Zobacz wÄ…tek - <i>[Yamaha WR250R]</i> Yamaha WR250R na pierwszy motocykl...
NAS Analytics TAG

[Yamaha WR250R] Yamaha WR250R na pierwszy motocykl...

Komentarze użytkowników
_________

[Yamaha WR250R] Yamaha WR250R na pierwszy motocykl...

Postprzez Åšcigacz » 31/3/2011, 16:48

Dyskusja na temat: Yamaha WR250R na pierwszy motocykl dla kobiety?
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Yamaha WR250R na pierwszy motocykl dla kobiety?
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 16:48

Ale szkut!<br><hr>luk
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 17:18

Widziałem obie pare razy pod Focusem ubiegłej jesieni i całkiem seksi razem wygladały ;).
Gratuluję wyboru i lewa w górę! :)<br><hr>tommy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 19:03

popieram, enduro jest idealne na pierwsze moto :)
Można sie nauczyć jak sobie radzić z wagą i mocą motocykla szczególnie w terenie, co sie przydaje na drogach :D
LWG!!<br><hr>Peka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 22:35

Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez sbchp250 » 31/3/2011, 22:57

Jak to mowia... wielkosc biustu to rzecz gustu. Jak ktos pisze ze jest ladna, to dla niego jest lada i nikt nikomu nie powinien wmawiac co mu sie podoba, a co nie.

Jak Tobie mario dziewczyna sie nie podoba, to nie znaczy ze innym nie musi.

Ja zajmuje neutralne stanowisko w tej sprawie (jak by co ;) )
sbchp250
Świeżak
 
Posty: 29
Dołączył(a): 15/5/2010, 19:10
Lokalizacja: Sandomingo

Postprzez Komentatorzy » 31/3/2011, 23:15

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario<br>
kompleksy to straszna sprawa. pokaż lepiej swoją dziunię, aby wszyscy mogli zobaczyć czy jest ładniejsza... A moim zdaniem - fajna laska, choć nie ma to wiele wspólnego z temtem, czyli WRką ;)<br><hr>Gonzo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 00:10

FAJNE FUTERKO !!!<br><hr>EEE
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 00:36

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario<br>
Komentatorzy napisał(a):kompleksy to straszna sprawa. pokaż lepiej swoją dziunię, aby wszyscy mogli zobaczyć czy jest ładniejsza... A moim zdaniem - fajna laska, choć nie ma to wiele wspólnego z temtem, czyli WRką ;)<br><hr>Gonzo<br>
cycków nie ma ;-)<br><hr>...
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 07:07

co w tym niesamowitego ze dziewka na krosie śmiga? widziałem babki na 250,500, 600, litrach i jedno jest pewne - najbardziej kręcą dziewczyny na skuterach :)<br><hr>Pan Klex
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 08:05

obecne modele Yamahy majÄ… dwa problemy: paskudna stylistyka i ceny z kosmosu<br><hr>zenek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 08:18

Komentatorzy napisał(a):co w tym niesamowitego ze dziewka na krosie śmiga? widziałem babki na 250,500, 600, litrach i jedno jest pewne - najbardziej kręcą dziewczyny na skuterach :)<br><hr>Pan Klex<br>
kurcze , mnie też :-)<br><hr>squter
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 08:50

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario<br>
Komentatorzy napisał(a):kompleksy to straszna sprawa. pokaż lepiej swoją dziunię, aby wszyscy mogli zobaczyć czy jest ładniejsza... A moim zdaniem - fajna laska, choć nie ma to wiele wspólnego z temtem, czyli WRką ;)<br><hr>Gonzo<br>
Komentatorzy napisał(a):cycków nie ma ;-)<br><hr>...<br>
Bo to jest sportowy model dziewczyny :D<br><hr>Ghost
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 08:57

Komentatorzy napisał(a):co w tym niesamowitego ze dziewka na krosie śmiga? widziałem babki na 250,500, 600, litrach i jedno jest pewne - najbardziej kręcą dziewczyny na skuterach :)<br><hr>Pan Klex<br>
To nie jest nic niesamowitego. Nie o tym przecież traktował ten artykuł. Miał on za zadanie jedynie pokazać dlaczego enduro może być także dobrym wyborem na pierwszy motocykl m. in. dla kobiety :) <br><hr>Żmija
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 09:20

Komentatorzy napisał(a):obecne modele Yamahy mają dwa problemy: paskudna stylistyka i ceny z kosmosu<br><hr>zenek<br>
Jeżeli chodzi o stylistykę WRki to rzecz gustu natomiast jeżeli chodzi o cenę to trzeba przyznać iż za WRkę zapłacimy całkiem sporo jak za tak "goły" motocykl. <br><hr>Żmija
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 10:55

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario<br>
Komentatorzy napisał(a):kompleksy to straszna sprawa. pokaż lepiej swoją dziunię, aby wszyscy mogli zobaczyć czy jest ładniejsza... A moim zdaniem - fajna laska, choć nie ma to wiele wspólnego z temtem, czyli WRką ;)<br><hr>Gonzo<br>
fajna laska? BUAHAHAHAHAHA laska to na pewno to nie jest a do fajnosci jej daleko, nieprzyjemna cwana arogancka i zarozumiala królowa fejsbuczka ktora pcha sie wszedzie i mysli ze kazdy ja lubi <br><hr>szczery
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 11:54

Komentatorzy napisał(a):obecne modele Yamahy mają dwa problemy: paskudna stylistyka i ceny z kosmosu<br><hr>zenek<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeżeli chodzi o stylistykę WRki to rzecz gustu natomiast jeżeli chodzi o cenę to trzeba przyznać iż za WRkę zapłacimy całkiem sporo jak za tak "goły" motocykl. <br><hr>Żmija<br>
Oj tam na stylistyce się nie jeździ. Tym bardziej że to enduro, które po kilku wyjazdach w teren i tak piękne nie jest ;-) Chyba że ktoś potrzebuje motocykla do wyrywania panienek. Wtedy większą wadą WR'ki jest to że pasażerka siedzi praktycznie na błotniku :)

A sprzęt całkiem przyjemny, szczególnie jak ktoś lubi terenowe wycieczki a nie kręcenie kółek na torze. <br><hr>Morowiec
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 12:04

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario<br>
Komentatorzy napisał(a):kompleksy to straszna sprawa. pokaż lepiej swoją dziunię, aby wszyscy mogli zobaczyć czy jest ładniejsza... A moim zdaniem - fajna laska, choć nie ma to wiele wspólnego z temtem, czyli WRką ;)<br><hr>Gonzo<br>
Komentatorzy napisał(a):cycków nie ma ;-)<br><hr>...<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo to jest sportowy model dziewczyny :D<br><hr>Ghost<br>
Cóż za żenujący poziom wypowiedzi. Pogratulować inteligencji i rozumu. Z leczeniem kompleksów najlepiej udać się do psychologa a nie smarować anonimowo na forum.<br><hr>Artur
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 12:42

Komentatorzy napisał(a):Wszystko super i fajnie.. Kurde, nie wiem czym sieu podniecacacie..? Motocykl to pierdzipęd a jego kierowczyni wcale nie jest ładna. Zostawcie wreszcie to dupowłastwo i wazeliniarstwo i nie piszcie jej, że seksi ładniutka itd. Ma krzywy ryj, długi nos, dziwne oczy. De gustibus non... ja to rozumiem, ale jakies kanony urody chyba istnieją!? Chyba, ze w mysl zasady .."każda potwora znajdzie...." . To tyle. <br><hr>mario<br>
Komentatorzy napisał(a):kompleksy to straszna sprawa. pokaż lepiej swoją dziunię, aby wszyscy mogli zobaczyć czy jest ładniejsza... A moim zdaniem - fajna laska, choć nie ma to wiele wspólnego z temtem, czyli WRką ;)<br><hr>Gonzo<br>
Komentatorzy napisał(a):fajna laska? BUAHAHAHAHAHA laska to na pewno to nie jest a do fajnosci jej daleko, nieprzyjemna cwana arogancka i zarozumiala królowa fejsbuczka ktora pcha sie wszedzie i mysli ze kazdy ja lubi <br><hr>szczery<br>
ooo a takie to już najgorsze są :) pewno kolejna która traktuje moto jak obiekt do pokazania i szpanu jak nowy pierścionek <br><hr>dr kichol
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/4/2011, 14:08

Komentatorzy napisał(a):obecne modele Yamahy mają dwa problemy: paskudna stylistyka i ceny z kosmosu<br><hr>zenek<br>
Komentatorzy napisał(a):Jeżeli chodzi o stylistykę WRki to rzecz gustu natomiast jeżeli chodzi o cenę to trzeba przyznać iż za WRkę zapłacimy całkiem sporo jak za tak "goły" motocykl. <br><hr>Żmija<br>
Komentatorzy napisał(a):Oj tam na stylistyce się nie jeździ. Tym bardziej że to enduro, które po kilku wyjazdach w teren i tak piękne nie jest ;-) Chyba że ktoś potrzebuje motocykla do wyrywania panienek. Wtedy większą wadą WR'ki jest to że pasażerka siedzi praktycznie na błotniku :)

A sprzęt całkiem przyjemny, szczególnie jak ktoś lubi terenowe wycieczki a nie kręcenie kółek na torze. <br><hr>Morowiec<br>
Dla mnie (pomimo zamontowanych podnóżków dla pasażera) jest to moto jednoosobowe ;) Heh tak czy inaczej będzie mi brakowało tej kozy... <br><hr>Żmija
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Następna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê