Zobacz wÄ…tek - Suzuki Bandit 600 N
NAS Analytics TAG

Suzuki Bandit 600 N

Tutaj tylko zadajemy pytania o ocenę oferty motocykla, którą sobie upatrzyłeś. Dotyczy motocykli o pojemności większej niż 125 ccm.
_________

Suzuki Bandit 600 N

Postprzez Domes » 31/3/2011, 21:34

Witam! Od jakiegoś czasu przeglądam forum ale to mój pierwszy post, dlatego witam wszystkich!
Szukam dla siebie pierwszego motocykla. W poprzednim sezonie przejeździłem kilkaset kilometrów GS 500 ale do rzeczy.
Znalazłem na allegro w mojej bliskiej okolicy takiego Suzuki Bandit 600.
http://allegro.pl/suzuki-bandit-600-n-i1538095747.html

Cena jest dość niska, więc perły nie ma się co spodziewać, jestem realistą, ale motocykl wygląda na moje oko nieźle. Może więc warto kupić trochę taniej i sobie go ładnie podszykować do sezonu, chociaż miałbym do wydania na moto powiedzmy tego tysiaka więcej. Na plus też pełne według sprzedającego przygotowanie do sezonu.
Proszę o porady, może coś wypatrzyliście na zdjęciach. Mnie wydaje się, że ogon jest w innym odcieniu. Dziwna jest też ta nakładka-naklejka na baku (nieoryginalna), nie wiem jak to się fachowo nazywa :wink: Może więc jednak bak był przekładany, bo odcień ogona zgadzał by się z odcieniem przedniego błotnika... Są to jednak tylko zdjęcia.
Jeszcze jedno pytanie natury technicznej, w tych egzemplarzach z początku produkcji, w tym także brakuje uchwytów dla pasażera. Czy można je jakoś dorobić?

Z góry dziękuję i pozdrawiam!
Domes
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21/3/2011, 13:49
Lokalizacja: R-sko / Wrocław


Postprzez Domes » 2/4/2011, 11:34

Muszę podbić, bo chciałem dzisiaj jechać obejrzeć ten egzemplarz. Nie ma nikt jakichś spostrzeżeń czy rad?
Domes
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21/3/2011, 13:49
Lokalizacja: R-sko / Wrocław


Postprzez Seba_ER5 » 2/4/2011, 11:52

ktos odkrecil przebieg :).
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Domes » 2/4/2011, 12:15

To też już zauważyłem ;) A co z resztą? Aha jeszcze jedno, nie powinno być z tyłu czarnego, plastikowego błotnika nad kołem?
Domes
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21/3/2011, 13:49
Lokalizacja: R-sko / Wrocław

Postprzez Seba_ER5 » 2/4/2011, 13:01

Wiem ze gixery tylny blotnik mialy opcjonalnie.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez Czester » 2/4/2011, 13:35

B6 nie musi mieć huggera ani uchwytów dla pasażera. Mój uchwytów nie miał ale miał zaślepki w miejscu na uchwyty. Ten nie ma. Ta naklejka na baku to tankpad - nieoryginalny.

Tyle co zauważyłem: nieoryginalne końcówki kierownicy, malowany bak, chamsko skręcony licznik, przetarty dekiel z prawej strony po lekkim szlifie. Napęd nie wydaje mi się nowy, jak zapewnia sprzedawca, trochę już na nim polatane ale zapas naciągu ma jeszcze spory, jeszcze posłuży o ile zostały wymienione również zębatki (a tylna wydaje mi się podejrzana). W bajki o wszystkich możliwych wymianach i regulacjach bym nie wierzył bo kto pchałby 1000 - 1500 zł w moto przed sprzedażą i puszczałby je po taniości? Z resztą na Allegro co drugi jest "w pełni przygotowany do sezonu bez wkładów finansowych" ...
Wypadki chodzÄ… po ludziach, ludzie po wypadkach nie zawsze.
Avatar użytkownika
Czester
Administrator
 
Posty: 4656
Dołączył(a): 23/5/2009, 05:14
Lokalizacja: Suwałki

Postprzez Domes » 4/4/2011, 21:22

Dzięki za odpowiedzi. A czy w takim Bandicie z '96 da radę zainstalować uchwyty dla pasażera jeżeli nie było ich fabrycznie? Są otwory w ramie?
Domes
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 21/3/2011, 13:49
Lokalizacja: R-sko / Wrocław



Powrót do Oceny ofert sprzedaży.



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości




na górê