Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Kobiety na szybkich motocyklach -...
 
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Kobiety na szybkich motocyklach -...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 20:48

Komentatorzy napisał(a):a najlepsze są te pindy które tak ostro dyskutuja o tym na forach dla preclo amazonek :P<br><hr>haahahhaha<br>
x2<br><hr>motoniTKA
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 20:50

Komentatorzy napisał(a):a najlepsze są te pindy które tak ostro dyskutuja o tym na forach dla preclo amazonek :P<br><hr>haahahhaha<br>
x20000<br><hr>popieram
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 21:45

99% pisze,że kobiety nie powinny jeździć na motocyklach,podczas gdy spotykając motocyklistów na żywo,99% twierdzi,że cieszy się,iż coraz więcej kobiet jeździ. Więc kto tutaj pisze? małolaty,którym jeszcze brakuje pieniędzy na motocykl czy zapłakani mężusiowie,któych żony śmigają z kolesiami na moto a oni siedzą przed tv z pilotem?
Nikt z Was, wielkich motocyklistów,krytykujących kobiety,nawet nie zwrócił na podstawowe błędy merytoryczne zawarte w tekście: ,,motocykle litrowe zużywają szybciej opony,łańcuchy i klocki"->a nie zależy to od techniki jazdy motocyklema nie jego pojemności? Kolejny przykład z hamowaniem Mt-03,co ma pojemność do umiejeności hamowania przy tej samej prędkości w oby dwu przypadkach ?
Nie ma kobiet w sportach motocyklowych ?! Monika Jaworska,Natalia Florek,Kasia Kędzior -> WMMP, Monika Koch&Ewa Pieniakowska->stunt, Ashley Fiołek->motocross. Wystraczy pojechać do cywilizowanego kraju aby zobaczyć mnóstwo kobiet ścigających się na torze w różnych pucharach.
Ale przecież Wy,wielcy,światowi motocykliści o tym wzsystkim wiecie ! :D<br><hr>nieumiemjezdzic
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 21:47

Komentatorzy napisał(a):a najlepsze są te pindy które tak ostro dyskutuja o tym na forach dla preclo amazonek :P<br><hr>haahahhaha<br>
Skoro jesteś taki mocny w gębie,to podaj proszę swoje namiary i powiedz kogo nazywasz pindami na forum dla preco amazonek? chęcią z Tobą podyskutuję na żywo.<br><hr>antypass
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 21:56

Komentatorzy napisał(a):Dziwny tekst ...jak żyje nie widziałem kobiety na litrze ale pewnie takie są a jeśli są to na pewno dają radę bo jak nie dają to pewnie ich już nie ma ...<br><hr>Tom<br>
Są i dają sobie świetnie radę,kopiąć dupska innym facetom. W takij razie krótko żyjesz a dziedzina sportu motocyklowego jest Ci totalnie nieznana. AVE.<br><hr>antypas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 22:00

macie nasrane w glowach, zazdroscicie tego ze dziewczyny jezdza lepiej niz wy!!!!!!!!! zazwyczaj mowi sie o wypadkach z udzialem mezczyz, a nie kobit( mamy poukladane w glowach i podchodzimy do motocykli z respektem) . wiekszosc kolesi cwaniakuje i laduje na 1 zakrecie...<br><hr>Diabolek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 22:16

Komentatorzy napisał(a):macie nasrane w glowach, zazdroscicie tego ze dziewczyny jezdza lepiej niz wy!!!!!!!!! zazwyczaj mowi sie o wypadkach z udzialem mezczyz, a nie kobit( mamy poukladane w glowach i podchodzimy do motocykli z respektem) . wiekszosc kolesi cwaniakuje i laduje na 1 zakrecie...<br><hr>Diabolek<br>
Lepiej to może robicie kanapki, bo przy poważniejszym gotowaniu też jesteśmy lepsi od was. <br><hr>Henio#27
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 22:18

Ja jestem jak najbardziej na tak, aż milo popatrzeć jak kobiety jeżdźą :)
nie rozumiem dlaczego nie ? Sam chciałbym, żeby moja kobieta jeździla i podzielała tą pasję :)<br><hr>allpc
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez igorito » 16/2/2011, 22:26

Ja tak samo uważam ze kobiet tez powinny jezdzic. to fajna sprawa. A co do tych co gadaja ze maja isc do garów to zwykle prostaki. jestescie żałosni.

Kiełbas u nas pare sie znajdzie ale wiekszkosc z was to zwykle parówy.
igorito
Świeżak
 
Posty: 33
Dołączył(a): 4/2/2011, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez marek760i » 16/2/2011, 22:36

juz w maju bedzie okazja sie przekonac, pewnie wiele super motocyklistek bedzie na Pannoni z grandysami
s1000rr
Avatar użytkownika
marek760i
Świeżak
 
Posty: 150
Dołączył(a): 26/4/2009, 21:47
Lokalizacja: OGL

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 22:58

ktoś to czytał z redakcji? bo normalnie szok, że takiego gniota puściliście w świat!!!<br><hr>250tka
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:04

Komentatorzy napisał(a):ktoś to czytał z redakcji? bo normalnie szok, że takiego gniota puściliście w świat!!!<br><hr>250tka<br>
A ty go czytalaś? Bo gadasz jakbyś byla rzeczywiście pod wpływem "ćwiartki"...<br><hr>Siara
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:08

A ja jestem ciekaw drogie dupeczki jaką mocną ekipę wystawicie na najbliższe imprezy na torach:) Ile was będzie na treningach w Poznaniu, Panonii, Slovaki i mniejszych imprezach. Abyście mogly nam pokazać jak wyciskacie ostatnie poty ze swoich szminko-sprzętów. Szczególnie mam na mysli te wszystkie super ogarniające. Bo jak do tej pory to, gdyby nie Natalia, to byłoby bardzo biednie, wręcz nędznie... <br><hr>Observer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:09

Komentatorzy napisał(a):macie nasrane w glowach, zazdroscicie tego ze dziewczyny jezdza lepiej niz wy!!!!!!!!! zazwyczaj mowi sie o wypadkach z udzialem mezczyz, a nie kobit( mamy poukladane w glowach i podchodzimy do motocykli z respektem) . wiekszosc kolesi cwaniakuje i laduje na 1 zakrecie...<br><hr>Diabolek<br>
Komentatorzy napisał(a):Lepiej to może robicie kanapki, bo przy poważniejszym gotowaniu też jesteśmy lepsi od was. <br><hr>Henio#27<br>
Święte słowa, Henio. xD<br><hr>3z
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:10

Komentatorzy napisał(a):Ja jestem jak najbardziej na tak, aż milo popatrzeć jak kobiety jeżdźą :)
nie rozumiem dlaczego nie ? Sam chciałbym, żeby moja kobieta jeździla i podzielała tą pasję :)<br><hr>allpc<br>
miło też popatrzeć jak opalają sie topless na plaży, a przy okazji bezpieczniej dla wszystkich...<br><hr>Observer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:17

Kobiety z motocykli - do garów! xD
ale się laski bulwersują xD ten temat to była istna puszka Pandory! A przecież wniosek jest prosty i wszystkim znany: Kobiety nie nadają się z reguły do motocykli. Dziękuję<br><hr>3z
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:22

Komentatorzy napisał(a):Kobiety z motocykli - do garów! xD
ale się laski bulwersują xD ten temat to była istna puszka Pandory! A przecież wniosek jest prosty i wszystkim znany: Kobiety nie nadają się z reguły do motocykli. Dziękuję<br><hr>3z<br>
Dokładnie. Laski nadają się do obsługi urządzeń, które się nie poruszają, takich jak pralka, lodówka, mikrofala i temu podobnych. Dlatego tak rzadko są pilotami, maszynistami, operatorami specjalistycznych urządzeń, kapitanami na statkach itd. Wyobrażasz sobie pannę zawijającą tankowcem do portu? Katastrofę ekologiczną mielibyśmy co tydzień. Po prostu od razu by wszystko rozpieprzyły w drobny mak, albo wlekły się jak ślimak po zakończonych godach... <br><hr>Observer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 16/2/2011, 23:54

ja sama śmigam moto pare lat i mam wiedzę na temat motoryzacji ale mimo wszystko na ściga o takiej pojemności bym nie wsiadła. do tego trzeba się dobrze przygotować . obecnie śmigam na crossie i może za pare latek wsiądę na jakieś 600 cm3 :) nie oceniajcie tak kobiet, bo to jest przykre ale też z 2 strony macie rację. pzdr all !<br><hr>kasica
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2011, 00:28

Komentatorzy napisał(a):Kobiety z motocykli - do garów! xD
ale się laski bulwersują xD ten temat to była istna puszka Pandory! A przecież wniosek jest prosty i wszystkim znany: Kobiety nie nadają się z reguły do motocykli. Dziękuję<br><hr>3z<br>
Komentatorzy napisał(a):Dokładnie. Laski nadają się do obsługi urządzeń, które się nie poruszają, takich jak pralka, lodówka, mikrofala i temu podobnych. Dlatego tak rzadko są pilotami, maszynistami, operatorami specjalistycznych urządzeń, kapitanami na statkach itd. Wyobrażasz sobie pannę zawijającą tankowcem do portu? Katastrofę ekologiczną mielibyśmy co tydzień. Po prostu od razu by wszystko rozpieprzyły w drobny mak, albo wlekły się jak ślimak po zakończonych godach... <br><hr>Observer<br>
ojojojoj,czyżby jakiś samotny samiec,kótry pisze o rozwalaniu wszystkiego przez kobiety? jakaś dała Ci popalić? Poczytaj sobie troszkę historii to dowiedz się,która płeć podczas wojen miała znakomitych oficerów,snajpierów...kobiety? Ciekawe,że tak na Nas psioczycie-kobiety do garów,a jak się Wam obiadku nie ugotuje,to skamlecie jak szczeniaczki,yubyle nie jeść zupki chińskiej. Boli Was Panowie,że kobiety się tak usamodzielniają,i nie pełnicie już roli głowy rodziny,pana i władcy,że kobiety same potrafią o siebie zadbać i często Wasze zaloty trafiają do kosza. UPS. Chyba drogie,silnie Panie,mocno uraziłyśmy męskie dumy.... ;)<br><hr>antypas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 17/2/2011, 00:32

Komentatorzy napisał(a):A ja jestem ciekaw drogie dupeczki jaką mocną ekipę wystawicie na najbliższe imprezy na torach:) Ile was będzie na treningach w Poznaniu, Panonii, Slovaki i mniejszych imprezach. Abyście mogly nam pokazać jak wyciskacie ostatnie poty ze swoich szminko-sprzętów. Szczególnie mam na mysli te wszystkie super ogarniające. Bo jak do tej pory to, gdyby nie Natalia, to byłoby bardzo biednie, wręcz nędznie... <br><hr>Observer<br>
To widze,znaFFco,że coś skromnie ogarniasz Nasze MMP,skoro tylko Natalie kojarzysz. A koleżanka Jaworska? nie chce tutaj słodzić,ale kręci lepsze czasy od Natalii(ta się też wyrobi,czego jej życzę,bo jest na dobrej dordze do tego). Poza tym,Kasia Kędzior również daje ostro po torze.
Gdybyś chociaż ciut siedział w WM to nie pisałbyś takich bzdur,ale coś czuje,że jesteś jakimś podstawionym ,,smrodkiem" ;)<br><hr>antypass
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê