stoi w garażu, a na co dzień real street fighter majesty 125 ;b<br><hr>czimu
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 10:52

Komentatorzy napisał(a):jeszcze jeden aspekt apropo skutera, to jest dziwny pojazd, który wszyscy poza tymi którzy nimi jeżdżą mają w pogardzie, kierowcy samochodów/autobusów bo zawalidrogi, piesi bo hałasujące wyjce, a kierowcy motocykli często stwierdzają że skuterzysta to podgatunek.
Co do rowerów można jeździć i cały rok, ale stalowa rama zimy nie lubi.
<br><hr>kid<br>
Komentatorzy napisał(a):no pewnie że w pogardzie skoro te Chińskie gówna tak sie psują i okropnie wyglądają znam trzech znajomych których nowe skutery nie przejechały 1000km jeden padł nawet po 300km jak już to motocykl małej pojemności a nie ten złom<br><hr>Piter<br>
widać, że sprzęt made in china wymaga tego samego co niegdyś Iż-e, czyli rozebrania na czynniki pierwsze i poprawnego złożenia, z poprawnym zakontrowaniem/zaklejeniem wszystkich newralgicznych śrubek. A co do wyglądu, to ja kupuje sprzęt żeby go używać, a nie po to by oglądać, więc skuter/motor ma jeździć a nie stać na wystawie<br><hr>kid
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 11:40

Komentatorzy napisał(a):Wszystkim ktorym Zalezy na DOBRU POLSKI by obywatele zyli dostatnio proponuje zapoznac sie z programem RUCHU WOLNOSC i GODNOSC. <a href="http://www.ruchwig.pl" target="blank" class="link" rel="nofollow">http://www.ruchwig.pl</a>/. Program jest bardzo konkretny bez pustych ogolnikow ktore codziennie powtarzaja nam ci sami oplitycy od ponad 20 lat lat.
Jest tam pokazane zrodlo problemow ktore dotykaaj cale narody, nie tylko POLSKE. Tym zrodlem jest dluzna kreacja pienaidza a co za tym idzi ewpychanie ludzi w coraz wieksza biede.
Pozdrawiam i badzmy razem przeciw zlodzieja :)<br><hr>Kapsel<br>
zakamuflowana faszystowska partyjka, <br><hr>nowig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 11:42

Komentatorzy napisał(a):Witajcie Polacy w sklepie Tuska,gdzie wszystko jest po 5 pln.
Po 5 cukier .po 5 benzyna ,po 5 chleb....sorryy ,ale taka jest prawda miała być Irlandia a jest Iran....<br><hr>Bez polityki...<br>
wy pisowcy zawsze macie problem, jak nie pasi na Białoruś, tam dobrobyt i szczęście.<br><hr>nowig
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 9/4/2011, 12:23

Kolego Lovtza
Oczywiście na eksploatacje składają się różne koszty, ale najbardziej boli paliwo, bo bak ma ograniczoną pojemność i na stacji bywamy częściej niż w warsztacie, czy u ubezpieczyciela, i taknując w sumie pare razy w miesiącu kierowca widzi, że za tyle samo kasy znów jest mniej wachy.
A cena nie oszukujmy się będzie raczej rosnąć, może minimalnie spadać, ale 2pln za litr to se ne wrati, powód na giełdach się za dobrze gra na ropie, maklerom się nie opłaca sprzedawać tanio, a i samej ropy jest coraz mniej.<br><hr>kisio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê