Zobacz wątek - <i>[Aktualności]</i> Tor Jerez zagrożony zamknięciem
 
NAS Analytics TAG

[Aktualności] Tor Jerez zagrożony zamknięciem

Komentarze użytkowników
_________

[Aktualności] Tor Jerez zagrożony zamknięciem

Postprzez Åšcigacz » 1/3/2011, 13:16

Dyskusja na temat: Tor Jerez zagrożony zamknięciem
Przeczytaj więcej na ten temat na stronie:
Tor Jerez zagrożony zamknięciem
Åšcigacz
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16777167
Dołączył(a): 3/5/2006, 19:00


Postprzez Komentatorzy » 1/3/2011, 13:16

a szkoda! Tyle sław tam jeździło i wygrywało :/ jednak mniej szkoda, niż legendarnego nurburgringa<br><hr>znaffca :P
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 1/3/2011, 13:26

Po co dodawać swoje komentarze do każdego artykułu jakby się było jakimś autorytetem i guru? Wszystko po "Jak dobrze" skutecznie obniża jakość artykułu do 1/10<br><hr>alternatywny starbaksiarz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2011, 13:42

Komentatorzy napisał(a):Po co dodawać swoje komentarze do każdego artykułu jakby się było jakimś autorytetem i guru? Wszystko po "Jak dobrze" skutecznie obniża jakość artykułu do 1/10<br><hr>alternatywny starbaksiarz<br>
jak dobrze, że nie jestem alternatywnym starbaksiarzem:) ale chyba nie zaprzeczysz, że monopol na wyścigi utrzymuje tor poznan przy zyciu?<br><hr>Rudy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2011, 14:14

Komentatorzy napisał(a):Po co dodawać swoje komentarze do każdego artykułu jakby się było jakimś autorytetem i guru? Wszystko po "Jak dobrze" skutecznie obniża jakość artykułu do 1/10<br><hr>alternatywny starbaksiarz<br>
Komentatorzy napisał(a):jak dobrze, że nie jestem alternatywnym starbaksiarzem:) ale chyba nie zaprzeczysz, że monopol na wyścigi utrzymuje tor poznan przy zyciu?<br><hr>Rudy<br>
Jestem daleki od wyrażania zadowolenia ze względu na to, że wyścigi na torze poznań są utrzymywane przez kogoś, kto ma na to monopol, bo wolałbym 10 torów pokroju Nemuno Ziedas czy Zaluzani, na których wyścigi organizują różni organizatorzy, niż jeden Tor Poznań, gdzie organizatorzy przyspawali swoje tyłki do stołków.<br><hr>alternatywny starbaksiarz
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2011, 14:20

Komentatorzy napisał(a):Po co dodawać swoje komentarze do każdego artykułu jakby się było jakimś autorytetem i guru? Wszystko po "Jak dobrze" skutecznie obniża jakość artykułu do 1/10<br><hr>alternatywny starbaksiarz<br>
Komentatorzy napisał(a):jak dobrze, że nie jestem alternatywnym starbaksiarzem:) ale chyba nie zaprzeczysz, że monopol na wyścigi utrzymuje tor poznan przy zyciu?<br><hr>Rudy<br>
Komentatorzy napisał(a):Jestem daleki od wyrażania zadowolenia ze względu na to, że wyścigi na torze poznań są utrzymywane przez kogoś, kto ma na to monopol, bo wolałbym 10 torów pokroju Nemuno Ziedas czy Zaluzani, na których wyścigi organizują różni organizatorzy, niż jeden Tor Poznań, gdzie organizatorzy przyspawali swoje tyłki do stołków.<br><hr>alternatywny starbaksiarz<br>
Zgadzam się w 100% i jestem równie niezadowolony, że mamy tylko jeden "przyspawany" obiekt. Ale spójrz na to co jest, a nie na to, czego nie ma - wg mnie, dzięki temu niechlubnemu monopolowi, tor poznań ma okazję się utrzymywać ;)<br><hr>Rudy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 1/3/2011, 16:17

K urwa a już myślałem że mieszkańcy się skarżą! ;)) ale takie rzeczy to tylko w Polsce....<br><hr>R6
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35



Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê