Zobacz wÄ…tek - <i>[biblioteka]</i> Odbudowa motocykla sportowego - tanio...
NAS Analytics TAG

[biblioteka] Odbudowa motocykla sportowego - tanio...

Komentarze użytkowników
_________

Postprzez Komentatorzy » 22/1/2011, 17:17

Komentatorzy napisał(a):Poradnik trochę typu: "Rozbiłeś moto? Spokojnie. Pokażemy Ci jak zrobić z niego tanim kosztem moto 'bezwypadkowe' - tylko po tuningu. A później wystarczy znaleźć jelenia i sprzedać mu." Dziękuję.<br><hr>3z<br>
Pewnie, lepiej niech wszyscy jeżdżą złomami powiązanymi na druty, bo przecież naprawianie motocykla to próba oszustwa:)<br><hr>Observer
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/1/2011, 17:53

Komentatorzy napisał(a):Poradnik trochę typu: "Rozbiłeś moto? Spokojnie. Pokażemy Ci jak zrobić z niego tanim kosztem moto 'bezwypadkowe' - tylko po tuningu. A później wystarczy znaleźć jelenia i sprzedać mu." Dziękuję.<br><hr>3z<br>
Ile bym dał żeby w Polsce tak naprawiali powypadkowe motocykle. Częściej się widzi błyszczącą szpachlę niż ABS...<br><hr>kierownik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35


Postprzez Komentatorzy » 22/1/2011, 19:41

Komentatorzy napisał(a):Bardzo fajny pomysł i koncepcja na "odbudowę" i odświeżenie motocykla. Mało tego wygląda na to, że niezła torowa maszyna wyrosła:)<br><hr>Kuba<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale żeś błysnął ROTFL - jest dokładnie odwrotnie - bo to "pies torowy" naczelnego został zrobiony na ulicę lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie do końca rozumiem czemu niektórzy tutaj tak się egzaltują tą "torowością"?;) Motocykl jeździł lwią część swego życia po ulicy i trochę po torze (dokładnie - 3 rundy WMMP w sezonie 2010), do tego bez żadnego dłubania w silniku i tuningowania. No i co z tego? Przecież to motocykl sportowy, bardziej przeznaczony do jazdy po torze, niż po ulicy. Gdzie tu wątek sensacyjny?<br><hr>Lovtza<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo prawdziwy motocyklista to nie jeździ po torze tylko po ulicy i to tylko w niedzielę jak świeci słońce, a resztę czasu spędza na czyszczeniu i podziwianiu motóra. A na torze to motocykl się tylko żużywa, brudzi i niszczy lol.<br><hr>Misio<br>
ja tak robie mistrzu,jeśli ci to przeszkadza to przepraszam, a moderator to chyba twoja rodzina, bo chroni cię przed brzydkimi słowami tzn. synonimami tych słów. Panie moderator to nie ja obrażam wszystkich czytelników, ja chciałem obrazić tylko tego mistrza. niepozdrawiam<br><hr>j.k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/1/2011, 22:10

Komentatorzy napisał(a):Bardzo fajny pomysł i koncepcja na "odbudowę" i odświeżenie motocykla. Mało tego wygląda na to, że niezła torowa maszyna wyrosła:)<br><hr>Kuba<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale żeś błysnął ROTFL - jest dokładnie odwrotnie - bo to "pies torowy" naczelnego został zrobiony na ulicę lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie do końca rozumiem czemu niektórzy tutaj tak się egzaltują tą "torowością"?;) Motocykl jeździł lwią część swego życia po ulicy i trochę po torze (dokładnie - 3 rundy WMMP w sezonie 2010), do tego bez żadnego dłubania w silniku i tuningowania. No i co z tego? Przecież to motocykl sportowy, bardziej przeznaczony do jazdy po torze, niż po ulicy. Gdzie tu wątek sensacyjny?<br><hr>Lovtza<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo prawdziwy motocyklista to nie jeździ po torze tylko po ulicy i to tylko w niedzielę jak świeci słońce, a resztę czasu spędza na czyszczeniu i podziwianiu motóra. A na torze to motocykl się tylko żużywa, brudzi i niszczy lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):Najwyraźniej... Swoją drogą to smutne że miażdżąca część motocykli sportowych nigdy nie wyjeżdża na tor. To tak jakby kupić sobie charta i nigdy nie wypuścić go z mieszkania... <br><hr>Lovtza<br>
To smutne, że 3/4 takich motocykli jeździ "kwadratowo" po winklach a większość służy do lansowania się pod kościołem... Ponadto polska mentalność jest taka- zbierać kasę, kupić wozidło za wszystkie oszczędności, a serwis? Po co serwis, hunda to hunda, niezniszczalne jest... A później dziwota, że moto po 5 latach jest trupem...<br><hr>fantomas
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 22/1/2011, 22:41

tylko gieje kupuja uzywane motocykle tylko nowe sa cos warte<br><hr>morcx
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 02:24

Komentatorzy napisał(a):tylko gieje kupuja uzywane motocykle tylko nowe sa cos warte<br><hr>morcx<br>
Czyli co jak kogoś nie stać na moto o wartość 30-50tyś. zł to gej, to lepiej żebyś mnie nie spotkał i innych gejów. Dajesz do zrozumienia że trzeba cię naprostować!!!<br><hr>Brak podpisu.
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 12:38

Haha karbonowe osłony ramy za 700 zeta przyczepione tyrtyrkami, haha<br><hr>Haski
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 12:41

Czy już nawet na tym portalu zaczyna robić się z internauty idiotę? A myślałem, że nie jest to portalu pokroju Onet.pl. Tanio i skutecznie? Czy prawie 9 tys. za części to jest tanio? Tak to jest pytanie retoryczne :).<br><hr>Ziom
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 13:03

Komentatorzy napisał(a):Czy już nawet na tym portalu zaczyna robić się z internauty idiotę? A myślałem, że nie jest to portalu pokroju Onet.pl. Tanio i skutecznie? Czy prawie 9 tys. za części to jest tanio? Tak to jest pytanie retoryczne :).<br><hr>Ziom<br>
Idz do suzuki i sprawdz ceny wszystkich tych elementów. poza tym ktoś pisał albo w tekscie albo w kometarzach, ze jest to zestawienie wielu/większości części. po wlasnej glebie mozesz nie potrzebowac wszystkiego tego i cena od razu spada<br><hr>uwazny czytelnik
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 13:25

Komentatorzy napisał(a):Czy już nawet na tym portalu zaczyna robić się z internauty idiotę? A myślałem, że nie jest to portalu pokroju Onet.pl. Tanio i skutecznie? Czy prawie 9 tys. za części to jest tanio? Tak to jest pytanie retoryczne :).<br><hr>Ziom<br>
@Ziom - widzę, że to ty jesteś pokroju onetowego trola, bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem (chyba, że jesteś gimnazjalistą, to przepraszam bo to wszystko tłumaczy). Ziomek, przeczytaj raz jeszcze i zwróć uwagę na ten fragment: "...nie musieliśmy kierować się kryteriami zdrowego rozsądku! Dlatego też nie chcemy abyście przerabiali swoje sprzęty w tak daleko idącym zakresie, jak prezentuje to powyższy materiał, ale abyście zyskali impuls do zajęcia się swoimi pupilami w taki sposób, jakiego one wymagają."<br><hr>nick-t
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 17:14

Nie do końca rozumię dyskusję. Przecież to tylko reklama sklepu Ścigacza.pl i po co się doszukiwać nie wiadomo czego. Taka w inny sposób, dlaczego nie, byznez ys byznes...hehehe. Ogólnie fajny artykuł, gdyby nie podskórna, wszędobylska, piep...na komercha.<br><hr>warzywo
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 20:44

co się stało z korkiem chłodnicy?<br><hr>invidia
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 23/1/2011, 22:15

Super artykuł! Ciekawy i praktyczny. Pozdrawiam.<br><hr>Tomek
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2011, 01:03

Komentatorzy napisał(a):Nie do końca rozumię dyskusję. Przecież to tylko reklama sklepu Ścigacza.pl i po co się doszukiwać nie wiadomo czego. Taka w inny sposób, dlaczego nie, byznez ys byznes...hehehe. Ogólnie fajny artykuł, gdyby nie podskórna, wszędobylska, piep...na komercha.<br><hr>warzywo<br>
Masz w 100% racje, to jest reklama sklepu scigacz. Juz pare miesiecy temu zwracalem uwage na tego typu artykuly. Scigacz.pl traci przez takie akcje klientow i czytelnikow. O mnie napewno moga zapomniec.<br><hr>Znajomy
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2011, 11:03

Z tego co widac na 1 zdjeciu to owiewki mowia ze to wersja US.

Tez sie bije z zamiarem kupic nowe owiewki bialo czerwone - duza roznica miedzy nakladka na bak a bakiem? Na zdjeciach ciezko ocenic do konca.

Druga rzecz jesli to wersja amerykanska to chyba zmieniane zegary byly bo przebieg jest pokazywany w milach a nie km - tego nie da sie przelaczyc jak predkosc z mil na km.<br><hr>Rumcajs
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2011, 16:27

Komentatorzy napisał(a):Bardzo fajny pomysł i koncepcja na "odbudowę" i odświeżenie motocykla. Mało tego wygląda na to, że niezła torowa maszyna wyrosła:)<br><hr>Kuba<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale żeś błysnął ROTFL - jest dokładnie odwrotnie - bo to "pies torowy" naczelnego został zrobiony na ulicę lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie do końca rozumiem czemu niektórzy tutaj tak się egzaltują tą "torowością"?;) Motocykl jeździł lwią część swego życia po ulicy i trochę po torze (dokładnie - 3 rundy WMMP w sezonie 2010), do tego bez żadnego dłubania w silniku i tuningowania. No i co z tego? Przecież to motocykl sportowy, bardziej przeznaczony do jazdy po torze, niż po ulicy. Gdzie tu wątek sensacyjny?<br><hr>Lovtza<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo prawdziwy motocyklista to nie jeździ po torze tylko po ulicy i to tylko w niedzielę jak świeci słońce, a resztę czasu spędza na czyszczeniu i podziwianiu motóra. A na torze to motocykl się tylko żużywa, brudzi i niszczy lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):ja tak robie mistrzu,jeśli ci to przeszkadza to przepraszam, a moderator to chyba twoja rodzina, bo chroni cię przed brzydkimi słowami tzn. synonimami tych słów. Panie moderator to nie ja obrażam wszystkich czytelników, ja chciałem obrazić tylko tego mistrza. niepozdrawiam<br><hr>j.k<br>
Ależ absolutnie mi to nie przeszkadza - jak to gdzieś napisali - jeden ślad, wiele dróg. Pozostaje mi tylko pogratulować bycia prawdziwym motocyklistą, może ja też kiedyś takim zostanę :).
PS. Pozdrrawiam Moda, który raczej nie jest moją rodziną :).
<br><hr>Misio
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 24/1/2011, 17:54

Komentatorzy napisał(a):Bardzo fajny pomysł i koncepcja na "odbudowę" i odświeżenie motocykla. Mało tego wygląda na to, że niezła torowa maszyna wyrosła:)<br><hr>Kuba<br>
Komentatorzy napisał(a):Ale żeś błysnął ROTFL - jest dokładnie odwrotnie - bo to "pies torowy" naczelnego został zrobiony na ulicę lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):Nie do końca rozumiem czemu niektórzy tutaj tak się egzaltują tą "torowością"?;) Motocykl jeździł lwią część swego życia po ulicy i trochę po torze (dokładnie - 3 rundy WMMP w sezonie 2010), do tego bez żadnego dłubania w silniku i tuningowania. No i co z tego? Przecież to motocykl sportowy, bardziej przeznaczony do jazdy po torze, niż po ulicy. Gdzie tu wątek sensacyjny?<br><hr>Lovtza<br>
Komentatorzy napisał(a):Bo prawdziwy motocyklista to nie jeździ po torze tylko po ulicy i to tylko w niedzielę jak świeci słońce, a resztę czasu spędza na czyszczeniu i podziwianiu motóra. A na torze to motocykl się tylko żużywa, brudzi i niszczy lol.<br><hr>Misio<br>
Komentatorzy napisał(a):ja tak robie mistrzu,jeśli ci to przeszkadza to przepraszam, a moderator to chyba twoja rodzina, bo chroni cię przed brzydkimi słowami tzn. synonimami tych słów. Panie moderator to nie ja obrażam wszystkich czytelników, ja chciałem obrazić tylko tego mistrza. niepozdrawiam<br><hr>j.k<br>
Komentatorzy napisał(a):Ależ absolutnie mi to nie przeszkadza - jak to gdzieś napisali - jeden ślad, wiele dróg. Pozostaje mi tylko pogratulować bycia prawdziwym motocyklistą, może ja też kiedyś takim zostanę :).
PS. Pozdrrawiam Moda, który raczej nie jest moją rodziną :).
<br><hr>Misio<br>
No tak, dzięki za gratulacje :), każdy mierzy swoją miarą i myślę, że usłyszę jeszcze o sukcesach "torowych" zawodnika o pseudo Misio.
P.S. tym razem nie jest to żadna złosliwość, jakkolwiek poprzednio zareagowałem chyba za ostro.
co do art. fajna robota!<br><hr>j.k
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 25/1/2011, 11:00

Fajne napisane. Sporo informacji. A poza tym, mnie nie drażni to, że w treści bardzo często występuje słowo "sklep.scigacz..." I co z tego? Są też przedstawione inne firmy. I bardzo dobrze, bo dla ludzi, którzy mają problem z odbudową motocykla, a w szczególności dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze o co kaman w rynku i gdzie mogą się zgłosić, to dla nich duże ułatwienie. Wchodzą, przeczytają i mają jak na dłoni firmy, do których mogą się zgłosić o pomoc/ części zamienne. I to mi się podoba! Sam nie miałem pojęcia o firmie, która robi gotowe owiewki. Teraz newsa sprzedam kumplom, bo niektórzy mają owiewki do wymiany. Kontakt mamy. Dzięki panowie za artykuł.<br><hr>motorzysta
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/1/2011, 10:10

Artykuł bardzo fajny ale cena robocizny chyba nierealna jesli ktoś nie jest wstanie sam tych czynnosci wykonać. Mieszkam w Poznaniu i nie znam zadnego pożądnego mechanika który podjoł by sie remontu silnika poniżej 1500zł a co dopiero cała reszta owiewki, tarcze, układ napędowy itp wiadomo to sa pierdoły ale roboczo godziny lecą ... <br><hr>Paweł
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Postprzez Komentatorzy » 26/1/2011, 14:04

Komentatorzy napisał(a):Artykuł bardzo fajny ale cena robocizny chyba nierealna jesli ktoś nie jest wstanie sam tych czynnosci wykonać. Mieszkam w Poznaniu i nie znam zadnego pożądnego mechanika który podjoł by sie remontu silnika poniżej 1500zł a co dopiero cała reszta owiewki, tarcze, układ napędowy itp wiadomo to sa pierdoły ale roboczo godziny lecą ... <br><hr>Paweł <br>
Dokładnie, koszt robocizny prawdopodobnie był by trzy razy większy. A i ogólny pomysł takiej odbudowy takiego motocykla za takie pieniądze nie ma sensu.<br><hr>Cez
Komentatorzy
Mieszkaniec forum
 
Posty: 16771805
Dołączył(a): 27/10/2006, 12:35

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Komentarze do artykułów na Ścigacz.pl



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê
cron