Zobacz wÄ…tek - Wyjazd Niemcy->Czechy
NAS Analytics TAG

Wyjazd Niemcy->Czechy

Gdzie warto wybrać się na motocyklu. Którędy? Jakie drogi wybierać, jakie omijać. Co zabrać ze sobą, a co nie przyda się na pewno.
_________

Wyjazd Niemcy->Czechy

Postprzez Gizmor » 7/3/2011, 00:03

lanuje urlop na początku Sierpnia oczywiście na motocyklu(Suzuki Gsx-r 750 k3) w 2 osoby i mam juz wstępnie zaplanowaną trasę a więc Rumia-> Granica w Kiełbaskowie->Bremen-Hanover(nocleg u Ciotki jakieś 2-3dni) a także Hyde Park-> Czechy(skalne miasto i zwiedzanie okolic)-> Kotlina kłodzka-> powrót do domu.

Teraz tutaj nasuwa się pytanie juz wiem że kupuje sakwy i torbę na zbiornik ale czy to wystarczy? Może gdzieś jakoś upchac jeszcze bagaż? I jak zabezpieczyc sakwy żeby nie dotykały tłumika? I czy pasażerowi z tyłu nie bedą przeszkadzały te sakwy?
Gizmor
Świeżak
 
Posty: 95
Dołączył(a): 29/11/2008, 12:27
Lokalizacja: Rumia


Postprzez DostojnyKocur! » 7/3/2011, 11:32

Ja Ci powiem tyle jestes odwazny . Po niemczech chyba nie planujesz jezdzic autostradami ?? Idzie zwariowac widzac non stop prosta droga . Akurat jezdziłem k3 i mowiac szczerze ja nie wiem jak chcesz Ty to zrobic i to jeszcze w dwie osoby . Mozesz kupic taka tasme termoizolacyjna taka szara . i ja owinac wydech np
Avatar użytkownika
DostojnyKocur!
Świeżak
 
Posty: 231
Dołączył(a): 6/1/2011, 15:16
Lokalizacja: Nienack


Postprzez nurofen » 3/4/2011, 23:04

DostojnyKocur! napisał(a):Ja Ci powiem tyle jestes odwazny . Po niemczech chyba nie planujesz jezdzic autostradami ?? Idzie zwariowac widzac non stop prosta droga . Akurat jezdziłem k3 i mowiac szczerze ja nie wiem jak chcesz Ty to zrobic i to jeszcze w dwie osoby . Mozesz kupic taka tasme termoizolacyjna taka szara . i ja owinac wydech np


Ja bym nie przesadzał... fakt, motocykl sportowy w dwie osoby to wyzwanie ale da się :) .

GIZMOR jak masz zapędy turystyczne pomyśl o zmianie motocykla lub kup drugi jak zrobił mój kolega. Do turystyki ma Honda Africa Twin do adrenaliny Gsxr.

Myślę, że wycieczka jest do zrobienia. Dobrze przemyśl wszystkie fuckupy.
Avatar użytkownika
nurofen
Świeżak
 
Posty: 117
Dołączył(a): 13/1/2010, 20:53
Lokalizacja: Wrocław



Powrót do Turystyka motocyklowa



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê