Zobacz wątek - Luźne pytanie na temat olejaków
NAS Analytics TAG

Luźne pytanie na temat olejaków

Wszelkie dyskusje o motocyklach onroad.
Milośnikow enduro, crossu, skuterów motorowerów oraz motocykli o pojemności do 125 ccm zapraszamy do działów niżej.
_________

Postprzez Kedar-88 » 21/3/2011, 23:21

granica jest wyraźna, takim tokiem myślenia jaki zaproponowałeś można dojść do wszystkiego.

Wyobraź siebie biegnącego truchtem, i mnie stojącego za tobą z batem i walącego cię po plecach żebyś biegł nie ustanie ile masz sił - to jest na chama. Przeciąganie ponad swoje możliwości. Różnica polega tu na tym, że maszyna nie powie dość, ty robisz to za nią.

Możesz robić co chcesz ale nie przegrzewaj pieca - to taka podstawa.

Pomijam tu fakt wykorzystania motocykla do nauki(całokształt sportów itd.). Jednak bezmyślne rozgrzewanie do czerwoności na pewno czymś takim nie jest.
Bandit 1200
Avatar użytkownika
Kedar-88
Stały bywalec
 
Posty: 1327
Dołączył(a): 21/8/2007, 04:54
Lokalizacja: Jaworzno


Postprzez Vergon » 21/3/2011, 23:45

Invi, racja, granica, o której mówisz jest tak płynna, że ciężko dojść do zgodnych wniosków.
Kedar w sumie wyczerpał temat argumentów "przeciw".

Moim zdaniem to jest idiotyzm, nie porównuj palenia gumy (w rozsądnych granicach - bo najpierw guma strzeli zanim wydech się tak ładnie zaświeci) do pałowania do odciny przez parę minut oczekując aplauzu publiki aż się cały wydech pali i plastiki topią.
Prosty przykład - nie miałbym wielkich oporów kupić sporta widząc wcześniej filmik jak jego właściciel pali gumę (bądźmy realistami :) ) natomiast gdybym wcześniej obejrzał w/w filmik, na którym głupota sięga zenitu to bym podziękował.
Avatar użytkownika
Vergon
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3302
Dołączył(a): 24/2/2010, 10:11
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Seba_ER5 » 22/3/2011, 00:25

Sisisi :DD a ja bym imale lekkie obiekcje przy obu opcjach :D. Przy czym jakbym zobaczyl takie palowanie to chyba bym go garnkiem leb strzelil ;p.
Avatar użytkownika
Seba_ER5
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 5220
Dołączył(a): 27/8/2007, 19:58

Postprzez RUTRA.RD » 22/3/2011, 08:03

kur gadacie o paleniu gumy a jak jeżdżę 10 lat to łącznie z 30 sekund może paliłem :) na przednim nie latam na tyle nie latam na obcince latam :)

mam i ja :)
TL1000R- Odszedł została Hayabusa i
Nowy nabytek KTM RC8
Avatar użytkownika
RUTRA.RD
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4149
Dołączył(a): 14/10/2010, 11:58
Lokalizacja: Satanistyczna pustka umysłowa

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości




na górê