Zobacz wątek - JAK ZWIEKSZYĆ OSIAGI HONDA CBR 125?? Profesjonal tunig
NAS Analytics TAG

JAK ZWIEKSZYĆ OSIAGI HONDA CBR 125?? Profesjonal tunig

i inne małe pojemności
_________

JAK ZWIEKSZYĆ OSIAGI HONDA CBR 125?? Profesjonal tunig

Postprzez seba16000rmp » 29/3/2007, 18:35

WITAM
W poprzednim sezonie jeździłęm na Cagiva Mito z 2003r i miała naprawde swietnosiągi ale niestety zatarłem silniczek 2 razy w sezonie, i w tym sezonie zamieniłem ją na Honde CBR 125 z 2005 r. bo to 4-t i raczej nie powinien sie psuć wogóle. Jak narazie zmieniłem swiece na sportowa i filtr powierza sportowy, do tego dysze wieksza i wybebeszyłem troche wydech. Efekty sa niezaduże no ale sa motorek szybciej sie zbiera i ma wiekszy v-max. Ale no do mito mu daleko i dlatego chciałem zmienić cylinderek na wiekszy, szukałem jak tylko mogłem gdzie moge go nabyc nom i znalazłem w koncu ale niestety nie w polsce i niestety nie da sie go sciągnąć do kraju, i mysle jeszcze o rozwierceniu tego cylindra standardowego.
PROSZE O JAKIES INFORMACJE JAK MOGE NABYC JAKIS WIEKSZY CYLINDEREK NAJLEPIEJ CAŁY KIT ZWIEKSZAJĄCY POJEMNOŚC LUB O JAKIES INFORMACJE GDZIE I JAK ROZWIERCIC STANDARDOWY CYLINDEREK I JAK NAJLEPIEJ I CO TRZEBA ZROBIC PO ROZWIERCENIU I ZAŁORZENIU ROZWIERCONEGO CYLINDRA POZA ZAŁORZENIEM NOWEGO TŁOKA, WIEKSZEJ DYSZY I REGULACJĄ ZAWORÓW
CZEKAM NA ODP
PS I PROSZE NIE ODP ZEBYM SOBIE KUPIŁ JAKIES 600 BO MI BRAKUJE JESZCZE 2 LATA DO PRAWKA A RS,MITO,NSR NAPEWNO NIE KUPIE BO PRZY MOJEJ JEŹDZIE ZACIERAM SILNIK W JEDEN SEZON.
seba16000rmp
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29/3/2007, 18:04


Postprzez pawlak200192 » 29/3/2007, 18:40

w polsce nie kupisz a tak wogole temat jush był
pawlak200192
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1724
Dołączył(a): 14/12/2006, 21:36




Powrót do Motorowery do 50 ccm



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na gr