Zobacz wÄ…tek - Zanim napiszesz przeczytaj!! lekcja dla nowych i wszystkich
NAS Analytics TAG

Zanim napiszesz przeczytaj!! lekcja dla nowych i wszystkich

Enduro, Cross
_________

Zanim napiszesz przeczytaj!! lekcja dla nowych i wszystkich

Postprzez Bostorn » 19/3/2011, 16:44

Siema

nadeszła chwila kiedy musze swoje smuty przelac na durnego posta

temat dotyczy kultury, zachowania oraz ma na celu nauczyc was czego się nie robi, nie pisze albo nie drażni ludzi.

Moim zadaniem a moze i nie zadaniem bo tutaj nie pracuję, ale jestem użytkownikiem, więc pewne jednak obowiązki mam, jest pomoc dla was, waszych znajomych oraz wypowiedzenie się w sposób zrozumiały, mniej bądź bardziej.

Podany mam nr gg abyście w razie problemów czy też szybszego kontaktu ze mną czy też innymi bardziej lub mniej doświadczonymi użytkownikami mogli się porozumiec.

Numer ten jest po to aby wam pomóc, abyście mogli zadac pytanie, nie zasmiecając forum, robic nadmiernego bajzlu!!

drogi użytkowniku, to tyczy się każdego z was

jeżeli masz mi zamiar pier.. głupoty, majaczysz, piszesz bzdety, bdzury, nie wiesz co to kultura osobista, wygasz, rządasz ode mnie abym cos znalazł porównał czy zadajesz debilne pytania nic nie wnoszące tzn:
- chce wszystko wiedziec na temat 2t czy 4t
- który cross jest najszybszy
- zostaniemy kolegami
i inne tego typu pierdoły po prostu albo będe udawał że tego nie czytalem i nie odpiszę nic albo zablokuje jeżeli ktoś mnie bardzo zdenerwuje

chcesz cos napisac z sensem?? zastanów się nad pytaniem, przedstaw się, imię, nick z forum, jaki masz motocykl czy ewentualnie jaki bys chciał miec, kupic, oraz jaki masz problem, czego on dotyczy, co chciał bys wiedziec

tylko konkrety!!

nie mam zamiaru wysłuchiwac tekstów typu miesiąc temu rozmawialismy, pamietasz mnie?

oraz nie toleruje czegos takiego jak
zapisz mnie na gg bo nie chce mi sie w kółko
pisac kto
jestem i tak dalej..


w dupie to mam że wam się nie chce, ja nie jestem ksiązka adresowa która zbiera adresy i inne smieci

to ja decyduje czy kogos zapiszę, czy też nie.

Kultury ludzie i opanowania. W przeciwnym wypadku będziecie mieli o jedną osobę mniej do pomocy.

Zasada ta nie dotyczy tylko mnie, ma ona za zadanie podkreślenie waszych błędów i tego na co macie zwrócić uwagę piszcząc do ludzi od których cos chcecie. Czy to do mnie czy do Henia, Grundera, i innych użytkowników tego forum

Jezeli chcecie dalej korzystac z czyjejś pomocy przeczytajcie to, zastanówcie się i rozważcie czy aby na pewno chcecie tak jak do tej pory załatwiac pewne sprawy

pozdro :)
Avatar użytkownika
Bostorn
Moderator
 
Posty: 5511
Dołączył(a): 12/4/2007, 17:45
Lokalizacja: Henrykowo/Białystok/Lublin


Postprzez Duriv » 19/3/2011, 23:51

Posti a który kroZ jest najszyPszy ?


Dobra koniec zartow :)
Bosti mówi ogar na forum to ma być ogar! Też mnie irytują głupie pytania zadawane poraz n-ty.
Czarny 300cc 2T.
Avatar użytkownika
Duriv
Bywalec
 
Posty: 958
Dołączył(a): 16/5/2007, 16:57
Lokalizacja: Lublin




Powrót do Offroad



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê